Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βράδυ Τρίτης και ξεκινάμε με ένα φιλαράκι να παμε στο Μετάξι για προσκύνημα...Μετά από μία ώρα περίπου αναζήτησης καθώς το επίπεδο ήταν χαμηλότερο απ'οτι συνηθως καταλήξαμε να περάσουμε στον εν λόγω οικο. Η κοπελα ονοματι Ντανα βγήκε στον διάδρομο αφού την παρουσίασε μια τσατσα πολυ ευγενικη..ηταν ουτε αδιαφορη ουτε γελαστη με κορμακι ομορφο που σε προκαλει..Ετσι αποφασισα να περασω στο δωματιο με τον φιλο μου να περιμενει στο σαλονι. Μετα απο 5 λεπτα ερχεται μεσα η κοπελα χαμογελαστη και μου συστηνεται..καθεται και ξεκιναει μια αρκετα καλη πιπα αλλα βαριεστημενη. Σε ενα ακουμπημα μου στο στηθος της με κοιταξε ατοσο αθλια λες και της εκανα κατι τρομερο και μου λεει "οχι Βυζια"..καλα λεω και προσπαθω να μην ξενερωσω..στην συνεχεια μου λεει ελα..και ξαπλωνει κατω για ιεραποστολικο..μπαινω κι εγω μεσα της και μετα απο λιγη ωρα της λεω να ανεβει απο πανω..και τοτε ξεκιναει η καλη φαση συναγωνιστες μου!!! μου λεει ελα να γαμησεις ηρθες γαμα ετσι..συνεχιζς αλλο λιγο μεχρι να δω αν ειναι καθυστερημενη η κοπελα και της λεω να ανεβει πανω πολυ ευγενικα..μου λεει ακριβως το ιδιο και μου πιανει το εργαλειο για να μην βγω απο μεσα της..της τραβαω το χερι και βγαινω..τοτε αυτη καθεται στα 4 και μου λεει ελα..της λεω δεν θα καθισεις απο πανω..και μου λεει ελα τωρα να γαμησεις ηρθες γαμησε με ετσι..της λεω αφου το κανεις στο προγραμμα σου..και μου λεει εγω κανω οτι θελω δικο μου προγραμμα εδω στο δωματιο, οτι θελω εγω με τονο λες και της ειχα συμπεριφερθει ελεεινα και οντας εμφανισιμος και οχι κανενας βρωμιαρης..στν συνεχεια ανεβαινει τελικα απο πανω..δεν εχω καμια εμμονη με αυτην την σταση απλα η ολη της συμπεριφορα ηταν αθλια και επεμενα απο πεισμα..αφου ανεβαινει μπαινω μεσα της και αυτη μου λεει αφου θες απο πανω ΟΚ..και μου τον εσφιγγε δυνατα για να πονεσω..της λεω σηλω τωρα να φυγω και μου λεει αφου ηρθες να γαμησεις θα γαμησεις και συνεχιζε να τον σφιγγει δυνατα..αγριευω με το βλεμμα και τησ λεω κατεβα τωρα..και κατεβαινει..σηκωνομαι και τησ λεω καθε φορα ετσι κανεισ..?πρεπει να εισαι σωστη στην δουλεια σου..σου φερθηκα ασχημα..?Κι αυτη φωναζε να γαμησεις ηρθες..προφανως ειχε εμμονη με αυτην την φραση η ηταν απο τις μονες ελληνικες λεξεις που ηξερε..και μετα γινεται το κουφο..φωναζει η τσατσα ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ..? και ανοιγει την πορτα χυμα και με επαιρνε και ματι..και ξεκιναει η κοπελα και φωναζει στην τσατσα: Αυτος ηθελε φιλια στο στομα και τετοια ειναι τρελος..ουτε κατα διανοια δεν επιχειρησα κατι τετοιο!!! Τελοσπαντων η κοπελα βγαινει βιαστικα για να επιστρεψει προφανως στην ζεστη της σομπας..και η τσατσα μου λεει ντυσου και ελα εδω να δουμε..βγαινω εξω και ξεκινησε η κοπελα να λεει ψεματακια μπροστα στην τσατσα μηπωσ και βρει το δικιο της με την τσατσα να μου κανει νοηματα πως ειναι τρελη και να σταματησω κλπ..τελοσ ζηταω τα λεφτα μου πισω και η τσατσα αμεσωσ τρεχει και μου δινει τα μισα λεφτα και με παιρνει στο πλαι και μου λεει συγγνωμη και πως η κοπελα εχει νευρα κι αλλεσ τετοιες δικαιολογιες..προφανως ο εν λογω οικος εχει βαρεσει διαλυση παιδιααααααααα...σκεφτειτε μονο το πιο απλο..η τσατσα μπηκε μεσα στο δωματιο και με κοιταγε εκει χαμηλα που ξερετε..συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα δεν μπορουσα να πω μια τοσο αθλια εμπειρια χωρις λεπτομερειες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2012
Είτε καλή είτε κακή εμπειρία καλά έκανες και έγραψες λεπτομέρειες! Ξέρω μία Ντάνα που παίζει στο μεταξουργείο, απλά όχι στο συγκεκριμένο σπιτάκι. Αν θέλεις γράψε μια αναλυτική περιγραφή της κοπέλας, για να έχουμε μια άποψη.
D
dirtyliving
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1