Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154862
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα δει φωτο εδώ και πολύ καιρό και έλεγα κάποια στιγμή να πάω. Τσέχα έλεγε το site και είπα ας πάω τώρα που ζω τις τσέχικες μέρες. Η κοπέλα είναι όμως από τη Βουλγαρία (νομίζω) και την έχω ξαναπετύχει αλλού παλιότερα. Ας τα πάρουμε όμως με τη σειρά. Ξανθά μακριά κατω από τους ώμους ίσια μαλλιά, 1,6-1,65μ, στήθος καλό εμφανισιακά, πλούσιο αλλά νομίζω ενισχυμένο, πρόσωπο που δεν εντυπωσιάζει, σώμα νορμάλ, καλό κάτω σύστημα και μάλλον σφιχτό θα έλεγα. Πρόγραμμα απλό (40). Ντουζ και πριν βγω μπήκε στο δωμάτιο. Ξεκίνημα με εκείνη να προσπαθεί να με ανεβάσει με τα χέρια και τα στήθη της, εγώ όμως τεμπέλιαζα ολίγον. Μού φιλούσε το στήθος, και με χάιδευε. Δοκίμασε και στοματικό (αφού είχε περάσει το λάστιχο) και ενώ ταυτόχρονα χαιδευε μπάλες, αλλά το παρατήσαμε γιατί ήμουν χαλαρός. Έριχνα και γώ κανένα χαδάκι. Εναλλαγή θέσεων, εκείνη από κάτω. Βυζαίνω, χαμουρεματα, φιλάκια, και ανόρθωση. Νέο λάστιχο. Στοματικό με χαιδεματα στις μπάλες. Ιεραποστολικό. Καλή αίσθηση (και ας είχε βάλει κρέμα). Αλλαγή σε αμαζόνα (το ζήτησα). Σήμερα τεμπέλιαζα όμως και δεν ήθελα να δοκιμάσω πισωκολλητά και άλλες στάσεις. Την άφησα να με φτάσει μέχρι τέλος έτσι. Λάνα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά. Η Λάνα ήταν υπομονετική μαζί μου, απόλυτα ήρεμη (γαλήνια θα έλεγα), χωρίς καθόλου βιασύνες -έχει πολύ χαρακτηριστικό στυλ στη συμπεριφορά της!-, ευγενής, και βοήθησε να πάει καλά και να ολοκληρωθεί με επιτυχία μιά συνάντηση που (εξαιτίας μου) θα μπορούσε και να στραβώσει.

Ο χώρος: πετσέτα σφραγισμένη, όχι οι σαγιονάρες, μικρός πλευρικός καθρέπτης (διακοσμητικός και όχι λειτουργικός). Κατά τα λοιπά υπήρχε ο εξοπλισμός. Υπάρχει και ανδρική τουαλέτα στο σαλόνι. Η υπηρεσία ευγενής με ενημέρωσε για τα διάφορα προγράμματα της Λάνας (μασάζ, ποδολαγνεία, φουλ, πρωκτικό). Μού πρότειναν να μού προσφέρουν νεράκι, αρνηθηκα καθότι δεν διψούσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάνα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού