Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...η διαταση των σπερματοδοχων κυστεων μου λογω πλεοναζοντος υγρου , σε συνδυασμο με την αυξημενη συγκεντρωση σεξουαλικων ορμονων στον εγκεφαλο μου , ουσιαστικα επεβαλαν στο σαρκιο μου να οδηγηθει εσπευσμενα στο αθλιο μεταξενιο σπερματο-εκκενωτηριο για να απαλλαγει εστω και προσωρινα απ'αυτο το "μαρτυριο"...

...μετα μικρη και τυχαια περιπλανηση προς ανευρεση καποιου "φιλικου" κολπου , εισχωρησα σαν αλλος αρουραιος σ'αυτην την υπογεια τρυπα και προσαραξα , οταν η θηλυκη σιλουετα που εμφανισθηκε αιφνης, διηγειρε την υποβοσκουσα σεξουαλικη μου ενστικτωδη παρορμηση προς τη "μητερα" (οιδιποδειο)...

...ηταν μεσης ηλικιας , ξανθου χρωματος μαλλιων , καλοδιατηρημενου εως αρκετα θελκτικου σωματος θα ελεγα, με προσχαρη και ζεστη συμπεριφορα...

...το δωματιο ηταν προς εκπληξη μου, αρκετα καθαρο , ενω το στρωμα του κρεβατιου εξεπεμπε μια ανακουφιστικη θερμοτητα , η ευγενικη γυναικα ηρθε πλησιον μου ενω εγω αισθανομουν αναπαντεχα αρκετα οικεια...

...η κατανομη της αιματωσης ευκολα κατευθυνθηκε στην περιφερεια (ακρα και πεος), καθως εκεινη φιλουσε το σωμα μου και με εντεχνο αισθησιασμο με "χαιδευε" με τις θηλες των μαστων της, η επερχομενη πεολειχια ηταν αργη , διεγερτικη και συνοδευοταν απο οσχεο-λειχια , ενω παρατηρουσα χαλαρωμενος υπο την επηρεια των σεξουαλικων ορμονων, το γοητευτικα ωριμο με την φακιδωτη επιδερμιδα σωμα της επι το ερωτικο εργο...

...ανεβηκε απο πανω μου αρχομενη να παλλεται ενω εγω αποπειραθηκα την αισθηση μεσω του γλωσσικου μου αισθητηριου των μαστων της , στη συνεχεια κατεβασα το σωμα της προσεχτικα και το τοποθετησα ανασκελα επι την κλινη ,οπου μετα καποιο αριθμο παλινδρομησεων, επηλθε επιτελους η εκκριση του πλεοναζοντος σπερματικου υγρου που τοσο με ταλαιπωρουσε...

...στο τελος αναφερθηκε με κολακευτικα λογια για μενα τα οποια ανταπεδωσα με αβροτητα στο διπλασιο με την υποσχεση της πιθανης μελλοντικης επαναληψης...

...αποχωροντας πιο αναλαφρος απο το υπογειο, χαθηκα μεσα στο μεταξενιο ερεβος ,οπου οι ενοχλητικες οσμες στους δρομους , και τα προσωπεια των υπανθρωπων που συχναζουν εκει , με επανεφεραν στην πραγματικοτητα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2012
Απόλαυση!!! Ειδικά οι 2 τελευταίες σειρές!
M
Maaneskyggen
21 Φεβρουαρίου, 2012
Παντα τετοιες ανακουφησις ριγομορτη!!
21 Φεβρουαρίου, 2012
Ευχαριστω πολυ , να στε καλα!
21 Φεβρουαρίου, 2012
Μία από τις ωραιότερες κριτικές με ψυχική ευαισθησία και πνευματική τρυφερότητα.
Να είσαι καλά αδελφέ μου.
25 Φεβρουαρίου, 2012
κριτικη για πανελληνιες!!τη δοκιμασα κι εγω αλλα δεν...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5