Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερα ειχα μια τρομερη διαθεση για mlf ,κατι που μου συμβαινει σπανια,και ειδικοτερα μια εντονη επιθυμια για την μαρια την τρελλοκοτσιδου από αλκαμενους που δεν την εχω παρει ποτε.Αν και ηταν στο ποστο της στην αλκαμενους, τελικα προτιμησα να πεταχτω μεχρι την καλυμνου για να βρω την κατερινα από αγ μελετιου που επισης δεν εχω παρει ποτε, αν και αρκετες φορες ημουν στο τσακ για να περασω.Συμπερασματικα ηταν μια πολύ καλη συνευρεση,θετικη για πρωτη φορα.Το τελευταιο διαστημα αυτό που αναζητω είναι μια καβλα κατασταση πρωτα απ όλα και μετα τα υπολοιπα.Να υπαρχει δηλαδη μια ερωτικη ατμοσφαιρα,να μπορει η κοπελα που επιλεγω να μπορει να το πετυχει η’ να μου το βγαζει.Αυτο το εχω πετυχει σε ολες τις τελευταιες συνευρεσεις μου γενικα, με τη νταιανα από αλκιβιαδου,τη βαλερια από αλκαμενους,ακομη και με τη χριστινα από φυλης 59.Αυτη τη καβλα κατασταση την πετυχα και με την κατερινα,λιγο το σωμα της,λιγο η αυρα της,λιγο τα φιλια στο σωμα μου,το καλο στοματικο αλλα και η σμμετοχη γενικοτερα,το κατορθωσανε,σιγουρα προκειται για ενδιαφερουσα περιπτωση.Σεξ ειχαμε πισωκολητα,μπρουμητα,ιεραποστολικα και λιγο πλαγιαστα οπου και τελειωσα με καλη συμμετοχη.Μοναδικο αρνητικο,αλλα πολύ σοβαρο,το ζητημα με τον χρονο.Απο ένα σημειο και μετα μου ζηταγε πιο γρηγορους ρυθμους,όχι τοσο λογω καβλας,αν και ειχε αληθοφανη συμμετοχη αλλα λογω τακτικης που εχει το σπιτι..Αυτο είναι και ο λογος που δε μπορω να γνωριζω αν θα την ξαναεπισκεφτω,αν και υποψιαζομαι ότι το κορμι μου πιθανον στο μελλον να την αποζητησει ξανα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού