Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367473
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΚουλΚουλ Δεν ξερω ρε παιδι μου τι γινεται και βλεπω καποιες αρνητικες κρητικες προς το προσωπο της!!Πριν κανενα δεκαημερο πηγα ξανα στην Μικαελα αλλωσετ εδω και καιρο ειναι το πουλεν μου καθως εχω δοκιμασει αρκετες απο εκει περα καταλαβα οτι η Μικαελα για τα δικα μου δεδομενα ειναι οτι καλυτερο!!!
Ζητησα οπως καθε φορα απο την πολυ φιλικη τσατσα το πανω δωματιακι και με αφησε να περιμενω!!
Μετα απο κανενα δεκαλεπτο πηγα πανω και περιμενα!!!Ανεβηκε η Μικαελα ειχαμε μια συντομη συζητηση καθως την τελευταια φορα που με ειχε δει ειχα μακρυα μαλλια συν μου ειπε οτι χαθηκα καθως ελειπα στο εξωτερικο για δουλειες!!!
Με επιασε οπως παντα με φιλακια μασαζακι επαιξε με τα βυζακια τηςμολις μου σηκωθηκε τον πηρε στο στομα ( αυτο που με καλυλωνει και το ξερει τωρα πια ειναι οτι θελω πολυ σαλιο και οταν με πιπωνει να με κοιταει και το κανει παντα κανει και λιγο gagging βεβαια το βαζει μεχρι εκει που παει για να μην πνιγει!!!Πρωτη σταση παντα αυτη που ανεβαινει για να της χατουκιζω τα κωλομερια συν οτι παντα μου λεει να τις τα βαραω πιο δυνατα!!!Δευτερη σταση γυρνα και μου δινει βυζακια στο προσωπο (αυτη η σταση δεν με ενθουσιαζει αλλα με ακλυλωνει το προσωπο της το εθωρω πολυ προστυχο) 3η σταση Πισωκολλητο μετα την ξαπλωσα μπρουμυτα καθως ανεβασα ταχυτητα και πηγαινα να τελειωσω μου ειπε οχι ακομα!!Μου αλλαζει παλι σταση σε κουταλακια που μου αρεσει εκει παντα θελω να τελειωνω ωσπου λιγο πριν καταθεσω μου ειπε δωσε μου να σε πιπωσω και να με χυσεις στα βυζακια οπου ετσι εκανα μου εγλυψε και λιγο την ακρη που ειχε χυσια και εμεινα καγκελο δεν το περιμενα, μου εδωσε την εντυπωση οτι ηθελε να δει τι γευση εχουν!!!Εκατσε κανενα 3λεπτο ακομα μου μιλησε με φιλησε και μου ειπε οτι την επομενη θα ειναι πιο σπεσιαλ!!! ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Ανυπομονω για την επομενη φορα Μικαελα!!!Ελπιζω μια φορα να με αφησει να την χυσω στο προσωπο!!!Θα δουμε....
ΑΑΑ και κατι αλλο οσοι απο κατω λενε για πρωκτικο ειναι μουφα η κοπελα δεν κανει πρωκτικο οσα και να δωσεις εχω ηδηρωτησει και την τσατσα και μονη της και της ειπα οτι δεν ειναι θεμα χρηματων!!Οποτε οι κυριοι που το εγραψαν ειναι μουφιδες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού