Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177002
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
2η φορά στο ΛΚ35 και 1η με τη Χριστίνα (Ουκρανή γράφει το σαιτ). Πάει για μιλφ, ~1,65-1,7μ, καλό πρόσωπο (λίγο υστερεί στα δόντια), ξανθή με λίγο κυματιστά μαλλιά που φθάνουν μέχρι τον ώμο, προς μικρό στήθος, με κάποιες καμπύλες. Πρόγραμμα φουλ (50). Ντουζ εγώ, και σε λίγο καταφθάνει. Ξεκίνημα με χάδια και ρουφηγματάκια, στην αρχή εκείνη, και μετά μπήκα στο παιγνίδι και εγώ ..., στα στηθη, στις ρογες, στο λαιμό, κτλ. Με διεγείρει με τα στηθη της με μένα ανασκελα και εκείνη να γέρνει πάνω μου. Ισπανικό. Τώρα εκείνη ανάσκελα και περιποιούμαι τα στηθη της με το στόμα και τα δάχτυλα. Κατεβαίνω και κάτω (φρεσκοξυρισμένη) και επαναλαμβάνω τα ίδια για κάποιο χρόνο. Δεν ήθελε μέσα δάχτυλο. Απότι έδειχνε μάλλον της άρεσε η φάση. Νέα εναλλαγή και συνεχίζουμε με ελεύθερο. Έκανε χορταστικό θάλεγα. Λάστιχο και εκείνη από πάνω. Δυναμικές κινήσεις για λίγη ώρα, και μετά γυρίσαμε σε ιεραποστολικό μέτριας ταχύτητας επίσης για αρκετή ώρα, ενίοτε με δυνατά χτυπήματα. Άλλοτε σώμα-με-σώμα σφιχταγκαλιασμένοι και άλλοτε εγώ περίπου στις 90ο. Σκέφτηκα να σταματήσω και να συνεχίσουμε μέχρι τέλους με στοματικό. Αφενός όμως επειδή πιστεύω ότι υπάρχει καταλληλότερο μέρος από το γυναικείο στόμα για να τον παρκάρω (όταν ήμουν έφηβος πίστευα το αντίθετο ότι δηλ. δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από το στόμα), και αφετέρου επειδή είδα την Χριστίνα να έχει κάποια οπτικά σημάδια διεγερσης (που με εφτιαχναν) άλλαξα γνώμη. Δυνάμωσα, αυξησα την ταχύτητα και όχι σύντομα αλλά μετά από λίγη ώρα σε αυτό το στυλ τελειωσα λαχανιασμένος. Η κοπέλα ήταν λαχανιασμένη και εκείνη, ξεφυσούσε, και είχε κοκκινήσει. Και έδειξε και ζαλισμένη. Λίγες κουβέντες, φιλιά σταυρωτά, αποχαιρετισμοί. Η Χριστίνα είναι συμπαθής, και γλυκιά, ίσως και όμορφη για κάποιους στο πρόσωπο, χαμογελαστή, καθημερινή, και σωστή στις κουβέντες της πριν το ξεκίνημα μας, ανθρώπινη. Δεν βιαζόταν, έκανε τη δουλειά της όσο καλύτερα μπορούσε, χωρίς να έχει κάποιο εκρηκτικό ή τρελό στυλ. Ευγενής και πολιτισμένη σέ όλη μας τη συνεύρεση, μού έκανε χειραψία όταν συστήθηκε στο σαλόνι. Ειναι μια τίμια πρόταση, και εάν είναι εξίσου σωστή στις υπηρεσίες της στο απλό πρόγραμμα είναι και μιά οικονομική λύση μέσα στην κρίση. Χριστίνα, σ’ευχαριστώ πολύ και νάσαι πάντα καλά και να πετύχεις ό,τι καλύτερο. Η υπηρεσία ευγενής. Ο χώρος δεν έχει πολυτέλειες αλλά τον έχει τον εξοπλισμό του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού