Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
...φυσικά εγώ, ποιος άλλος. Ενώ ήμουν προκατειλημένος με αυτά που είχα διαβάσει για τη συγκεκριμένη κοπέλα με το που την είδα ψάρωσα και έδωσα αμέσως το μπλε εισιτήριο. Το ματς έληξε πριν καν αρχίσει...με το που άνοιξε την πόρτα του δωματίου έφερε παγώνια χειρότερη και απ' αυτήν που είχε έξω. Τέσπα διεκπαιρωτική πίπα >>> γαμήσι (2 στάσεις με το πούτσο μου μελάτο)>>> πούλο.
Έχω μπαρουτιάσει γιατί είμαι απ' τους κόπανους που πριν κάνα μήνα δοκίμασα και την έταιρη σόμπα του καταστήματος (κινεζούλα / αυτήν τη φορά έλειπε).
Πάντως και οι 2 είναι έξυπνες...βγαίνοντας στο σαλόνι ολόγυμνες με το χαμόγελο της Colgate δεν σου αφήνουν πολλά περιθώρια να αρνηθείς...και στο δωμάτιο παίρνεις τ'αρχίδια σου.
Καλά να πάθω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2012
Φίλε αν σε παρηγορεί αυτό δεν είσαι ο μόνος παγκόσμιος. Την έχω πάθει κι εγώ ακριβώς για τον ίδιο λόγο (βγαίνουν γυμνές και τρελένεσαι) σε αυτό το μπουρδέλο.Και μέσα στο δωμάτιο σε κοιτάνε λες και είσαι ουφο. Οπότε δεν ξαναπατάμε εκεί.
04 Φεβρουαρίου, 2012
Το μπουρδέλο είναι μαυρισμένο. Μακριά! Σαν να μην φτάνει που είναι κομοδίνο (η Ρωξάνη, την άλλη δεν την δοκίμασα αλλά από όσα λένε δεν διαφέρει) σου λέει και μαλακίες. Εμένα μου λέει "έχεις κρύα χέρια με το μηχανάκι ήρθες;" και γέλαγε ειρωνικά. Ουστ! Μακριά, το χειρότερο γαμήσι, ή το πιο αδικοχαμένο εικοσάρικο που έδωσα ποτέ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2