Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
βλεποντας τις κριτικες τον παλιων εδω στο σαιτ και θελοντας να πω και γω τι δικι μου με τιν/τον εν λογο ατομο εχω να προσθεσω υστερα απο προ μερικων μηνων συναντιση και εμπειρια μου μαζι του τα παρακατω....

1)οι φωτογραφιες ειναι παντελωσ παραπλανητικες και φυσικα δεν υπαρχει αυτο το ατομο των φωτογραφιων.

2)ζητησα να ειμαι εγω ενεργητικος και ενω μου ειπε οκ οταν βρεθηκαμε απλα ανταλλαξαμε πιπες ο ενας στον αλλο.

3)τα χρηματα ομως τα πειρε απο την αρχη

φυσικα τωρα μπορει να αναρωτηθει καποιος οπως και αυτος/η γιατι κανεις τωρα κριτικι υστερα απο τοσους μηνες

1)δεν γνωριζα για το σαιτ παρα εδω και 2 μηνες που το βρηκα και απλα μπαινω και διαβαζω.

τελειωνοντας θελω να πω οτι εκατσα και εγραψα τωρα γιατι ειδα καποια ατομα τα οποια καναν μια οχι καλη κριτικη για τα δεδομενα του/της αθηνας και την ειδα να τσαντιζεται...εγω λοιπον εχω να πω οσο αφορα τι δικη μου εμπειρια οτι δεν εχει καμια μα καμια σχεση με τις φοτο που εχει βαλει και ενω μου ζητησε να μαθει τι θελω να κανουμε οχι μονο μου ειπε το κοστολογιο οχι μονο δεχθηκε απο το τηλεφωνο αλλα στο τελος και ενω ξεκινησαμε το ραντεβου μας και βρησκομασταν σε σταση 69 εγω προσπαθουσα ματαια να τον/την σταματησω και να γινω ενεργητικος εγω ενω αυτος/η συνεχιζε να μου κανει πιπα χωρισ να ξεκωλαει το κεφαλι του/της με τιποτα μεχρι που να τελειωσω........συμπερασμα ο/η ειναι καθαρα ενεργητικος/η

δηλωνει τρανς Χμμμ; τρανσεξουαλ δεν ειναι με τιποτα τραβεστι ειναι σιγουρα απλα το τρανς οπως το προσδιδει ειναι ποιο ψαρωτικο για να τσιμπισει καποιος
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 19, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
1.268
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannos69, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, LanciaRallye037

Σχόλια

20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2012
Όνομα: fouxter
Μηνύματα: 2 ((-) ανά ημέρα)

Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 15:03

...γράφει...και συμφωνεί!Μεγάλο χαμόγελο
(Updated: 18 Φεβρουαρίου, 2012) 18 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν είμαι ο fouxter... δεν είμαι όπως εσένα που δημιούργησες διάφορα προφίλς και αυτοαποκαλύσε TOP και μαλακίες... ένας πούστης είσαι στην ψυχή και πολύ θα 'θελες για να αποκαλύσε τρανς. Δεν είμαι τόσο ηλίθιος έτσι ώστε να δημιουργώ προφίλ και να συμφωνώ αμέσως, μην ρίχνεις την νοημοσύνη σου. Απλά συμφώνησα με τον κριτή σου που σε πλήρωσε απλά εσυ δεν μπορείς να δεκτής την αρνητική κριτική.
18 Φεβρουαρίου, 2012
προσπαθω να μπω στο πνευμα σου αθηνα αλλα δυστιχως δεν μπορωΧμμμ;
εαν θεωρεις εξυπναδα αυτο που εκανες και νομιζεις οτι και καλα με αποστομωσες μπορω να σου απαντησω οτι αγρον ηγορασες.
εαν παλι κατσεις και διαβασεις τι λεω θα δεις οτι τονιζω οτι ειμαι καινουριος στο σαιτ οπως αλλωστε ολοι οταν πρωτομπηκαν.
καταλαβενω οτι σε φερνω σε δυσκολη θεση αλλα δεν το κανω για να δημιουργησω κλιμα εντυποσεων απλα λεω τα πραγματα ως εχουν απο δικη μου οπτικη πλευρα.
επι ευκαιριας μη βαζεις αλλο αυτες τισ φοτο στις οποιες ουτε στα ποιο τρελα σου ονειρα δε θα μπορουσες να γινεις ετσι ακομα και αν ειχες κολλητο το φουστανο και αν νομιζει κανεις οτι λεω ψεματα ας βγαλει ο/η κυριος/α μια φοτο κοντινι με τι μουσουδα του/της και ας αποδειξει οτι λεω ψεματα
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...μάλλον βαρέθηκες fouxter να διαβάσεις τα προηγούμενα μου σχόλια!
...και αν ακόμη είσαι κάποιος που ήρθε μαζί μου..σου κάνω και σένα την ίδια ερώτηση που έκανα στους προηγούμενους παραπονεμένους και απάντηση δεν έλαβα:
...εφόσον με είδες στην είσοδο, κουβέντιασες μαζί μου...είχες τουλάχιστον 20' στη διάθεση σου να αποφασίσεις εάν με γούσταρες ή όχι, πως έγινε να βγάλεις 150 ολόκληρα ευρώ να μου δώσεις τη στιγμή που μου έβαλες 1 στο πρόσωπο??? ποιος πληρώνει κάτι που βρίσκει όχι απλά μέτριο αλλά αντιαισθητικό αγαπητέ μου 150 ολόκληρα ευρώ? δώσε μου μια πειστική εξήγηση λοιπόν γιατί παρέμεινες! δεν καταλαβαίνεις ότι Η ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ!!!...και την κάνει να φαίνεται τουλάχιστον ανισόρροπη! δεν έδωσες 20 αλλά 150!! όπως και ο θεματοφύλακας των τραβεστί, εβγαλε και έδωσε 300 αλλά μετά από καιρό αποφάσισε ότι δεν του άρεσα!!!!!
το θέατρο του παραλόγου!!!!! Έρχεστε κάποιοι μαζί μου, με πληρώνετε ακριβά με χαμόγελο, και μετά που φεύγετε τα βάζετε με τον εαυτό σας! εγώ γιατί φταίω???

...και το ξαναγράφω...όποιος δε με γουστάρει μπορεί να φύγει! μην κλαίγεστε όμως σαν μικρά παιδιά εφόσον συμφωνείτε και πληρώνετε το ποσό που ζητάω!!! όπως έγραψες και εσύ fouxter ενημερώθηκες για τις τιμές μου και από το τηλέφωνο και ήξερες ότι λιγότερα δεν υπήρχε περίπτωση να δώσεις..ερχόσουνα και είχες συνεχώς στο μυαλό σου 150ε...150ε...150ε..και βλέπεις την/τον! "πανάσχημη" "ασχημομούρα" τραβεστί και όχι τη θεά τρανσέξουαλ! Αθηνά στην πόρτα και της δίνεις 150ε???? ΜΠΡΑΒΟ που έδωσες 150ε σε έναν "αντιαισθητικό άντρακλα χωρίς ίχνος θηλυκότητας" τον οποίο δε γούσταρες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!
... είμαι αυτή που είμαι, ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ούτε απολογούμαι ούτε χρειάζεται να αποδείξω κάτι, 10 χρόνια έρχομαι σε επαφή με άντρες!!!...όποιος θέλει μπορεί να με συναντήσει! και αν δεν του κάνω φεύγει! η πληρωμή μου όμως είναι η απόδειξη ότι όλοι σας ΚΑΤΙ γουστάρατε για να μείνετε και να με πληρώσετε ακριβά!...αυτό σας αφαιρεί το δικαίωμα να παραπονιέστε για την εμφάνιση μου εκ των υστέρων...προσπαθήστε να το αντιληφθείτε τουλάχιστον αυτό!!!!

...μου είπες αγαπητέ fouxter όταν με είδες θέλω να φύγω γιατί σε βρίσκω διαφορετική από αυτό που περίμενα και εγώ σε έβαλα με το ζόρι μέσα? σου πήρα με το έτσι θέλω τα λεφτά από την τσέπη!!! σε έβαλα να με γλείψεις ακάποτα με τη βια? ή μήπως φοβάσαι να παραδεχθείς ότι κάτι σου άρεσε και παρέμεινες? αλλιώς δε βγάζει νόημα η κριτική σου! Μου είπες στο τέλος ότι δεν πέρασες καλά , θες τα λεφτά σου πίσω γιατί δε φτάσαμε στο παθητικό(γιατί τελείωσες με το 69) και εγώ σου το αρνήθηκα?????? ε, για πες???? τώρα γιατί ακριβώς με κατηγορείς?????

...να το ξαναγράψω τελευταία φορά και δεν ασχολούμαι άλλο: εφόσον ο πελάτης αποφασίζει να μείνει και να κάνουμε σεξ και πληρώσει, αυτό αυτόματα σημαίνει ότι με γουστάρει! απλή λογική!! οποιοδήποτε παράπονο εκ των υστέρων για την εμφάνιση μου είναι άκυρο! Εαν παραμείνει και πληρώσει και για οποιοδήποτε λόγο πιστεύει ότι δεν πραγματοποίησα αυτό που υποσχέθηκα (με βάση την τιμή που πλήρωσε και το πρόγραμμα που διάλεξε!) ή τον ξεγέλασα, έχει πάλι το δικαίωμα να ζητήσει τα χρήματα του πίσω!! Πιο ξεκάθαρη δε μπορώ να είμαι!

Γι' αυτό το λόγο στην προσωπική μου σελίδα ενημερώνω τον υποψήφιο πελάτη ότι έχει δικαίωμα εφόσον δε του αρέσω να φύγει χωρίς καμία απολύτως δέσμευση, εάν πληρώσει όμως και κάνει σεξ μαζί μου χωρίς να αναφέρει στο τέλος οποιοδήποτε παράπονο τότε η ευθύνη βαραίνει τον ίδιο!!! (έτσι φαντάζομαι έγινε και με όλους εσάς που βγήκατε τώρα ξαφνικά να παραπονεθείτε δημόσια και όχι σε μένα όταν ήσασταν μαζί μου, λες και τώρα αρχίζω την καριέρα μου!!!!)


QA

ΥΓ αγαπητέ makkinen, όσο περισσότερο ασχολείσαι μαζί μου τόσο πιο πολύ τα αντίθετα αποτελέσματα φέρνεις από αυτά που επιθυμείς!...ευχαριστώ για το marketing που μου κάνεις και τους πελάτες που στέλνεις θέλοντας να μάθουν ποιο είναι τελικά αυτό το μυστήριο που λέγεται QueenAthina, που κάποιοι πληρώνουν αδρά και μετά το λοιδορούν! Ούτε οι τιμές μου πέφτουν ούτε οι πελάτες μειώνονται...να' σαι καλά!
..Και ακόμη περιμένω όπως και άλλοι εδώ μέσα να μας πεις ποια είναι τα ψεύτικα προφίλ και οι δικές μου κριτικές...με αποδείξεις!
(Updated: 19 Φεβρουαρίου, 2012) 19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα παίξω το παιχνίδι σου ... όπως καλά γνωρίζεις ΚΥΡΙΕ υπάρχουν και προσωπικά μηνύματα και ενημερώνετε ο κόσμος. Δεν θα γράψω κάποιο δημόσιο σχόλιο για να σου κάνω το χατίρι να αραδιάσεις τις μαλακίες και την κάκηστη ψυχολογία σου ( Dr. Fisher ανάφερε σχόλιο σε αυτό το θέμα εδώ μέσα ). Δεν θα γράψω κάτι για να αρχίσεις με τα 100 ψεύτικα προφίλ που δημιούργησες στο www.bourdela.com , http://www.ts-dating.com και στο www.tranny.affaiz.eu για να αυτοανακηριχθείς TOP. Κουτόχορτο δεν τρώμε! Χαζοί δεν είμαστε.

Δες τις φωτογραφίες των βραζιλιάνων και σύγκρινετες τις μαζί με τις δικές σου να δεις τις διαφορές. Η διαφορά; Αυτες είναι πραγματικές τρανς και εσύ είσαι ένας πούστης με περούκα. Απλή απάντηση και κατανοητή... και λογική.

Πήρα αρκετά προσωπικά μηνύματα και συνεχίζω να πέρνω απο παιδεία που σε τίμησαν και ακούω διάφορα... Θα αναρωτιέσαι τι υπόθηκε? Δεν θα σου κάνω το χατίρι να σου πώ όπως και όταν δεν σου απάντησα σε προσωπικό σου μήνυμα απο ψεύτικο προφίλ εδω μέσα που με ρώτουσες διάφορα, όπως και δεν απάντησα σε αρνητικά σου σχόλια για άλλες τρανς που έχεις γράψει εδώ μέσα.

Δεν είμαι καινούργιος εδώ μέσα και σε γνωρίζω απο τότε που διαφημιζόσουν και σαν πούστης σε gay σαιτ και σε ανακάλυψαν κάποιοι συναγω νιστές αν θυμάμαι καλά το 2007. Απλά στο αναφέρω αύτο για να καταλάβεις ότι γουστάρω τις τρανς και πάντα ασχολιόμουν με το θέμα.

Αφού δεν μειώθηκαν οι τιμές σου γιατί δεν έχεις τις ίδιες που είχες πριν 1,5 χρόνο οι οποίες ήταν στα 250ευρώ; Τυχαίο δεν νομίζω! Έπεσε η δουλεία ε;

Αφού είσαι πραγματική τρανς γιατί δεν έχεις βάλει τα κανονικά μεγάλα βυζιά όπως όλες οι τρανς και έχεις βάλει το ποιο μικρό μέγεθος; Γιατί μήπως την μέρα όταν πας στο supermarket της γειτωνίας σου πας σαν πουστράκι φορώντας καπελάκι; Δεν τα λέω εγώ Τοπ Μουφα τρανς.. κολητή σου φίλη μου τα έχει αναφέρει η οποία σε συνόδευσε στην Κύπρο για να βάλεις το στήθος σου και αυτή έκανε διόρθωση μυτης. Άντε σου λέω και κάτι που έχει βάση για να καταλάβεις ότι κατέχω αρκετές πληροφορίες για το ποιος είσαι ..... και τι ΜΟΥΦΑ ΕΙΣΑΙ.
Σοκαρίστηκες ε... το ξέρω!

Κρίνεις τους πελάτες σου ότι έρχονται και κάνουν σεξ και μετά σε κατηγορούν ... Δεν ξέρεις ότι το αρσενικό όταν καυλώσει σκέφτεται με το κάτω κεφάλι και απλά να χύσει θέλει; Έρχεται η ερχόντα σε σένα και άνοιγες την πόρτα και ο φωτισμός του χώρου σου ήταν πολύ λίγος.. Κρύβεσε; Γιατί; Nα ανάβεις τα φώτα ΜΟΥΦΑ ΤΟΠ ΤΡΑΝΣ να βλέπει ο άλλος καθαρά όπως κάνουν οι άλλες ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΤΡΑΝΣ!

Αρκετoí άνδρες που σε τίμησαν μου αναφέρουν ότι τους λές να μην πηγαίνουν σε βραζιλιάνες για τον ένα η τον άλλο λόγο. Γιατί το κάνεις αυτό ... είτε το πείς είτε όχι αφού πάνε και αυτό ειναι φανερό γιατι τελικά γέμισε ή Αθήνα ... Γιατί γέμισε; Γιατί έχουν ζήτηση.

Αγαπητή συναγωνιστές απολογούμαι για το μεγάλο κείμενο που έχω γράψει.... θα τα πούμε σε προσωπικά μηνύματα απο δω σε αυτό το σαιτ.

ΜΑΚΚΙΝΕΝ

Υ.Γ. ΜΟΥΦΑ ΤΟΠ ΤΡΑΝΣ άρχισε να τρίζει ο θρόνος που μόνη σου ανέβηκες αλλά τώρα σιγά σιγά θα κατέβεις...αν εσύ σπούδασες marketing στο πανεπιστήμιο του Πειραιά εμείς σπουδάσαμε Computer Science!
(Updated: 19 Φεβρουαρίου, 2012) 19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τελικα βρε Athina αυτο που εχω καταλαβει εγω...ειναι οτι πολλοι απο αυτους που σε σχολιαζουν αρνητικα...κατα βαθος σε γουσταρουν!!!!,και σε θελουν,και σε ποθουν,και σε σκεφτονται, και εμμονες εχουν μαζι σου...και το σημαντικοτερο σου
κανουν την πιο καλη διαφημιση!!!!οταν ξαφνικα μεσα σε διαστημα ενος μηνα τα σχολια και οι κριτικες πεφτουν βροχη απο το πουθενα!!!....Ειναι προφανες και ο πιο ασχετος που διαβαζει ολα αυτα καταλαβαινει οτι υπαρχει παρασκηνιο ...
Αντε να κλεισω με ενα τραγουδακι...απο ΑΝΤΥΠΑ...ετσι για τους αισθηματιες...αφιερωμενο εξαιρετικα....

Αααααααααμααααααννν...γιατιιιιι με διωωωωωωωω...ωωωχνηηηηηηηης απονηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!
και παντα μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πικρεεενειςς αχ...τι σου χω κανει και με διωχνεις σαν ζητιανο Ειμαι φτωχοπαιδο,
τι θελεις να σου κανω...θελεις να πεθανω....Δεν εχω να σου δωσω παλατια και λεφτα εσυ αν εχεις πλουτη εγω εχω ΚΑΡΔΙΑ!
Αααααααααααααααααααμααααααααννν
Δεν εχω να σου δωσω τσαντιρια και λεφτα ...εσυ αν εχεις DATSUN εγω εχω χαλια!!!
Ααααααααααααααμαααααααααααννν
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...δηλαδή τώρα πιστεύεις πραγματικά ότι θα ασχοληθώ με την κατινιά και το κουτσομπολιό που υπάρχει στο χώρο μου? ο καθένας λέει ότι γουστάρει για πολλούς και διάφορους λόγους! το τι έχει ειπωθεί για μένα, από άλλες και άλλους, όλα αυτά τα χρόνια είναι τόσο ευφάνταστα και τερατώδη που θα ξεπερνούσαν σε φαντασία και όγκο μυθιστόρημα του Ιουλίου Βερν! το ποια είναι η αλήθεια μόνο εγώ το ξέρω! μου αρέσει που είδες και το πτυχίο από το πανεπιστήμιο του Πειραιά, μήπως είδες και το double major (με summa cum laude) να αναγράφεται απάνω ή έστω τη διεύθυνση, 6 Washington Place? και για πες πόσες φορές με είδες με τα μάτια σου στο supermarket της γειτονιάς με καπελάκι??? ναι, την ημέρα βγάζω ένα ένα τα extensions και τις τρέσες και το βράδυ τα ξαναβάζω, μόνη μου!!!...είναι απίστευτο το τι μπορεί να σκαρφιστεί κάποιος για να παρηγορηθεί!

Και ας υποθέσουμε ότι όλα αυτά που γράφεις αληθεύουν, εσύ τι ζόρι τραβάς? ακόμη και εάν είμαι ένας πούστης ταγλαράς χοντρός με περούκα χωρίς θηλυκότητα απόφοιτος του Π.Πειραιά που ζητάει 300/1ωρα για τελείωμα εσύ τι πρόβλημα έχεις?...είμαι αυτό που είμαι και όποιος γουστάρει έρχεται μαζί μου ή με απορρίπτει..δε θυμάμαι να έχω παρακαλέσει κανένα να συνουσιασθεί με το ζόρι μαζί μου! εσύ τώρα γιατί καίγεσαι τόσο πολύ και ασχολείσαι ακατάπαυστα με την περίπτωση μου? ποιος σε όρισε κριτική επιτροπή και θεματοφύλακα των τραβεστί για να ασχολείσαι μέρα νύχτα με το θέμα...ειδικά με μένα! μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι όλο αυτό το κουτσομπολίστικο παραλήρημα "κατηγορώ" και η εμμονή στο πρόσωπο μου παραπέμπει σε ζηλόφθονες ανταγωνιστικές συμπεριφορές ατόμων που ενοχλούνται από την επιτυχία μου και την τιμολογιακή μου πολιτική! ..ένας πραγματικός πελάτης δεν κάθεται να ασχοληθεί επί καθημερινής βάσεως με αυτά τα θέματα! Όσο περισσότερο ασχολείσαι μαζί μου περισσότερο κινείς υποψίες για το τι κρύβεται πίσω από την ανωνυμία σου! Για σκέψου το αυτό λιγάκι! Όπως λες, δεν είμαστε όλοι χαζοί!

QA
20 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουκλιτσα μου γλυκιά. Κανένας δεν τραβάει κανένα ζόρι. Εδώ όλοι λέμε την γνώμη μας. Ανεξάρτητα από συμφέροντα, καθότι το χρήμα έχει ήδη φύγει από τα μνημονιακά μας πορτοφόλια. Και μην τραβάς κανένα ζόρι να φαντασιώνεσαι συνομωσίες του κακού και άλλα τέτοια ωραία γιατί όλα αυτά είναι μακριά από την αλήθεια. Η αλήθεια είναι ότι μερικοί σε γουστάρουν και μερικοί ΔΕΝ σε γουστάρουν καρδιά μου !!! Τί να γίνει τώρα ??? Να κάνουμε μια ωραία χούντα να σε γουστάρουν όλοι ??? Προσωπικά (το τονίσω το ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ για να μην αρχίσουμε τα πμ και τις συναφείς παπαριές) βρίσκω άκρως ορθό και ενθαρρυντικό ότι ορισμένοι λένε την γνώμη τους. Άσε το κήρυγμα και τα μακροσκελή σχόλια, δείγμα ανθρώπου που έχει άπλετο χρόνο, γιατί κουκλίστα μου εμείς ΔΕΝ έχουμε. Δεν έχουμε άπλετο χρόνο και σκληρά δουλεύουμε και επομένως όταν αυτά τα ευλουλάκια τα σκορπάμε για να γουστάρουμε έχουμε ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ! Ναι, απαιτήσεις ρε μάγκα. Άρα επειδή είσαι έξυπνο παιδάκι, άσε την χαζοκριτική του στυλ γιατί τα έσκασες στον περουκόπουστα. Και εγώ τα έχω σκάσει σε περουκόπουστα που δεν άξιζε μία (Χαρά, Γκίλιαν - Έλενα, κλπ) και δεν ξαναπήγα ποτέ. Τί να λέει αυτό ρε μάγκα ? Τί ??? Ότι για την εμπειρία και για την κάβλα και για το ο μη γένοιτο της διάψευσης έσκασα το σκληροδουλεμένα ευρόπουλά μου, σημαίνει ότι εσύ μπορείς να αρυχθείς επιχειρήματα από την δική μου επιπόλαιότητα ?? Σε γελάσανε γλυκιά μου. ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΤΟΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΗΘΟΣ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ! Ο σωστός ο άνθρωπος θα έλεγε ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ (ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΜΟΝΟΝ ΡΕ ΜΑΓΚΑ) ότι κύριε αν αισθάνεσαι ξεγελασμένος, έλα να πάρεις τώρα τα φράγκα σου, αν όχι όλα πχ τα μισά. Μου έκανε ειλικρινή εντύπωση τρανς που όταν κατάλαβε ότι με αγανάκτησε με τα μη και με τα όχι και με τα θέλω της, στο τέλος αντί για τα συμφωνηθέντα, ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΛΑΪΚΑ ΚΟΠΕΛΛΑΡΑ ΜΟΥ !!! Άρα ????? Άρα, ΚΙΘΑΡΑ !!!! Χαράλωσε (ΧΑΛΑΡΟΥΪΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΙ) και άσε τις επιθέσεις και τις υστερίες και τους κλώνους του κακού και τον ΟΜΠΙΓΟΥΑΝ ΚΕΝΟΜΠΙ και τον ΑΡΤΟΥΝΤΙΤΟΥ και τον ΛΟΥΚ ΣΚΑΪΓΟΥΚΕΡ και τις παπαριές τις πολύ καμαρωτές. Κάτω η μπάλλα και ΠΑΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ : ΤΟ ΨΕΜΑ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΠΟΔΑΡΙΑ ! Πιο καλό θα ήταν να πεις το ότι σε άλλους αρέσω και σε άλλους ΔΕΝ αρέσω, παρά να κάνεις προσωπικές επιθέσεις σε κάθε μεροκαματιάρη που σου καταθέτει τις αποδοχές μιας εβδομάδας. Κοντολογίς η ΔΩΡΕΑΝ (αν θες να με πληρώσεις, είμαι καλόκαρδος : ΔΕΧΟΜΑΙ !) : σβήσε λίγο τη λάμπα. ΣΒΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑ ΦΙΛΕ ! Αλλιώς ισχύει αυτό που είπε ο παλιόγαυρος ο Τάκαρος : ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !
20 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επιτέλους ... Μπράβο lycienr σου βγάζω το καπέλο φίλε μου.
20 Φεβρουαρίου, 2012
παιδια το εχετε παρακανει με τη ολη ιστορια και απο τις 2 πλευρες
και εχει φτασει στα ορια της κατινιας
20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2