Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από μαλακία της τσατσά στήθηκα στο δωμάτιο 50 λεπτά.Ηλθε η Λίντα ζητώντας συγνώμη.Δε ξέρω αν τα έδωσε όλα γιά να με ηρεμήσει ή έτσι κάνει πάντα πάντως με απογείωσε.Πες μου ότι θές και τόχεις μούπε.Αρχισε αεροπλανικά κάνοντάς μου πίπα που το είδα πρώτη φορά, με περιποίηση όλης της περιοχής.Νάσου πισωκαβαληκέματα,ιεραποστολικά, καουμπόικα,μόνο πρωκτικό δε πρόλαβα.Πέρασα τέλεια τελικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2012
Φιλε μου, το ίδιο έκανε και σε μένα την προηγούμενη εβδομάδα (την Τρίτη αν θυμάμε καλά) με τη διαφορά οτι εγώ ντύθηκα και έφυγα. Ήρθε η κοπέλα, είπε συγνώμη και της είπα να φύγει γιατί τα ειχα παρει ασχημα μετα από 55 λεπτά καθυστέρηση. Ψιλο στα αρχιδια της. Ειπε ενα καλά και έφυγε!!
Έριξα και γω ενα χεσιμο στην τσατσα και εφυγα.
Ενω είναι σουπερ το μαγαζι κατι τετοια το χαλανε άσχημα.
01 Φεβρουαρίου, 2012
Και εάν είχε 2 δωμάτια πριν από σένα? Αυτά είναι 1 ώρα αναμονή! Να σού πω την εμπειρία μου στο Σενσουάλιτυ. Πριν λίγες μέρες ήμουν στο δωμάτιο και μέχρι να μπει η Λίντα χτυπησαν 2 φορές τα κουδούνια. Η Λίντα δεν είναι ξεπέτα και καθεται σίγουρα ένα 20λεπτο. Μέχρι να βγεί πρέπει να βγει χτύπησε σίγουρα άλλη μιά φορά ίσως και δύο. Καταλαβαίνεις ότι ο 4ος πότε θα τέλειωσε τη συνεδρία. Τα άκουγα καθώς είχα χαμηλά την TV στο δωμάτιο. ΕΤσι γίνεται.

Εγώ σε άλλο μαγαζί που είχα πάει πριν από 10 μέρες σε άλλη κοπέλα η κοπέλα ήλθε στο δωμάτιο σε 20 (ίσως και 30) λεπτά με το ρολοι και ΧΩΡΙΣ η κοπέλα να έχει μπει σε άλλο δωμάτιο πριν έλθει σε μένα! Τί έγινε? Ετοιμα;ζόταν (μπάνιο) και μέχρι να μπεί και να βγεί στο μπάνιο χτυούσαν τα κουδούνια, τη σταματούσαν στο σαλόνι, κτλ. Έτσι φαγώθηκεε το μισάωρο σχεδόν. Τα άκουγα μέσα από το δωμάτιο που ήμουν (δεν έχει καλή μόνωση η πόρτα και το σαλόνι & μπάνιο είναι ακριβώς απέξω.

Ωστόσο προτιμώ να μην είναι ξεπέτα η κάθε κοπέλα παρά να φέυγει στα 10 λεπτά. Διότι όταν και εγώ θα είμαι μαζί της δεν θέλω να έχει το μυαλό της στα κουδούνια. Σειρά είναι και θα πρέπει να τηρείται και όπως μού είχε πει κάποτε κάποια άλλη: ξεχνάμε τα κουδούνια, πλήρωσες είναι η σειρά σου, και έχεις φουλ το χρόνο σου, τώρα είμαι μαζί σου.

Με πειράζει και μένα να περιμένω και καποιες φορές δεν μπορώ κιόλας, ρωτάω πως έχει η κατάσταση, περιμένω να είναι ειλικρινείς, και εάν χρειαστεί φεύγω. Τους τα λέω σε όλες στα ίσια. Και όταν περιμένω στο δωμάτιο μού ζητάνε συγγνώμη από ευγένεια όταν μπαίνουν και τους λέω ότι δουλειά είναι και συμβαίνει. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι η καθυστέρηση δεν χαλάει ένα μαγαζί. Η αιτία της καθυστέρησης ναι! Εάν π.χ. η εργαζόμενη δεν είναι στην ώρα της, λείπει και έχει πάει ... για ψώνια ή σού φάνε τη σειρά ή κτλ. υπάρχει πραγματικά πρόβλημα, δεν σε σέβονται κτλ....
02 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου εχεις δικιο σε αυτο που λες, αλλά μαλλον ξεχασα να πω οτι πήγα και ρώτησα εάν εχει αλλα δωματια, γιατί δεν ηθελα να αργήσω λόγω κάποιας υποχρέωσης που είχα, της το είπα και αυτο και μου ειπε ότι είμαι ο πρωτος και δεν εχει αλλο, μαλιστα μου είπε να διαλέξω και δωματιο!! Δε θα είμουν άδικος εαν είχε αλλο συναγωνηστή μεσα βεβαια. Εχω γνώση περι του θέματος, ούτε θέλω να φευγει γρηγορα η κοπελα από το δωμάτιο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3