Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κοπελα την ειχα δει ξανα στον οροφο του 134 τ απογευματα και μου αρεσε πολύ όμως μια ξινιλα θα ελεγα στο προσωπο της μ απετρεπε στο να μπω μεσα.Σημερα όμως όταν την ειδα στο ισογειο του 59 ,ηταν αρκετα δυσκολο ν αντισταθω.Ψηλη,γυρω στο 1,70+ ,ξανθια με πολύ σεξι κορμι ,φοβερο πισω συστημα..το γλυκο δηλητηριο της καβλας ειχε ηδη διεισδυσει μεσα μου,,ενώ και καποιος συντομος διαλογος όταν με πλησιασε σε αποσταση αναπνοης δεν μου αφησε περαιτερω περιθωρια.Απο το σαλονι της ειχα πει ότι ηθελα να τη χαιδευω και να τη φιλαω και πραγματι μεσα στο δωματιο δεν μου το αρνηθηκε.Μπαινοντας στο δωματιο και καθως ημασταν και οι δυο στο κρεβατι στα γονατα χωρις να εχουμε ακομη ξαπλωσει, ένα πολύ ωραιο κλιμα φτιαχτηκε σιγα σιγα με χαδια,φιλια στο σωμα και στο στηθος (και ας φοβοταν ότι το στηθος της επειδη ηταν μικρο δεν θα μου αρεσε) αλλα και μικρα συντομα φιλια στο στομα διχως γλωσσα αλλα τοσο οσο επρεπε για να δινουν ένα ξεχωριστο τονο σ αυτή τη συνευρεση.Το στηθος της αν και μικρο μου αρεσε να το γλειφω και ιδιως τις ρωγες της που ηταν μυτερες ενώ το κορμι της ηταν πολύ ερωτικο τοσο που όταν τη στριμωξα στα καγκελα του κρεβατιου με μενα από πισω της δεν μπορεσα να μη τη γλειψω από πανω μεχρι κατω σε ολη την γεννητικη της περιοχη.Αμεσως μετα της ζητησα να μου βαλει προφυλακτικο χωρις να με γλειψει,κατι που κανω όταν βλεπω ότι η καβλα μπορει να φτασει σ ανεξελεγκτες καταστασεις και καθως ημουν ηδη ετοιμος ξανα στα καγκελα του κρεβατιου πισωκολλητα με μενα μεσα της πια.Εδω και ενώ στην αρχη μου εκλεισε τα ποδια της και γω της τ ανοιξα, διαπιστωσα ότι η πρωτη της σκεψη ηταν απολυτα σωστη.Ετσι με κλειστα τα ποδια της,εμενα από πισω της και τα χερια της να στηριζονται στο κρεβατι η σταση ηταν τελεια και η αισθηση τολμω να πω μοναδικη.Σ αυτή τη σταση ειχαμε ωραιους αναστεναγμους, εχω την αισθηση πονου και ηδονης ταυτοχρονα, με πιο εντονο στοιχειο μαλλον το πρωτο αλλα καθοριστικο για την διαρκεια της συνευρεσης το δευτερο.Αυτος ο συνδυασμος συνεχιστηκε στην διαρκεια και των δυο αλλων στασεων που ακολουθησαν,ιεραποστολικα και πλαγιαστα οπου εκει ο πονος ηταν πιο δυνατος αλλα που καταφερα να τελειωσω χωρις καθολου να δυσανασχετησει αφου ημουν αρκετα τρυφερος και προσεχτικος..Η κοπελα μου εδωσε την εντυπωση στη διαρκεια της επαφης μας ότι ισως να θεωρει αυτονοητο οι επαφες αυτές οσον αφορα το χρονο να κρατουν λιγο όμως ειλικρινα ειτε από τυχη,ειτε από τη δικη μου ηρεμη ψυχολογια ουτε στο ελαχιστο δεν ενοχληθηκα από την εντυπωση αυτή.Συμπερασματικα λοιπον μπορω να πω ότι εφυγα απολυτα ικανοποιημενος με καθοριστικο παραγοντα θα ελεγα όχι ακριβως τη συμμετοχη αλλα θα ελεγα πιο σωστο ορο τη συνεργασια που επεδειξε η κοπελα και πανω απ όλα την ατμοσφαιρα,,μια ατμοσφαιρα καβλας που υπηρχε διαχυτη σε ολη τη διαρκεια της συνουσιας μας
Υ.Γ Να επαναλαβω και παλι αυτο που χα γραψει και σε μια παλιοτερη κριτικη. Πολύ καλες ενημερωσεις από dirtyliving,smirni,stretwalker,lex80,lusiforlife,larson,sotirof,psolara,ροκαβλον,amadeus,stam και professorx.Kαλα να περνατε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2012
Όμορφη γοητευτική κοπέλα όντως...ήταν και το απόγευμα. Πριν καναδυο βδομάδες είχε εμφανιστεί και στο ιασ 19 πάνω.
D
dirtyliving
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1