Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήταν η 5η κατάθεση για σήμερα και η καλύτερη από τις 5 γιατί οι προηγούμενες ήταν για κλάματα και απέτυχα παταγωδώς...
Μπήκα στον οίκο στις 21:30 περίπου και μου παρουσίασε ο τσάτσος την Ράνια που έγραψα κριτική πιο κάτω και δεν υπήρχε
περίπτωση να περάσω με τίποτα και την Αντριάννα που τελικά πέρασα...Η Αντριάννα σε εμφάνισει θυμίζει γυναίκα σε δημόσια υπηρεσία με τα γυαλάκια της και τα κιλάκια της από την καθιστική ζωή ενός γραφείου.Εχει 3άρια βυζιά πεσμένα φυσικά αλλά όχι μαραμένα, φυλλαριστά μαλλιά με ανταύγειες και ωραίο πρόσωπο που μάλλον είναι Ελληνίδα γιατί μιλάει τέλεια την γλώσσα.
Μπαίνω στο δωμάτιο και σε λίγο έρχεται και η κοπέλα.Ανταλλάσουμε ονόματα και μερικές φιλοφρονήσεις και από τις δυο πλευρές!
Η Αντριάννα αποπνέει πολύ θετική ενέργεια, έχει ζεστό χαμόγελο και ξέρει να φέρεται σαν γυναίκα με αρχές και όχι σαν τάνα!!!
Το πέος ήταν κάγκελο και με ρώτησε με ή χωρίς και της είπα με. Πίπα στα όρθια βαθιά και χωρίς δόντι πολύ καλή!Πρώτη στάση εγώ από πάνω να τις γλύφω τις ρόγες και έπεσε και ένα πεταχτό φυλή από μέρους μου. Προσπάθησα για γλωσσόφιλο αλλά ευγενικά το απέφυγε και το σεβάστηκα. Καθ όλη την διάρκεια έβγαζε αληθοφανείς κραυγές.Μετά την ανεβάζω από πάνω όπου παρά τα κιλά της ξέρει να κουνιέται καλά και παρόλο που έβαλε λίγο κρέμα η αίσθηση του μουνιού της ήταν τέλεια!Στο τέλος την γυρίζω σε πισωκολητό και η κολάρα της κάλυψε όλη την περιοχή μου με τέλεια εφαρμογή!Μετά από δυνατό κάρφωμα ήρθε το τέλος!Με ρώτησε αν μου άρεσε και αποχώρησε. Θα ξαναπάω και για την συμπεριφορά της και για το σεξ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού