Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315187
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα αρκετό καιρό να επισκευτώ το συγκεκριμένο studio και για να πω την αλήθεια μου φανηκε πως έχει γινει ανακαίνιση.Ο χώρος υποδοχής ειναι ατμοσφαιρικός ,διαθέτει μπάρ ,ωραίο σαλόνι και μια ευγενεστατη κυρία που εξηγεί τα προγράμματα .Στην βάρδια ηταν η Βίκυ και η Λαουρα απο τη Τσεχία.Στο σαλόνι κάνουν εντύπωση και οι δύο ,η Βικυ γιατί έχει μουτράκι προστυχο που υπόσχεται πολλά ενω η Λαουρα γιατι είναι ένας μελαχρινός Πιπίναρος που θέλεις να τον φας .Διαλέγω Λαουρα και μπαίνω στο δωματιο με απλό των 50 μιας και ηταν η πρώτη φορά.Ο χωρος εντυπωσιακός σου θυμίζει δωμάτιο καλού ξενοδοχείου.Ειναι πολυ καθαρός διαθέτει ντους ,σφραγισμένη πετσέτα ,παντοφλες μιας χρήσης και έναν μεγάλο καθρέφτι στο πλάι.Απουσιάζει η τηλεόραση (καλύτερα) ενω η μουσική βρίσκεται σε κανονικά επίπεδα.Σε ελάχιστα λεπτα καταφτάνει και ο κορίτσαρος.Η Λάουρα ειναι ενα μελαχρινό πιπίνι γύρω στα 21 παραπάνω απο 1.70 με ωραίο πρόσωπο ,φυσικό στήθος και ατέλειωτα πόδια ακριβώς όπως και στις φωτογραφίες .Εχει πολυ ωραία επιδερμίδα ,πεντακάθαρη και με πολύ καλή διάθεση.Με το που την βλέπεις θέλεις να την γλύψεις απο πάνω έως κάτω.Μεχρι εδώ τα θετικά στοιχεία .Απο εκει και πέρα η βαριέται η δεν την πετυχα σε καλή μέρα.Ανύπαρκτα προκαταρκτικά ,ανύπαρκτη συμμετοχή ,διεκπαιρεωιτκή διάθεση που φαινεται απο την πρώτη στιγμη και φυσικά καθόλου πάθος.Στοματικό θα έλεγα πολύ μετριο σε σημείο να πεις ας κάνουμε κατι άλλο καλύτερα.Δεχεται αυτά που της λές ,δεν βιάζεται να σε ξεπετάξει αλλά μάλλον δεν μπορεί παραπάνω.Το τέλος ηρθε με δυσκολία και αρκετή προσπάθεια και απο τις δύο πλευρές.Απο την όλη φάση μου έμειναν δύο πράγματα .Το οτι ειχα για δεκα πέντε λεπτα έναν τέτοιο πιπίναρο δίπλα μου και ο πραγματικά πολύ προσεγμένος χώρος .Κατα τ αλλα τίποτ άλλο .
Η Λαουρα δεν κάνει ουτε για pse αλλα ούτε και για gfe .Προτέινεται κυρίως για όσους τους φτιάχνει αποκλειστικά η εμφάνιση Εδω θα ηθελα να πω το εξης .Δεν φτανει μονο η ξενοδοχειακή υποστήριξη και μια ομολογουμένως πολυ ομορφη παρουσία για ν αφήνει κάποιος τα χρήματα του σε ενα studio.Χρείαζεται πάνω απ όλα να υπάρχει και ουσιαστική συμμετοχή,κάτι που στην προκειμένη περίπτωση έλειπε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2012
Συμφωνώ σε όλα μαζί σου συναγωνιστή. Προκαταρκτικά, πάθος, συμμετοχή 0,0 και 0. Προσωπικά ούτε εμφανισιακά με ξετρέλανε το μωρό. Τα μοναδικά συν της είναι ότι πρόκειται για ευγενική και καθαρή κοπέλα. Προσωπική μου άποψη: πεταμένα λεφτά. Όσοι παρόλα αυτά επιμένετε να δοκιμάσετε την Λαόυρα από την Τσεχία: μην ξοδέψετε ούτε σεντ πάνω από το τυπικό 50άρικο.
13 Ιουλίου, 2013
Μακάρι να ειχα δει το σχολιο σου πιο πριν. Ημουνα βεβαια και πολυ ατυχος. Πηγα σημερα για τη Μαρια , αλλα δυστυχως ελειπε και επειδη ειχα καυλες, μπηκα με τη λαουρα. Πραγματικα εντυπωσιακο βυζι, αλλα απο διαθεση και συμετοχη ... Άσε βρασε. Ενταξει, ευγενικη και καθαρη η κοπελα, αλλα ευγενικη ειναι και η κοπελα στο γρηγορη που μου φτιαχνει το σαντουιτς!!. Η δουλεια αυτη, δεν κανει για την κοπελα. Μιλαμε, δεν μου εσκασε ενα χαμογελο για δειγμα!!!! Ενοειται οτι δεν προκειται να ξαναπαω!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2