Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
2.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η κοπέλα που πέρασα χθες στην πρωινή βάρδια δεν μου είπε το όνομα της αλλά θα δώσω μία φωτογραφική περιγραφή της για να την αναγνωρίσετε και να μην περάσετε μέσα στο δωμάτιο.Είναι πιθανόν αθίγγανη,κοντή,αδύνατη,μελαμψή,με κοντά κόκκινα μαλλιά,χαμηλοκώλα και με λεπτά κοντά πόδια.Χαρακτηριστικό της σημείο αναγνωρίσεως είναι το μεγάλο τατού κόκκινη καρδιά που φέρει στο μπράτσο της.Επίσης όποιος έχει καλή μνήμη είναι η κοπέλα που είχε δουλέψει πρόσφατα στο Φώκαιας 22,Φυλής 74 και Φυλής 92 νέο χωρίς επιτυχία επειδή πρόκειται για μπάζο και σαφώς υποβαθμίστηκε στον οίκο αυτό.Το δέλεαρ για να μπει κάποιος στο δωμάτιο μαζί της παρακάμπτοντας την εμφάνιση της είναι το γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι που ανακοινώθηκε στα 10 ευρώ στο σαλόνι απο την αλλοδαπή Ασιάτισα τσατσά.Απο αυτό ακριβώς και εγώ την πάτησα και προτρέπω και όλους εσάς να μείνετε μακριά.
Στο δωμάτιο τώρα μπήκε με ξινισμένο ύφος εκτελούσα αγγαρεία και για να σπάσει ο πάγος της έπιασα κουβέντα όπου διαπιστώσα οτι επρόκειται για χαμηλής πνευματικής υποστάθμης κοπέλας,άξεστη και αρκετά αγενής.Διαπίστωσα απο τον τρόπο που με αντιμετώπισε όταν της είπα οτι είμαι Έλληνας οτι έχει μίσος σαν να μας θεωρεί δυνάστες και αιτία των προβλημάτων της.Για να σπάσει ο πάγος την πλησίασα δίνοντας της φιλάκια για προκαταρκτικά στο κορμί της και άρχισε να τραβιέται ξεφυσώντας και λέγοντας μου να ξαπλώσω αμέσως.Πήρε στάση να μην πιάνω τίποτα απολύτως και αφού καθάρισε το πέος μου με ένα μαντήλι άρχισε να κάνει τσιμπούκι γυμνό αλλά αρκετά ρηχό.
Στο τσιμπούκι της έβαζε μόνο την βάλανο του πέους μέσα στο στόμα της αφήνοντας το υπόλοιπο κομμάτι έξω.Δεμ καταλάβαινα απολύτως τίποτα!! Για να βελτιώσω την αίσθηση της υπέδειξα πως πρέπει να το κάνει άλλα με αγνοούσε εσκεμμένα.Τότε της έπιασα το κεφάλι για το οδηγήσω για πιο βαθύ τσιμπούκι απαλά για να της δώσω να καταλάβει πώς θέλω και μου είπε οτι την πονάω.Ήταν πλέον φώς φανάρι οτι η κοπέλα αυτή δεν ήθελε να συνεργαστεί.Την γύρισα σε στάση 69 όπου με τα χίλια ζόρια ήρθε και όταν πήγα να της χαιδέψω το μουνί της τραβιώταν και άρχιζε να βρίζει στην γλώσσα της.Τις πρότεινα να αρχίσουμε το σεξ και έκανε οτι δεν καταλάβαινε τι ήθελα.
Της φώναξα σεξ!σεξ! για να μου πει οτι δεν κάνει σεξ μόνο πίπα.Της είπα οτι η τσατσά λέει για σεξ στο σαλόνι και λέει τις στάσεις.Αυτή τον χαβά της.
