Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Θα ηθελα να ζητησω μια δημοσια συγνωμη στο μελος λαστφορλαιφ που παρελειψα την κριτκη του και πηγα και εφαγα και εγω τα μουτρα μου.
Πριν φτασω στην περιοχη ομως,ειχε συμβει μια μαλακια, με πηρε και καποιος τηλ για κατι και μου κοπηκε η διαθεση εντελως,επεσε η διαθεση μου εντελως, ξενερωσα εντελως, και απλα ηθελα να τελειωσω, για να αισθανθω καπως καλυτερα..
Η μια ποιο μετρια απο την αλλη, η αλλη υφος ντιβας, η αλλη ξυνομουρα, η αλλη αδιαφορη, εχω επιστρεψει στα καλυτερα μαγαζια, αλλα αυτη τη φορα ειπα αστο ενα 20αρι ειναι, αλλα μαγκες για αυτο το 20αρι ο κοσμος δουλευει ωρες .

Τελοσπαντων δεν θα σας πω τον πονο μου..

Το σπιτη ηταν το κατω, μετρια καθαριοτητα, μυρηζε χλωρινη, η τσατσα αδιαφορη, εκαναν τα αυτια μου η αυτη ειπε οτι εχει δυο κοπελες?Ντοινγκ.. Μαλλον ηθελε να μας ενθουσιασει για να κατσουμε ..
Σκαει μυτη το μικρο.. αξιοπρεπης εμφανισης, 19 χρονη, μελαχρινη, σε μια στιγμη νομιζα οτι ειναι τσιγγανα, αλλα μαλλον δεν ειναι,
εχει και λιγα κιλακια , γενικα αν φορεσει τα ρουχα της ειναι μια καθημερινη κοπελα.

Τι ηθελα λοιπον εγω, να τρεξω στο atm , να παρω λεφτα και να παω να καταθεσω μεσα? Ειχα απλα στεναχωρηθει, ημουν χαλια, αγνοια της πραξης μου, να πουμε την αληθεια, εγω παιρνω κατακαρδα μικροπραγματα, ετσι ειμαι, τι να κανω.. δεν επρεπε να μπω..

Εδωσα τα λεφτα, με εστειλε στο δωματιο, του οποιου ο νεροχυτης ηταν σπασμενος, η κρεμαστρα για τα ρουχα σπασμενη, το κρεβατι με βουλα στη μεση, ημουν λες και ειχα παθει κυφωση.

Μπαινει η τυπισα μετα απο 5 λεπτα.. Δεν μιλαγε, εκανε κατι γκριματσες, πιθανων της αρεσε που ημουν καθαρος και ειχα κανει μπανιο πριν, αλλα τι να το κανω, το πουλι μου πεσμενο, κατευθειαν για πιπα, χωρις ερεθισμο, χωρις τιποτα.

H πρωτη ξενερα ειχε ερθει οταν προσπαθουσα να την χαιδεψω στο μουνι και τραβιοταν,επιανα κωλο , πλησιαζα τρυπα, τραβιοταν, μη φοβασαι της λεω , δε σε πειραζω, τιποτα αυτη.

Αλλαξαμε δυο στασεις, ιεραποστολικα και στα 4,μετρια συμμετοχη, ψευτοβογγητα..

σταματησαμε γιατι δεν αντεχα αλλο το σπρωξε παιξε, μαλακιζομουν και εγω, δεν συγκεντρωθηκα οσο επρεπε.

Εκατσα να μου την παιξει λιγακι,προσπαθουσα ματαια να της γλειψω λιγο τα βυζια, τραβιοταν, να χαιδεψω, τραβιοταν

ε α γαμησου λεω Θυμός

σταματα της ειπα, δεν μπορω αλλο.

Για μπλα μπλα ειχε ορεξη ομως, να πας σε αλλη κοπελα, εγω δεν ξερω πολλα, 11 μηνες ειμαι εδω Money Mouth

ναι, σε 11 μηνες μαθαινεις τα παντα, το θεμα ειναι να εχεις θεληση η ιδια, αν δεν σου ταιριαζει αλλαξε δουλεια.

Συνοπτικα, μετρια, μονο η πιπα της αξιζε λιγο, ντροπαλη, ορεξη για μπλα μπλα, πηγαινε να πει μια προταση και την σταματαγε Θυμός, μη δεκτικη σε αγγιγματα διοτη φοβαται μη βαλεις δαχτυλο..

ομως στο τελος επειδη με ειδε στην φατσα οτι ημουν σκατα αρχησε να με πειραζει, να με τσιμπαει..
αθωα,αλλα δεν ειναι για παιχνιδακια τα ρδελα ρε γαμωτο.. ειπαμε..
δεν επρεπε να παω,ομως, το χα βαλει στο προγραμμα, και λεω να παει στο διαολο..

τελοσπαντων.

Σορεια μελων στην οδο φυλης,ειπα μηπως πετυχω κανενα απο το 104, αλλα οχι, ωρες ωρες σκεφτομαι τι κανω εδω περα, και δεν διαγραφω τον λογαριασμο μου, αφου δεν εχω γνωριστει με κεναναν, θεμα ψυχολογιας βεβαια..
Το μισο σαιτ εχει βρεθει και εγω μαλακιζομαι... ισως ο κυκλος μου κλεινει σιγα σιγα.. ειμαι κομπλεξικος, απομακρος, καχυποπτος Χαμόγελο

αυτα παιδες, μακρια απο την μικρη, να πατε σε αλλες, που ξερουν καλυτερα, εχει να μαθει πολλα..ελπιζω εγω με μια μικρη διευκρινηση να σας βοηθησα, μιας και ο αγαπητος lust σας βοηθησε περισσοτερο,
μακρια Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2012
"....ειμαι κομπλεξικος, απομακρος, καχυποπτος" Θυμός ρε μην ακουω μαλακιες τωρα αρρωστακι Θυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1