Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
εδω και καιρο ειχα δει την κοπελα αυτη και μου ειχε κινησει το ενδιαφερον αλλα δεν ειχα τολμισει να περασω, αλλα μετα απο καποιες κριτικες που διαβασα το εαλα στο προγραμμα.
αρχικα να πω οτι η κοπελα απο το σαλονι και μονο εκπεμπει μια φινετσα ανθρωπου που διασκολα βρισκεις γενικοτερα γυρο σου. ευγενικο υφος και παντα με το χαμεγελο.

περναω λοιπον στο δωματιο και μετα απο μερικα λεπτα ερχετε η κοπελα
ξαπλωμενος εγω, με χαιρεταει και ανταλασουμε μερικες κουβεντες ενω αυτη σιγα σιγα εβγαζε το εσωρουχο της. ξεκινοντας τα προκατακτικα να πω οτι εκανε ΜΑΚΡΑΝ τα καλυττερα προκατακτικα που μου εχει κανει κοπελα σε μποθρδελο. συγκρινετε με αυτα της μαριας τρελοκοτσιδου αλλα με ενα πολυ ξεχωριστω δικο της τροπο.
και εξηγώ, αρχισε σιγα σιγα να με φιλαει στο λαιμο και στα 2 στηθοι μου. κατεβηκε στην κοιλια, αναμεσα στα ποδια δεξια και αριστερα απο το πεος. ολα αυτα με εναν πολυ μα παραπολυ αργο ρυθμο. αφου ειχα αρχισει να αισθανομαι οτι ξαφνικα θα ανοιγε η κανουλα και θα πιτσιλαγα τα παντα γυρο μου χωρις ακομα να με εχει ακουμπησει στα γεννητικα οργανα.
μετα προσωρισε σε παρα πολυ αργο γλυωιμω στα @@. και αυτο ειναι ισως το καλυτερο που μου εχουν κανει μιας και πολλες κοπελες το κανουν και νομιζεις οτι σκοπο εχουν να σου ξεριζοσουν τα @@ 9και μετα σε ρωτανε κιολας, σου αρεσε !!!!! Χμμμ;Χμμμ;)
δηλαδη το ολο σκηνικο ηταν παρα πολυ super. αφου πια δεν με ενοιαζε εαν θα προσωρουσα σε πραξη η οχι.
μετα προσωρισε σε (επισεις αργο) γλυψιμω του σωματος του πεους χωρις να εχει περασει ακομα προφιλακτικο. περιττο να πω οτι μου ειχε φτασει στο λαιμο.....
μετα περασε προφυλακτικο και προχωρισε σε στοματικο το οποιο δεν αφησα και πολυ μιας και δεν αντεχα αλλο. περασαμε σε ιεραποστολικο με μια πολυ καλη συμμετοχη απο την κοπελα. κοιταγμα στα ματια, χαιδεμα στο σωμα, περασμα στο ποδια της γυρο απο το σωμα μου. οπως ΔΕΝ ειναι δηλαδη οι περοσσοτερες αλλες κοπελες και οπως θα θελαμε να ειναι ολες οι κοπελες. οχι για να κανενα αλλο λογο, αλλα να φυγεις απο εκει και νιωθεις οτι απλα αξιζε τον κοπο που πηγες.
τελος περασαμε σε πισσοκολιτο οπου και μετα απο λιγο ηρθε το τελος.

κουβεντουλα μετα για περισσοτερο απο 5 λεπτα (μου εκανε εντυπωση) μιας και πιασαμε κουβεντουλα. μου ειπε πως ηρθε ελλαδα απο ρωσια.
εντυπωσιακο το ειναι σπουδαγμενη (δεν ειναι η μονη βεβαια) κατι που πιστευω μιας και η απο την ποιοτητα την ειναι κατι που φαινεται.

αυτα, αντε και καλη συνεχεια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού