Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα φιλοι και συναγωνιστες! Σημερα μετα απο ενα ασχημο πρωινο Money Mouth, ειχα συνεχομενες και ανεκπληρωτες σηκωμαρεςΚουλ. Αργα λοιπον το απογευματακι αποφασισα οτι θα κατηφορησω για εν αξαλαφρωμα ... ή δυο ...αναλογαΜεγάλο χαμόγελο! Ετσι λοιπον ειπα να κανω μια "ρετρο" επισκεψη. Να δω τι εχει αλλαξει και τι παιζει στο Μεταξουργειο. Κινηση του πουστη γυρω γυρω αλλα στα εν λογω στενα η χαρα του παρκαδορου. Αρχιζω λοιπον την τσαρκα μου. Μπηκα σε καμποσα στην Ιασονως και Κολωνου. Αλλα απογοητευτικα! (Ρε λες να χω καλομαθει?Χμμμ;)Κατεβηκα πιο κατω Βιργινιας Μπενακη και τριγυρω. Επαιζε η Αντζελα, ενα αλλο gilf στην Παιανιεων, που μου την ειπε κιολας γιατι δεν εσπευσα να περασω!Θυμός! Και ειπα να ανηφορησω για αλλα! Εφτασα Λιοσιων. Παρκαρα εξω ακριβως απο το ιδρυμα και ξεκινησα!Χαμόγελο Στο κατω επαιζε μια νεαρα με καστανοξανθο μαλακι που μου εριξε και μια στον κωλο φευγοντας. Επανω .. αφου περιμενα καμποση ωρα εμφανιστηκε μια γκιλφ με πλατινε μαλλι, πιασμενο πισω και λουλουδατο κομπινεζον! Ημουν μονος στο σαλονι κι αφου πριν η τσα ειχε βγει να ανακοινωση: οτι η κοπελα ειναισ το δωματιο κανει ωραια περιποιηση και.... Money Mouth μετα αρχισα να το χανω ... μαλλον μιλαγε στα δοντια της! Τελος παντων, ερχεται λοιπον η κυρια και με αγκαλιαζει κι αρχιζει το παραμυθι: ελα μεσα καυλιαρη θα σε γλειψω να με χυσεις στα βυγκια μου, να με γλυψεις να κανουμε .. ωραια και να περασομε ομορφα και θα σε .... Γενικα πολυ χαιδεμα και χουφτωμα. Ειπαμε φτιαγμενος ... περασα. Ερχεται λοιποον η μανταμ και αφου βγαζει παπουτσια ξαπλωνει διπλα και πλακωνει το ενα χερι πριν προλαβω να τραβηχτω. Λεω δε γαμιεται να δουμε. Αρχιζει λοιπον το χαιδεμα. Ολα καλα, εως εδω.. περιμενω κατι να γινει ενω εγω χουφτωνω βυζια (καλο μεγεθος). Μου λεει με ναζι: Ax τι ουραια .. πους μ αρεσει να χαιντευου εγκω ετσι!! Και εννοουσε αυτο ακριβως ! Ξαπλωμενη διπλα μου να με χαιδευει! Λεω δεν τον παιρνεις και λιγο στο στομα να ξεπλακωσω και το χερακι μου πριν μουδιασει!?? Σηκωνεται σηκωνει το κομπινεζον και αφου βαζει καποτα αρχιζει βαθυ λαρυγγι. Και γλυψιμο. Της λεω να κανουμε κανα 69 να παιξω κι εγω? Αααα.. ντεν ξερου γκια γλυψιμου ....Χμμμ; δεν το καταλαβα.. αλλα αφησα να συνεχισει λογω οτι η πιπα με εφτιαχνε. Εκανε και καν δυο περασματα απο τα @@ και μετα αφου πηγα να πιασω οτι ... εφτανα κανει ενα ..ωπα και ξαπλωνει διπλα μου σπροχνωντας με να σηκωθωΧμμμ; Ελα αγκορι μου να γκαμησεις ουραια και να γκαυλωσεις!!! Πεφδτω με τα μουτρα στα βυσια αλλα κι εκει εβαζε τα χερια της και τραβαγε προς τα επανω!! Καπου ειπα χεσε με αντε να γαμησω να τελειωνω. Ανοιξα τερμα τα ποδια τον εβαλα κι αρχισα το σπρωξιμο. Παλι προσπαθουσε να με τραβηξει επανω της. Λεω γυρνα στα τεσσερα μπας και αλλαξει .. η διαθεση! Γυρναει τον βαζει μεσα κι αρχιζω να σπρωχνω. Χαιδευα κωλοτρυπιδα και προσπαθουσα να βαλω δαχτυλο και κανω την ερωτηση: Nα το βαλω απο πισω!!? Οκι αγκαπη μου εγκω εκω αιμουροιντες!
Εκει τα πηρα...Θυμός τον πεταξα εξω εκανα δυο παιξιματα τα εδωσα στην παλτη και σηκωθηκα! Καθως πλενομουν μου λεει με λανε Ολγκα και εγκω δουλευω Βεργκας το πρωι! Καλα που μου το ειπες να ξερω τι να αποφευγω!
Δεν ξερω ρε συναγωνιστες .. αν εγω επεσα σε βραδυα, δεν ηξερα πως να το χειριστω ή απλα ειναι υπερεκτιμημενη! Σε αλλες περιπτωσεις δεν ειχα προβλημα ουτε συνενοησης ουτε τετοια "προβληματα" στο δωματιο. Παντως εγω θα ελεγα οτι κριμα καποιες κριτικες, δεν ανταποκρινονται και τοσο μα το τι προσφερει η εν λογω κυρια!!Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2012
καλησπερα ρε παληκαρια αφου το εχουμε πολλες φορες στο συγκεκριμενο μαγαζι τροφονιου13 πανω και κατω δε προκειτε να περασετε καλα ειναι δυνατον να μην εχει κλεισει ακομα απορο ποιος παει? ελεος δηλαδη εχουν κατι κολογριες ειδικα πρωι πολυ χαλια και θελουν και 20ευρω για αυτες τις πατσαβουρες μην πετατε τα λεφτα στα σκουπιδια υπαρχουν καλιτερα μαγαζια μακρια απο το σταυλο με τα βοδια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1