Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104391
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παιδιά
πήγα ένα μεσημεράκι με την ελπίδα να δώ κάτι καινούργιο σε υπηρεσία! Επηρεαστηκα από την κριτική του προηγούμενου που έγραψε μάλιστα πως τα κατάπινε κιόλας!!
Μπήκα μέσα και πραγματικά έπαθα σοκ!Η χλίδα δεν με παρέπεμπε σε μέρος όπου θα μπορούσες να ξεμπουκώσεις! Φαίνοταν σαν έναι ινστιτούτο ομορφιάς!Η πρώτη ερώτηση που μου έκανε
το κορίτσι που με υποδέχτηκε ήταν "ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑ" το μαγαζί! Νομίζω πως πρέπει να υπάρχει παρασύνθημα όπως στον στρατό! "εγώ απάντησα απο το internet γενικά και αόριστα και γενικά ήθελα να ακούω παρά να μιλάω για να μην κάνω καμμια λαλακία! Επέμεινε και με ρώτησε αν τους είχα βρεί απο το δικό τους site! Tης είπα όχι αλλα συνέχισα ρωτώντας για την Μελίσσα μήπως ήταν εκεί αλλά μου είπε πως ήταν σε άδεια!Ενδεχομένως να μου έλεγε και ψέμματα και να ήταν η ίδια αφού ήταν κοντούλα όπως περιέγραφε ο προηγούμενος αγωνιστής!Τελικά ΜΑΣΑΖ έκανα με μία ξανθιά χοντρόκωλη και κλαίω τα λεφτά μου!Ούτε που μου τον ακούμπησε!ενώ πολλές φορές φάνηκε τι ήθελα!Η αλήθεια είναι δεν θέλησα να κάνω συννενόηση ξεκάθαρη με την ελπίδα πως το άγνωστο εάν εβγαινε σε κάλό θα με ανέβαζε πολύ περισσότερο!Την πάτησα όπως την είχα πατήσει μια φορά και στην Ομήρου 45!Βγαίνωντας απο την ζωχάδα μου τους ζήτησα και απόδειξη για τα 80€ που μου πήραν!Aφου ήθελαν τους "τύπους" σκέφτηκα γιατι να μην είμαι και εγώ τυπικός!Θα μου πεις, αυτής την απόδειξης το φπα θα το αποδώσουνε? ΑΣΦΑΛΩΣ ΟΧΙ αλλα η αλήθεια είναι πως εκνευρίστηκα πολύ!Κοιτώντας την απόδειξη διαπίστωσα πως ήταν υποκατάστημα της Ομήρου 45 οπότε απατεωνιά! Κατα τα άλλα πολύ κυρίλλα και πολύ καλό μασάζ ! Αλλη φορά συννεν'όηση μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!
Λαμόγια!
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2012
Φταις λιγακι..... Πρωτα μπορουσες να διαβασεις στο forum και να κατατοπιστεις καλυτερα. Αν ηθελες σιγουρο αποτελεσμα μπορουσες να δοκιμασεις κανα αλλο μαγαζι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1