Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488070
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή απόγευμα και επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα υστερα απο μερικό καιρό με σκοπό να ξανασυναντήσω την Νικόλ Τυπικός χώρος studio ,καθαρός,ευρύχωρος χωρίς ομως τίποτα το ιδιαίτερο.Η κυρία επι της υποδοχής (εδειχνε λιγο βαριεστημένη) με ρώτησε αν θέλω να πιώ κατι της που δεν θυμάμαι και μου ανακοίνωσε πως στην βαρδια ηταν η Νικόλ.Επιλέγω βασικό προγραμμα και μπαινω στα ενδότερα.Ο χώρος γνώριμος ,καθαρός ,διαθέτει ντους ,σφραγισμένη πετσέτα ,μεγάλο καθρέφτη απέναντι απο το κρεβάτι ,και μουσική σε νορμάλ επίπεδα.Απουσιάζει η τηλεόραση ,κάτι που δεν με χαλάει καθόλου .Σε ελάχιστο χρόνο καταφθάνει το μωρό.Η Νικόλ είναι μια πολύ γλυκεια παρουσία που δεν περνάει απαρατήρητη.Ειναι μία μελαχρινη Ρουμάνα γυρω στο 1.70 ,ηλικία 23-24,λεπτή με κανονικό φυσικό σώμα και εκφραστικά μάτια που οταν σε καρφώνουν φτιάχνεσαι.Εχει πάντα ευχάριστη διάθεση ,δεν μπορείς να πεις οτι είναι πολύ ομιλητική αλλα ξέρει καλά ελληνικα.Γενικά είναι πολύ σοβαρή επαγγελματίας ,δεν βιάζεται ,είναι δεκτική και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά .Δεν είναι το Νο1 σε κάτι αλλά ότι κάνει το κάνει αρκετά καλα.Οι φωτογραφίες που έχει σε άλλη ιστοσελίδα την αδικούν αρκετα. Παρ ολα αυτά αν θέλω να ειμαι αντικειμενικός θα πως οτι αυτην την φορά δεν ηταν και στην καλύτερη της μέρα η ώρα .Υστερούσε σε διάθεση και συμμετοχή σε αντίθεση με άλλες φορές που πραγματικά με απογείωνε .Αυτο έχει σχέση με τα προκαταρτκτικά ,ωπου έλειπαν χαδια και φιλια προηγούμενων εμπειριών μαζί της.Στο κυρίως θέμα πάντα πολύ καλή με πολύ καλό στοματικό ,και καλή συμμετοχή στον αγώνα χωρίς ψευτικες συμπεριφορές που ξενερώνουν.Η αισθηση που έχεις οταν εισαι μέσα της έιναι ολα τα λεφτα σε συνδυασμό με τον τρόπο που σε κυτάει μιας και πλησιάζει GFE καταστάσεις.Το τέλος ηρθε και με βοηθεια δικιά μου καθώς κάπου με φρέναρε η διαφορετική προσέγγιση του θέματος σε σχεση με άλλες φορές.Συμπερασματικά θα έλεγα πως η Νικόλ είναι μια πολύ καλή επιλογή που θα τιμησει τα χρήματα που δίνει κανείς .Παρ όλο οτι απ αυτην την συνευρεση δεν μου έμεινε κάτι το συνταρακτικό σίγουρα θα την ξαναεπισκευτώ.Το παρκιγκ ,δύσκολο με αυτοκίνητο αλλά όχι ακατόρθωτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού