Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Βαλερια είναι η παλιά Μιλάνα της αλυσίδας (Διδ. 20). Άκουσα για την επιστροφή της και την αναζήτησα.

Όσο μουτρομένο και αποτρεπτικό ήταν το σαλονάρισμά της (πιο σαλονάρισμα δηλαδή, απλά στεκόταν στην πόρτα της κουζίνας), λόγω σωματότυπου αλλά και μιας δοκιμής προ μηνών στο Διδ 20, είπα να το ρισκάρω. Η κοπέλα μέχρι να κάτσει στο κρεβάτι και να βγάλει τα εσώρουχα (τις ψηλές δερμάτινες μπότες δεν τις έβγαλε) ήταν σαν το παγόβουνο που έπεσε στον Τιτανικό. Με το που ξάπλωσε όμως, άρχισε αμέσως τα χαδάκια, αγκαλιές και φιλιά σε λαιμό, στήθος. Ήμουν ανάσκελα με εκείνη από πάνω μου και μετά τις αγκαλιές μου πρόσφερε τα υπέροχα μεγαλούτσικα στήθη της προς τέρψη και πιπίλισμα. Ωραίες κραυγούλες και αναστεναγμοί άναβαν την διάθεση. Χωρίς να βιαζόμαστε καθόλου, εξερεύνησα το υπέροχο σφριγηλό κορμί της. Μετά ιεραποστολικό, όπου ήρθε και το πανηγυρικό τέλος μέσα σε πολύ GFE διάθεση.

Καθώς έφευγα, βγήκε από την κουρτίνα να με χαιρετήσει χαμογελώντας. Τελικά διαπίστωσα, ότι τα μούτρα στο σαλόνι δεν είναι λόγω δυστροπίας αλλά μελαγχολίας. Πάντως, ενδείκνυται για αγαπούλιδες και GFE καταστάσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού