Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τσουχτερή τιμή αλλα είχα πάει πριν 3 χρόνια οπότε τότε δεν φαινόταν το ακριβό για ένα μερακλή όπως εγώ.
Το απόλυτο φετίχ. Deep throating, fist fucking, facesitting, κατούρημα άπειρες φορές (έπινε κάποιο χυμό και με τροφοδοτούσε συνέχεια κάτουρο στο στόμα), δυνατό γαμήσι και χύσιμο στο στόμα μου επίσης. Ότι ζητάει ένας απαιτητικός παίκτης δηλαδή.
Αυτό που λέμε μουνάρα... συγγνώμη πουτσάρα!!!
Την συστήνω ανεπιφύλακτα για τους ψαγμένους.
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nickgreekgr
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
48
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2012
ναι, ναι ! πήγες πρίν από 3 χρόνια και τώρα θυμήθηκες να γράψεις κριτική !..... Money Mouth

χαμήλωσε τις τιμές αν θες να ξαναδείς πελάτες ! δε γίνεται όλοι να τον πίνουμε και'συ να'σαι βασίλισσα...

κάποιοι σ'έχουν κόψει και για έξυπνη/ο..... φαντάσου........


15 Φεβρουαρίου, 2012
καλημέρα αυτό το ότι έπινε κάποιο χυμό και σε κατουρούσε συνέχεια δεν μπορώ να το καταλάβω μαλον η κριτική δεν είναι αντικιμενική και προσπαθεί να αποσκοπίσει κάπου ...

μαλον επειδει υπάρχουν λίγοι μεν αλλά υπάρχουν τύποι που τους αρέσει αυτό προσπαθείς να επηρεάσεις μια κατάσταση επίσεις με προβληματίζει που έχεις κάνει κριτική μόνο για μια τρανς ένας μερακλής του είδους όπως λες θα είχει ποιο πολλές κριτικές στο φόρουμ του σιτε δεν σου λέω να γαμήσεις πολλές αλλά 3-4 δεν έχεις πάρει ρε φίλε ?
15 Φεβρουαρίου, 2012
1 στους 7 βοήθησε αυτή η κριτική !!!

15/2/2012 ώρα 5.25΄ !

Χμμμ;
15 Φεβρουαρίου, 2012
Όνομα: nickgreekgr
Μηνύματα: 14 (0.009 ανά ημέρα)

Ημερομηνία εγγραφής: 02/12/07

...αυτό είναι επιχείρημα!
------
..και αγαπητέ soufra lover, το αν δουλεύω το ξέρω μόνο εγώ κανείς άλλος! Πάντως δεν πηδάω ούτε τελειώνω με 40 ούτε με 100...οι τιμές είναι στο site μου και όπως δηλώνω ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΕΣ! δε γουστάρεις να με πληρώσεις ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ! κανείς δε σε υποχρεώνει! να το ξαναπώ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ! το να γράφετε σχόλια με υπονοούμενα, υποψίες, κακοήθειες και εικασίες δε θα αλλάξει την τιμολογιακή μου πολιτική!

Στην τελική είναι καθαρά δική σας επιλογή σε ποιαν θα δώσετε τα λεφτά σας....εάν βρίσκετε τις τιμές μου υπερβολικές ή δε γουστάρετε τη φάτσα και προσωπικότητα μου, ΜΗΝ ΕΡΘΕΤΕ! Υπάρχουν δεκάδες επιλογές στην αγορά για όλους σας! Ας είμαστε λιγάκι λογικοί..έχει γίνει παρωδία πλέον το θέμα!

ευχαριστώ
QA
08 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H QA είναι μακράν η καλύτερη trans που έχω πάει. Μακάρι να ήμουν στην Αθήνα τώρα για να την τιμήσω.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5