Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823679
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αποκριατικη ατμόσφαιρα από τα κορίτσια. Ο χώρος, οι στολές. Εγώ είχα 2 μασκούλες και έκανα λίγη πλάκα στο σαλόνι πίνοντας το ποτάκι που μού προσφερε η Αναστασία. Οι άλλοι 3-4 αρσενικοί που έτυχε να είναι εκεί χωρίς μάσκες (ενόσω ήμουν εκεί). Στο δωμάτιο με το αυταρχοκρεβατο, εγώ όμως απλό πρόγραμμα (40 –έκπτωση λόγω μάσκας). Καθαρίστηκε για μένα (όπως και σε όλους) πριν μπω. Ντουζ από την κορυφή μέχρι τα νύχια, και πριν βγω μπαίνει η Αμάντα και παίρνει θέση στο κανονικό κρεβατι. Λικνίζεται και γουργουρίζει. Πάω και εγώ και αρχίζουμε με πλακίτσες για την ... στολή της. Χαιδεματα, χαμουρέματα -αμοιβαία. Με έγλυφε και με ρουφούσε παντού στο σώμα, στις μπάλες. Στοματόφιλα, απλά γλωσσόφιλα. Μού ρουφούσε τα δάχτυλα. Αργά, χωρις βιασύνες. Αρκετή ώρα αυτά. Είναι από πάνω μου και κάνω και εγώ (ο .... ανυπεράσπιστος) ό,τι μπορώ και ό,τι προλαβαίνω. Μετά εναλλάχτηκε το σερβις –με εμένα από πάνω-, τουτέστιν άρχισα και εγώ τα ρουφηγματα σε στηθος, ρόγες, λαιμό, δαχτυλοσκοπηση. Για αρκετή ώρα. Λάστιχα και στοματικό βαθύ και όχι φευγαλέο ή στιγμιαίο. Συνεχίζω την περιποιηση εγω κάνοντας της πολυμέτωπη επίθεση σε διάφορα σημεία ταυτόχρονα, με τα χέρια μου και στόμα μου. Συμμετέχει με βογγητά, κραυγούλες και 2-3 κανονικές κραυγές (κτλ.) ενόσω έχω φουλάρει. Δεν πίεσα τα πράγματα καθώς δεν ήθελα να ρισκάρω κάποιο ....ατύχημα αφού έβλεπα να ζεσταίνεται η ατμόσφαιρα κάπως παραπάνω. Μετά από 2 κουβέντες που ανταλλάξαμε για τη συνέχεια (και ενω ήταν εδώ και ώρα ανάσκελα) ξεκίνησα με ιεραποστολικό. Αργής προς μέτριας έντασης, ενίοτε επιτάχυνα και δυνάμωνα τα χτυπήματα. Κάποια στιγμή αποφάσισα να ανεβάσω ταχύτητα και να δυναμώσω και συνέχισα έτσι για κάποια ώρα, με την Αμάντα να με σφίγγει με τα πόδια της γύρω από τη μέση μου. Λαχάνιασα αρκετά, καθώς δεν τέλειωσα αμέσως σε αυτές τις συνθήκες. Ελαφρά είχε λαχανιάσει και εκείνη. Μετά το μοιραίο, ήρεμη κουβεντούλα για διάφορα θέματα και χωρίς βιασύνες. Η κοπέλα δικαίως θεωρείται από τις καλές περιπτώσεις. Αυτά που έζησα: Είχε καλή συμμετοχή, καθόλου ξεπέτες, σωστές υπηρεσίες, δεν ήθελε να αποφύγει τη δουλειά και έκανε πράγματα εξαρχής, με ενθάρυνε για διάφορα (άλλες είναι όλο μα και μου). Έτσι όπως έδειχνε αφοσιωμένη και καθόλου βιαστική δημιούργησε πολύ καλό κλίμα για μια πετυχημένη συνάντηση. Προκαταρκτικάααα. Τωρα στο θέμα χημείας, δεν ξέρω εάν υπάρχει ή όχι, αλλά εάν κάνει καλά τη δουλειά της λες και υπάρχει, δεν τίθεται θέμα. Επίσης, φαίνεται να είναι πολύ καλό παιδί από τις δυό κουβέντες που είπαμε. Όσον αφορά την εμφάνιση ο καθένας έχει τα γούστα του, οπότε ουδέν σχόλιον. Αμάντα σ’εχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Σημ1. Η Αμάντα στο σαλόνι ήταν «ντυμένη» αγγελάκι, στο δωμάτιο όμως ακριβώς το αντίθετο (είχε αλλάξει στολή).
Σημ2. Δεν ξέρω εάν αργότερα άναψε το παρτυ και εγώ έχασα φάσεις. Εάν ναι λυπάμαι που έπρεπε να φύγω λόγω υποχρεώσεων.
Σημ3. Ο τίτλος είναι κατανοητός μόνο στους παρόντες/στις παρούσες εκείνη την ώρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού