Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άρτια αφιχθείς απο το συγκεκριμένο μαγαζί και επειδή πέρασα καλά, καύλωσα και μ' εφτιαξε το συγκεκριμένο μαγαζί δεν θα πολυλογήσω. Επιστροφή μετά απο κανα 4μηνο όταν και είχε ότι είχε μήνει από την παλιά στρατιά με τις θείτσες κτλ κτλ. Σήμερα είδα πολλά καινούρια πρόσωπα, κορμάρες, μουνάρες με τα στάνδαρ καλά χαρτιά που ανέκαθεν είχε αυτο το μαγαζί βλέπε Ντενίζ, Μισέλ και την κωλάαααααρα της Μπέλας να μην περνάνε απαρατηρητα. Σχεδόν γεμάτο, με μερικούς άδειους καναπέδες όπου καθήσαμε και τα τραπεζάκια γύρω από την πίστα γεμάτα από πιτσιρικαρία που μάλλον είχε τσιμπήσει την ρποσφορά του μαγαζιού με τα 5 ευρώ και δνε το άφησαν να πάει χαμένο. Το προσωπικό ευγενέστατο και άμεσο για να μας εξυπηρετήσει, αντιθέτως με κρητικές που διάβασα πιο κάτω που δεν με πείθουν πάνω στο συγκεκριμένο θέμα. Αράξαμε λίγο να απολάυσουμε τις καινούργιες και να 'σου και η αδυναμία μου. Ντενίζ κύριοι, ένα κορίτσι άλλο πράγμα, πρόσωπο, κορμί, βυζί (σιλικόνη) όλα τα 'χει. Την άρπαξα και δεν την άφησα μέχρι που μου ανέβηκε από πάνω και την ένιωθα πάνω στον πούτσο μου.
Μόνο καλά λόγια έχω να πω για την επισκεψη μου αυτή τη φορά στο Ρασπούτιν με καινούρια και ωραία πρόσωπα, καλή εξηπηρέτηση, Σοου με γαμήσι αλλά και δονητές απο μια βαρβάτη καύλα και το πάρκινγ στην γύρω περιοχη άπλετο. Στα ποτά δεν κατάλαβα κάτι επιλήψημο, γι' αυτό και το 10. Άξιζει να το τιμήσει κάποιος.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
kourisanastasios
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2012
τύπε τι εννοείς προσφορά των 5 ευρώ?
12 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για νεους(κατω των 25 ετων) και ανεργους το μαγαζι κανει προσφορα το ποτο στα 5€. και το δευτερο το κερναει.
16 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

5 Ευρώ είδος και ποτό για ανέργους και φοιτητές αν θυμάμαι καλα. Πολυ μπροστά το μαγαζί!!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3