Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση στο νεο της διαμέρισμα στην πλατεία Γκύζη δίπλα. Με υποδέχεται καθαρή, καλοφτιαγμένη, αλλά φορά αυτά τα ηλίθια παπούτσια με τους πολλαπλούς πάτους. Της ζητάω και τα βγάζει αμέσως. Την ξεντύνω βίαια και μένει μόνον με την κυλότα. Τα μικρά βυζάκια της (κάνει ορμόνες απ΄ ότι μου είπε) είναι ήδη στο στόμα μου και τα γλύφω και τα δαγκώνω εναλλάξ. Μετά την βάζω κάτω και της αρχίζω τα πουτσοσκάμπιλα κατάμουτρα. Είναι ευγενικό κορίτσι και το δέχεται αδιαμαρτύρητα. Χαίρομαι γιατί υποψιάζομαι ότι δεν το πολυγουστάρει. Σε κάποια στιγμή κρατιέμαι γιατί δεν θέλω να την χύσω στην μάπα. Όχι σήμερα. Κάνουμε εξήνταεννιά και μετά την γυρνάω ανάποδα και της εφαρμόζω ένα ήπιο φίστινγκ, ζητώντας της να μαντέψει πόσα δάχτυλα βάζω κάθε φορά στο σφιχτό της κολαράκι. Κάνω ένα διάλλειμα και της λέω να μου φορέσει το προφυλακτικό. Υπακούει και στην συνέχεια ακολουθεί νέα πίπα με προφυλακτικό. Της ζητάω και μου γλύφει τα αρχίδια. Το κάνει καλούτσικα. Μετά από λίγη ώρα της σήκώνω τα πόδια ψηλά και τα λυγίζω ώστε οι αστράγαλοί της να είναι ακριβώς στα αυτιά της. Την γαμάω σκληρά και την χύνω, ουρλιάζοντας βρισιές και μειωτικές εκφράσεις. Μόλις χύνω την κρατάω λίγο ακόμα στην στάση αυτήν για να ανταλλάξουμε τα τελευταία γλωσόφιλα. Την παίρνω συχνά και πλέον συνεννούμαστε. Μερικές φορές παίζει και μασάζ.
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.443
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού