Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
με τη ντιανα ειχαμε "γνωριστει" εδω και καιρο στο σαλονι,αφου καθε μερα περναγα και της εσπαγα τα νευρα...
με αναγνωριζε φυσιογνωμικα και μ ειχε παρει στο ψιλο...
τα λεω αυτα,γιατι η αληθεια ειναι οτι ειχε δημιουργηθει μια οικειοτητα μεταξυ μας,η οποια ενδεχομενως να επηρεασε τη διαθεση της στο δωματιο μαζι μου...

ειναι μινιον μωρακι,ξανθουλι και περιποιημενο...
πολυ ωραιο μικρο κορμακι,τελειο κωλαρακι,μικρο ομορφο στηθος και ναζιαρικο πονηρο προσωπο...

στο δωματιο ,εκτονωθηκε(λεμε τωρα) η καυλα που ειχε δημιουργηθει μετα απο τοσον καιρο και ηταν ωραιαΧαμόγελο

πολυ καλα προκαρκτικα και πιπα και στο σεξ επισης ολα ωραια!
η κοπελα κανει απλο προγραμμα.επισης δεν αφηνει δαχτυλο μεσα στο μουνακι.

θα της εβαζα και 9 στη συμμετοχη,αλλα καποια στιγμη προς το τελος μου κατι τυπου "ελα μωρακι μου"(γλυκα το ειπε,αλλα το ειπε)

ειχε πολυ ικανοποιητικη συμμετοχη και υπηρχε ωραιο κλιμα και χημεια και τωρα την αγαπαω και τη θελω!!κλαψΛύπη

οταν δινεις 15 ευρω στο μεταξι,σε χαλαει λιγο:angryΛύπητο σπιτι αυτο εχει ταριφα 15)

νομιζω σε οποιον αρεσει εμφανισιακα η ντιανα(υποψηφιοι ειναι οσοι γουσταρουν πετιτ σεξυ κοριτσακια),θα περασει καλα μαζι της...ειναι τιμια προταση...

το σπιτι καθαρο σχετικα και συμπαθητικο και η μαγκιωρα πρωινη τσατσα πολυ καυλιαρα...

η ντιανα ειναι ρουμανα*

γλωσσοφιλα αφου δεν εδινε σ εμενα,που ειμαι κουκλος,δε θα δωσει σε κανεναν σαςΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού