Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823746
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στην Αλεξάνδρα ξανά μετά από αρκετούς μήνες. Θαμπώθηκα και γω από τα στηθη της (αστειεύομαι δανειζόμενος μια ατάκα άλλου κριτικογράφου -έχω πάει άλλες 4-5 φορές στην Αλεξάνδρα). Ας τα πάρουμε από την αρχή: Αλεξάνδρα ξανθή, μαλλιά μακρια κάτω απο τους ωμους, ωραίο πρόσωπο, Τσέχα (γραφει το site), ~1,65μ, φυσικό (νομίζω) πλούσιο βαρύ στήθος, όμορφο κάτω σύστημα, πυκνά στην αφή οπίσθια, πληθωρική, ευγενής και τρυφερή. Απλό προγραμμα (50). Ντουζ, περιμένω και σε λίγο και κεινη στο δωμάτιο. Λίγες κουβέντες αρχικές. Περιπτύξεις πάνω στο κρεβάτι με χαιδέματα και φιλάκια. Εγώ ανάσκελα εκείνη γέρνει πάνω μου και με τα πλούσια προσόντα της να μού ανεβάζει το ανήθικο μου. Φιλάκια στο σώμα μου, χαμουρέματα. Αλλάζουμε –για να φάω και εγώ το ....φαί μου-, εκείνη από κάτω και εγώ ασχολούμαι με τα δικά της προσόντα με ρουφήγματα, γλυψίματα και φιλάκια σε λαιμό και στήθος. Μού έκανε και ένα κοπλιμέντο και μετά λάστιχο. Πίπα, είχε όρεξη, δεν ήθελα να το παρακάνουμε και έτσι της λέω να πιάσουμε δουλειά. Ιεραποστολικό μεταβλητής συχνότητας και έντασης και βάθους με αιφνιδιαστικές κινήσεις. Φιλιά και αγκαλιές ταυτόχρονα με κουβεντούλες. Συνέχεια με πισωκολλητό (στο ίδιο στυλ οι κινήσεις, και οι δύο μας να δραστηριοποιούμαστε) και εμένα να χαιδεύω πλάτη, πισωμάγουλα, στηθη. Μετά εκείνη από πάνω, στην αρχή να κινούμαστε και οι δύο και μετά να παραδίνομαι και να κάνει κουμάντο μόνο αυτή. Πολύ πετυχημένο τέλος, όχι στιγμιαίο είχε κάποια διάρκεια. Μού έβγαλε το λάστιχο με σκούπισε, κουβεντιάσαμε και αποχώρησε. Αλεξάνδρα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Ντουζ και έξοδος από το δωμάτιο.

Η εποχή των Τσεχων συνεχίζεται - ελπίζω να υπάρχουν οι προϋποθέσεις να κρατήσει κι άλλο, έχω να «δω» και άλλες ομοεθνείς.

Ο χώρος πάντα κορυφαίος. Εξατομικευμένη καθαριότητα. Κερασμένο ποτό.

ΥΓ1. Είδα και την Κέλυ με την οποία κάναμε τη σχετική πλάκα τόσο στο σαλονάρισμα όσο και πριν βγω από το στούντιο στο σαλόνι ...έτσι στο όρθιο. Πριν φύγω μάλιστα μπήκε στην παρέα μας και η Αλεξάνδρα (στους δύο τρίτη ..... χωρεί) και κάναμε και το σύντομο μεν αλλά ωραίο δε χαβαλέ.
ΥΓ2. Όταν πήγα στο σαλονάρισμα 1η βγήκε η Ρία μελαχρινή με μακριά (μαζεμένα) μαλλιά μάλλον λεπτή, λευκή επιδερμίδα, ~1,6-1,65μ. Ακολούθησε η Ζιζέλ, όχι η Bundchen μεν, δεν διαθέτει μικρότερο στήθος από τη Βραζιλιάνα δε -έτσι όπως την έκοψα τουλάχιστον μέσα από το σουτιέν-, ξανθή, όμορφο πρόσωπο, λεπτή με μακριά (μαζεμένα) μαλλιά, λευκόδερμη, ~1,6-1,65μ. Και οι δύο με τα μαύρα τους εσώρρουχα. Υποθέτω και οι δύο τους φυσικό στήθος (δεν έβαλα χέρι προφανώς) καθότι δεν είναι από τα πολύ μεγάλα, νομίζω όμως ότι η 2η έχει λίγο μεγαλύτερο από της 1ης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού