Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος σημαίνει πως λόγω της προσπάθειας μου να την χαμογελάω κατά την δειάρκεια του σςξ και να μην της τα σπάω πήρα αυτά που ήθελα και πέρασα καλά. Όποιος δεν έχει υπομονή όχι μόνο δεν θα πάρει τις υπηρεσίες αλλά μπορεί και να φύγει τσαντισμένος. Συστήνεται ανεπιφύλακτα για βυζολάτρεις!
Η πρώτη μου εντύπωση είναι καλή. Ωραία κοπέλα που δεν είναι τυχαίο που με υποδέχτηκε με τα εσώρουχα για να πέσουν τα μάτια μου στο ατού της, τις στηθάρες της. Ξεκινήσαμε όχι με φιλιά, μιας που δεν ήθελε να δώσει αλλά με πίπα. Πάω να την φιλήσω και απλά ακουμπάω τα χείλη της τα οποία μένουν ακίνητα. Δεν ασχολούμαι άλλο, ορμάω στις στηθάρες της. Εδώ θα μπορούσε κάποιος να τσαντιστεί διότι δεν φιλάει κάτι που το αναφέρει στις υπηρεσίες της. Και, μάλλον θα τσαντιζόταν και αυτήν, γενικώς πρέπει να πας με τα νερά της για να περάσεις καλά! Με μια δίλεπτη πίπα που μου έκανε ήθελε να ξεκινήσουμε σεξ. Την είπα πως θα ήθελα να συνεχίσει να μου τον παίρνει-τουλάχιστον στο στοματικό ήταν καλή! Συνεχίσαμε με σεξ, έχοντας την από πάνω μου. Πήρε την πρωτοβουλία να κινείται αυτήν, από πάνω μέχρι κάτω, ώστε να το νιώθω το σχετικά σφιχτό μουνάκι της. Την έφερα προς το μέρος μου κάποια στιγμή και άρχισα να πιπιλίζω τις στηθάρες της με τις ρωγάρες της. Περίπου 3 λεπτά πιπίλιζα το ένα και άλλο 1 λεπτό το άλλο, ενώ παράλληλα κάναμε σεξ. Μου ζήτησε μετά να αλλάξουμε στάση και πήγα εγώ από πάνω. Προσπάθησα να την φιλήσω και πάλι δεν ανταποκρίθηκε. Την κοιτούσα με χαμόγελο, μου χαμογελούσε και την ξαναφίλησα πιο παθιασμένα και ανταποκρίθηκε. Επιτέλους με έδωσε ένα καλό φιλί, ενώ συνεχίζαμε το σεξ, έχοντας την από κάτω μου τώρα. Την ρώτησα χαμογελαστά αν δεν της αρέσει το french kissing. Μου είπε όχι, την ξαναφίλησα. Προσπάθησα για γλωσόφιλλο και ανταποκρίθηκε. Ανταλλάξαμε 2 ωραία γλωσόφιλλα. Λάτρης του CIM, την είπα να με κάνει πίπα για να τελειώσω. Δεν το προσφέρει στις υπηρεσίες της, όμως δεν θα την προειδοποιούσα. Κάνοντας μου μια ωραία πίπα, εκσπερμάτωσα στο στόμα της. Μόλις το αντιλήφθηκε, σήκωσε το στόμα από τον πούτσο μου, όμως πλέον ήταν αργά. Την είχα στοχεύσει στον στόχο που επιθυμούσα. Έπειτα ένα γρήγορο ντουζάκι, λίγο μασάζ, πίπα και τελείωσε ο χρόνος, μένοντας ευχαριστημένος. Συστήνεται για βυζολάτρεις αλλά δεν δείχνει πολύ πρόθυμη κατά την δειάρκεια του σεξ. Εγώ πήρα την απόδοση που ήθελα λόγω της συμπεριφοράς μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2012
Άμα είναι να σκάσω 2 κατοστάρικα και να σκέφτομαι όλη την ώρα μην κάνω κατι στραβό, και να γλύφω (με την πολιτική έννοια) αυτόν που πλήρωσα κιόλας για να μου κάνει την δουλειά, χέστα. Ρε φίλε πες με την μια οτι η γκόμενα για σεξ δεν κάνει να μην παιδευόμαστε. Άντε τις χαλάμε και στο τέλος θα σκάμε τα 2 κατοστάρικα θα πηγαίνουμε ένα κουτί γλυκά, ένα δωράκι από τον Χόντο και θα της λέμε να μας δέσει και τα χέρια μήπως και πάνς σε καμιά απαγορευμένη περιοχή. Ούστ
17 Φεβρουαρίου, 2012
''...δεν μπόρεσα να εκσπερματώσω στο στόμα της...'' 24-11-2011

''...ζήτησα αλλά 5 λεπτά στοματικό μήπως και τελειώσω στο στόμα της, αλλά αρνήθηκε...'' 01-12-2011

''...προσπάθησα να εκσπερματώσω στο στόμα της αλλά δεν τα κατάφερα...'' 21-01-2012

''...εκσπερμάτωσα στο στόμα της...'' 16-02-2012

Επιτέλους τα κατάφερες!
Από τις 05-09-2011 ( ''...τελείωσα στο στόμα της, που τα κατάπιε!...'' ) είναι 5 μήνες και 11 ημέρες.
Πολύς καιρός...
Πάντως, με την υπομονή και την πανουργία σου απόλαυσες έναν ωραίο μπουλκουμέ ( και όχι μπουρκουμέ...)
Εύγε. Σε δίνω και μία θετική ψήφο.
18 Φεβρουαρίου, 2012
Απο εμφανιση παντως το μωρο σκοτωνει. Αξιζε που το παλεψες. Θετικη ψηφο κι' απο μενα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3