Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ψαχνοντας λοιπον τη Μιλενα μια μιλφαρα εκ Καλαματας ανηφορισα απο Λαρισα για να βρεθω Κοζανη....Γλώσσα.Φτανανοντας μετα απο περιπου 2ωρες στον προορισμο μου μπαινω στο εν λογο στουντιο.Στην πρωτη πορτα ειχε ενα πολυ ωραιο μελαχρινο μωρο και στην δευτερη πορτα ενα ξανθο μωρακι σε στυλ νταρντανας.Πολυ καλα κομματια και τα δυο αλλα εγω πηγαινα για συγκεκριμενη κοπελα και δεν περασα στο δωματιο.Ρωτησα τις τσατσαδες για το εαν υπαρχουν αλλα μπουρδελακια στην περιοχη αλλα εκαναν τον ψοφιο κοριο και δεν μου ειπαν....ΘυμόςΦευγοντας απο εκει βαζω την φαντασια μου να δουλεψει για το που μπορει να εχει μπουρδελακια και ναι βγηκα αληθινος.Στο δρομο λιγο εξω απο την πολη επανω στο λοφο τα σπιτακια ελαφρως χιονισμενα με τα φωτακια τους να λαμποκοπανε!!!!!ΣπασίκλαςΕδω ειμαστε σκεφτικα.Για να μην τα πολυλογώ μπηκα στο πρωτο οπου ηταν μια χοντρουλα με ωραιο προσωπο.Εφυγα και πηγα ακριβως απο πισω μεσα απο ενα στενακι στα δεξια του κτιριου οπου ηταν η.Τη Μιλενα την προτιμω γιατι στο δωματιο ειναι πολυ φιλικη και κανει πραγματικα απιστευτο γαμησι σε σημειο που να μην μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα εαν προσποιειται η οχι.Εχει παρει μερικα κιλακια αλλα βγαζει μια καυλα απεριγραπτη!!!Με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναπαω!!!!Το συγκροτημα με τα μπουρδελακια αυτα στην Κοζανη δεν υπαρχει στο site.Πιστευω καποια στιγμη μετα απο ενημερωση του να προστεθουνε.Για να το βρει καποιος ευκολα καθοτι ειναι 1 με 2 χιλιομετρα εξω απο την πολη εχω σημειωσει τις συντεταγμενες ετσι ωστε οσοι εχουν gps να τις χρησιμοποιησουνε και να πανε εκει με κλειστα ματιαΧαμόγελοΓλώσσα.Οι συντεταγμενες ειναι 40*18'44.92"Ν 21*47'03.38"Ε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιλένα
xistis848
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού