Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315084
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μπήκα στο εν λόγω στούντιο το οποίο ήταν αρκετά περιποιημένο και αρκετα ευγενική η τσατσά.Σε λίγο εμφανίζεται και η Ντιάνα η οποία φαινόταν γλυκιά και αρκετά χυμώδης.Μου έκανε καλή εντύπωση και έδωσα τα λεφτά για να περάσω.Περίμενα λίγο μέχρι να έρθει και σκάει μύτη.Μπαίνει μέσα γδύνεται και ξαπλωνει πάνω μου δήθεν κουρασμένη.Μιλάμε ήταν χοντρή και όχι χυμώδης όπως σας περιέγραψα και ήταν και βαριεστημένη.Εκεί ξενέρωσα τελείως.Στην συνέχεια κάναμε στάση 69 και φαινόταν ότι με σιχαινόταν.Έφαγε αρκετή ώρα μέχρι να μου τον σηκώσει στο full γιατι ήθελε να την πάρω πισοκολλητό,ενώ εγώ της έλεγα να ανέβει από πάνω μου γιατι εμπαινε μια χαρά.Και τέλος πάντων την πήρα πισοκολητό τελικά.Μόλις μου ήρθε να χύσω έβγαλα την καπότα για να χύσω πάνω της.Και εκείνη έβαλε τα χέρια της για να μην πεταχτούν,αλλά δεν τα κατάφερε γιατί την πηρε στην κοιλία της.Με κοίταξε με μία αηδία σαν να με συχενότανε και το βλέμμα της σαν να έλεγε τώρα τι κατάλαβες και πήγε και πλύθηκε.Βγήκε από το δωμάτιο χωρίς να πει ουτε ένα γειά ουτε τίποτα.Συμπέρασμα πρόκειται για ένα ζώο που είναι πουτάνα και στην ψυχή,είναι κολόχοντρη,βαριεστημένη,ανεδέστατη ρουμάνα ήτανε και αρκετά πονηρή για να ρίξει τον πελάτη.Συμπέρασμα είναι ότι καλές πουτάνες είναι πάρα πολύ λίγες και συνήθως είναι μεγαλύτερης ηλικίας και όχι κάτι άσχετες που είναι 20+.Σας προειδοποιώ για να μην χαλάσετε τα λεφτά σας.Αυτή η τύπισσα είχε ένα στυλ ότι σκοπός της συνεύρευσης είναι να ικανοπιηθεί αυτή και όχι ο πελάτης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2012
Φιλε γεια!χωρις να παρεξηγηθεις.μια ερωτηση.ησουν μπανιαρισμενοςΧμμμ;δεν το ξερω το στουντιο αυτο ουτε την κοπελα,αλλα γιατι να εδειχνε βαριεστημενη και να σε συχαινεται?Και επισης φιλε το φρονιμο ειναι να ρωτας την κοπελα πριν χυσεις πανω της,γιατι εκείνη οντως μπορει να συχαινεται.Τωρα το οτι το σαλοναρισμα ηταν πολυ διαφορετικο απο το δωματιο,ειναι οντως ατυχια που συμβαινει συχνα,και εχει συμβει σε μενα,κυριως σε μπουρδελα.Για αυτο καλο να ξεκινας με απλα προγραμματα και αν σου αρεσει σκας περισσοτερα λεφτα για αλλα προγραμματα οπως το 69Χαμόγελο
23 Φεβρουαρίου, 2012
που αλλού δουλεύει αυτή;
23 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλαρακι δουλεει στην αλυσιδα των στουντιο κατεχακη 5,μελαντιας 50 και queen girls.
23 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λοιπον φιλαρακι δεν υπηρχε περιπτωση να παω με μια γυναικα και να μην εχω κανει μπανιο και ειδικα με κοπελες απο στουντιο που οι περισσοτερες ειναι εξισου καθαρες και καβλα.Οσον αφορα το χυσιμο δεν εχυσα χωρις προειδοποιηση.Εκανα μερικα λεπτα μεχρι να τελειωσω.Την ειχα βγαλει εξω και ημουν ετοιμος να τελειωσω και εκεινη περιμενε.Επομενως ειναι απο τις πουτανες που σιχαινονται τον πελατη οπως καταλαβες.Σπερμα της εριξα οχι θειικο οξυ.Μετα θα πλενοταν ετσι και αλλιως και ολα οκ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4