Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173445
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παραμιλητο μου
Μια φωνη με παρασερνει
Μες στον πυρετο μου
Και στα μερη σου με φερνει
(Ερμηνεια-Ελενη Τσαλιγοπουλου)
Η ιδια φωνη που με εχει παρασυρει τοσες φορες και με οδηγησε σε απιστευτα ταξιδια σωματικων και ψυχικων απολαυσεων στην αγκαλια της Αφροδιτης , με παρεσυρε πριν απο μερικες ωρες σε ακομα ενα ταξιδι με οδηγο την θεα της ομορφιας και του ερωτα.
Διαλεξα το προγραμμα με sex show ( 60 e) , η τσατσα με οδηγησε στο δωματιο και μετα απο μικρη αναμονη το χαμογελο της Aφροδιτης ελαμψε μεσα στο ημιφως του δωματιου.
Δεν ηταν η πρωτη φορα που την απολαμβανα στο συγκεκριμενο προγραμμα .Τωρα ομως οι κινησεις της και το βλεμμα της απεπνεαν πραγματικα πρωτογνωρη ερωτικη διαθεση.Ηταν ολαφανερο οτι ειχε βαλει τα δυνατα της για να κανει τα ματια μου να μαγνητιστουν απο την καθε κινηση της... και τα καταφερε!Τοσο καλα που αργησα να παρατηρησω τις ανταυγειες στις ακρες των μαλλιων της που εδιναν εικονα φλογας.
Η μουσικη επενδυση ηταν επισης αισθησιακη.Ανεβηκε στο κρεβατι εχοντας τον δονητη μεσα στο μουνι της. Συνεχισε το καυτο παιχνιδι της παιρνοντας ματι τον εαυτο της απο τον καθρεφτη, θεαμα πολυ ευχαριστο και για μενα φυσικα.Μου ειπε να βαλω τον δονητη μεσα της και μολις της τον εβαλα αρχισε να παιζει με την κλειτοριδα της.Στη συνεχεια μου εκανε μια χαλαρη και ακρως απολαυστικη πιπα.Μου προτεινε να γευθω τα βυζια της και να παιξω μαζι τους .Μολις εγλειψα τον αφαλο της της ζητησα να με καβαλησει και μετα συνεχισε το καβαλημα με την πλατη της προς εμενα.Την γυρισα στα τεσσερα και οσο πιο γρηγορα και πιο δυνατα την καρφωνα τοσο απολαμβανα το συμπλεγμα μας στον καθρεφτη.Ηθελα να την δω να παιζει λιγο ακομα με τον δονητη . Οταν κοντευε να ολοκληρωσει ανελαβα δραση με ιεραποστολικο και ετσι συμμετειχα και εγω στον οργασμο της που εκανε τα ματια της να τρεμοπαιξουν οπως τα αστρα σε μια διαυγη νυχτα.
Για να με ευχαριστησει ηρθε στο πλαι και μου τον επαιξε ενω ταυτοχρονα χαιδευε το σωμα μου μεχρι που με ξεζουμισε πολυ δυνατα.Μολις ξαναβρηκα την αναπνοη μου , μου εβγαλε το προφυλακτικο και αφου ανταλλαξαμε ευχαριστιες εφυγε χαριζοντας μου αλλο ενα χαμογελο και πολλους ακομα λογους για να μου μεινει αξεχαστη.
Ειναι να μην παραμιλαω με ολα αυτα ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.538
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2012
Ωραία κριτκή Αργυρότοξε.Χαμόγελο

+1 από μένα

Respect στην Αφροδίτη.Χαμόγελο
08 Φεβρουαρίου, 2012
Η Άφρο είναι η καλύτερη τελικά αν έκανε και άλλα προγράμματα με κανένα τζακούζι και κανένα γυμνό τσι θα ήταν ακόμη καλύτερη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2