Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες και .. μηκουλες!Κουλ Κοντευαν να σκασουν τα παπαρια απο το σπερμα οποτε ειπα να κανω μια εφοδο. Οπερ και εγενετο. Ειχα διαβασει και καποιες κριτικες, πραγμα βεβαια που εκανε το πρηξημο χειροτερο!Ντροπή Αν διαβαζεις για την μια που κανει αυτο και την αλλη που ειναι ετσι και γενικα τι παιζεται... καταλαβαινετε οτι δεν θες και πολυ. Κατηφορησα λοιπον με το μυαλο μου σε μιλφο-γκιλφο κατασταση. Περιδιαβηκα καμποσα γνωστα στεκια, για το περιεχομενο τους σε μιλφ και γκιλφ. Βλεπε καλυμνου, τροφωνιου κ.λ.π Και εφτασα στο εν λογω οικημα. "Γαργαλησα" το κουδουνακι στην πορτα και ηρθε η τσα και μου ανοιξε. Η Φωτεινη μας δουλευει, μου λεει, πολυ καλη στο δωματιο κ.λ.π. την ξερεις? Λεω οχι. Ταυτοχρονα λοιπον φευγει η τσα και βγαινει η Φωτεινη. Οπως την περιγραφουν οι συναγωνιστες. Δεν μου εκανε κλικ και σηκονωμαι να φυγω. Περιμενε μου λεει εχει κι αλλη κοπελα μολις ηρθε. Και φωναζει την "αλλη". Βγανει λοιπν η Ντιανα! Σπασίκλας Με ενα ωραιο ντυσιμο και ενα χαμογελο μεχρι τ αυτια. Ελα μου λεει να σε περιποιηθει, ωραια! Καπου θες το οτι την ειδα ντυμενη κατι το οτι με χαιδεψε ... εκανα την κινηση και εδωσα το 20αρικο και περασα. Δεν αργησε και πολυ η Ντιανα. Γκιλφ ανω των 50 σιγουρα, ειχε μαζεψει τα μαλλια της πισω, φοραγε ενα ... μεταξυ κομπινεζον και κορσε. Ξαπλωσε διπλα και αρχισε να με χαιδευει και να φιλαει παντου. Πλησιασε για γλωσσοφιλο αλλα δεν επαιξε! ΚΑτεβηκε κι αρχισε μια πολυ ωραια, απαλη (στην αρχη) βαθυα και υγρη πιπα. Με κανε ντουρασελ σε πολυ λιγο χρονοΓλώσσα . Οποτε ειπα να την σταματησω πριν προλαβω να χυσω. Την εσπρωξα και ηρθε διπλα μου. Αρχισα να παιζω με τα βυζια και τις τρυπες της. Δεν ειπε οχι σε τιποτα. Εβαλε καποτα και αρχισαμε με ιεραποστολικο. Λιγο ετσι και κατοπιν την γυρισα στα τεσσερα. Παλι λιγο ετσι και αφου διαθετε κωλο το προγραμμα .. ειπα νατο δοκιμασω Μεγάλο χαμόγελο ! Αρχισα να τον βαζω σιγα σιγα στον κωλο οπου κι ακουσα να λεει, σιγα σιγα αγαπη μου ειναι λιγο μεγαλο. Αμεε οτι πεις. Ετσι λοιπον μπηκα σιγα και σιγα συνεχησα. Μεγάλο χαμόγελο Αφου εσπρωξα για καμποσο της ειπα να τελειωσω με πιπα. Δεχτηκε και εγω σηκωθηκα στην ακρη του κρεβατιου κι αυτη στα τεσσερα στο κρεβατι.Εβγαλε την καποτα κι αρχισε το ρουφηγμα, οπως αναμενοταν δεν κρατηθηκα για πολυ και αρχισα να χυνω. Εγινε ομως και μια φαση που το πρωτο φλοκι εφυγε ενω τον ειχε ακομη εξω !! Οποτε την πηρε στο μαγουλο, γρηγορο ρεφλεξ ομως τον εβαλε μεσα στο στομα και τον ξεζουμησε.! Σηκωθηκε πηγε νηπτηρα, χαμογελασε και αφου με χαιδεψε στην πλατη αποχαιρετησε και εφυγε.
Συνολικα, λοιπον η εν λιγω κυρια ειναι μαεστρος στο οτι κανει και για τους λατερεις των γκιλφ, προτεινετε ανεπιφυλακτα. Το πορογραμματης ειναι καλο και ικανοποιη τον πελατη. Αν την ξαναεπαιρνα? Δεν ξερω αν εχω παλι γκλιφο-ορεξεις ισως ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 user9009

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού