Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η πρωινή επιθυμία μου για αγκαλίτσες και φιλάκια με οδήγησε στο λημέρι της Λίντα. Επιπλέον είναι μια ώρα όπου υπέθεσα ότι τα πράγματα θα είναι πιο ήρεμα στο στούντιο και δε θα χρειαζόταν να περιμένω με τις ώρες όπως άλλες φορές. Και πράγματι δεν έπεσα έξω. Όλο το στούντιο ήταν στη διάθεσή μου. Έδωσα τα χρήματα και μπήκα στα ενδότερα. Το δωμάτιο ουσιαστικά αποτελείται από δυο χώρους. Στον ένα είναι το κρεβάτι και η τηλεόραση και στον άλλο είναι η ντουσιέρα, ο νιπτήρας, η βιτρίνα με τους δονητες και τα μαστιγια καθώς και ένας πελώριος χιαστί σταύρος στον τοίχο για τους λάτρεις του αυταρχικού. Όμορφο λοιπόν το δωμάτιο,όμως πολύ σκοτάδι ρε παιδί μου. Είδα κι έπαθα μέχρι να συνηθίσουν τα μάτια μου. Αφού ετοιμάστηκα ψυχικά και σωματικά σκάει μύτη το κορίτσι. Εμφανισιακά τέλεια όπως πάντα. Σαν κούκλα βιτρίνας. Καλοσχηματισμένο και σφιχτό κορμί -ειδικά στους γλουτούς και τα στήθη. Σταθηκαμε όρθιοι μπροστά στον καθρέπτη και αρχίσαμε τα παιγνίδακια. Σκάσαμε στα γέλια και ξάπλωσαμε στο κρεβάτι. Από κει και μετά έγινε το έλα να δεις. Το σμιξιμο μας θυμισε διασταύρωση μαινάδας και σάτυρου. Παθιασμένα φιλιά στο πρόσωπο,στο λαιμό,στα αυτάκια και στα στήθη. Άγριο στοματικό με καραμέλωμα @@ και του κορμού του πέους. Ταυτόχρονα την έγλειφα κι εγώ σε στάση 69 και τη δακτυλοσκοπούσα μπρος και πίσω. Ήταν τόση η ένταση που δε θα αντεχα άλλο. Τη γυρίζω σε στάση ιεραποστολική και μόλις το βάζω μέσα, χύνω. Δεν μπόρεσα να κρατήσω περισσότερο. Όμως κανένα πρόβλημα. Ήταν τόσο έντονα και απολαυστικά τα προκαταρκτικά που δε με πειραξε καθόλου η πρόωρη εκσπερματιση. Αυτά παθαίνεις με τη Λίντα αν πας τελείως "απροετοίμαστος". Στη συνέχεια κάθισαμε πολύ χαλαρά και τα είπαμε για πολύ ώρα. Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο περίπου μισή ώρα. Έφυγα γεμάτος και ικανοποιημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2012
πω ρε παιδάκι μου... παπάδες κάνει αυτή η Λίντα; πρέπει να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι (έστω δάκτυλι)...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1