Μάλιστα μου είπε οτι αν θες σεξ σπίτι σου.! Επέμενα και μου έλεγε με αγένεια. Όχι σεξ ρε! Έπρεπε να την διώξω σε αυτό το σημείο αλλά πιστεύωντας οτι δεν θα έπαιρνα το δεκάρικο πίσω αποφάσισα να μην τους το χαρίσω! Την έβαλά πάλι στην πίπα λοίπον όπου και κατάλαβα οτι έτσι όπως μου έκανε πίπα δεν θα τελείωνα με τίποτα.
Της είπα να ξαπλώσει στο κρεββάτι και δεν ξάπλωνε με τίποτα.Σιχαινόταν να ξαπλώσει στο κρεββάτι ποιος ξέρει σε τι ψωλοχύματα θα είχα ξαπλώσει και εγώ!Κάτι ήξερε σίγουρά αυτή! Κάθισε γονατιστή κρατώντας το μαντήλι και εγώ την έπαιζα.Έβαζε το μαντήλι μπροστά για να μην την πάρουν τα ψωλοχύματα αλλά δεν θα της την χάριζα εύκολά.Της τράβηξα το μαντήλι απο μπροστά και την έχησα στα βυζιά της και την κοιλιακή της χώρα ενώ ήταν γονατισμένη σε σχετικά άβολη στάση και εγώ επίσης ήμουν γονατισμένος.Πρόκειται για πολύ μεγάλη καριόλα! Στο τέλος την ξέχεσα και της είπα οτι αν δεν θέλει να κάνει σεξ να κάνει άλλη δουλειά και αν δεν γουστάρει να γυρίσει πίσω στην πατρίδα της! Κανείς δεν πρόκειται να μπει στο δωμάτιο έτσι όπως κάνει! Αυτή συνέχισε τα δικά της.Μάλιστα μου έκανε εντύπωση που πέταξε την αχρησιμοποίητη καπότα στο καλάθι των αχρήστων προφανώς με δόλο οτι έκανε σεξ μαζί μου.
Βγαίνοντας απο το δωμάτιο είχαν λουφάξει υπηρεσία και πουτάνα πίσω απο την κόκκινη κουρτίνα και φώναξα την υπηρεσία.Της είπα οτι η κοπέλα είναι απάτη ούτε πίπα κάνει σωστά αλλά ούτε και σεξ ήθελε να κάνει. Η τσατσά μου είπε οτι η κοπέλα της είχε πει οτι ήθελα να της κάνω σεξ χωρίς καπότα.Εγώ της είπα οτι της είπε ψέμματα γιατί πολύ απλά δεν ήθελε να κάνει σεξ σε καμία περίπτωση μαζί μου και το είπε για να δικαιολογηθεί.Τότε η τσατσά φώναξε την κοπέλα και την ρώτησε αν είναι αλήθεια οτι αρνήθηκε το σεξ με καπότα.Αυτή δείχνοντας το μουνί της της είπε σεξ;; εδώ;; ποτέ!! Σπίτι του σεξ!! Τα βλέπεις της λέω;; Τότε η τσατσά της τα έψαλλε λέγοντας της οτι πρέπει να κάνει σεξ!! Μου ζήτησε και συγγνώμη! Βέβαια κίνηση για να μου δώσει τα χρήματα πίσω δεν έκανε! Της είπα οτι πέταξε και την καπότα επίτηδεσ στα σκουπίδια για να την ξεγελάσει οτι και καλά κάναμε σεξ! Μου είπε τελικά η υπηρεσία οτι το μόνο που μπορεί να κάνει σε αυτή την περίπτωση είναι να της δώσει μια δεύτερη καπότα και να έρθει ξανά στο δωμάτιο.Φυσικά εγώ της είπα οτι τώρα πλέον δεν χρειάζεται γιατί τελείωσα χειρονακτικά.Επίσης της είπα οτι γύφτος για 10 ευρώ δεν γίνομαι και να ενημερώσει οτι η κοπέλα δεν είναι καλή μέσα να φέρουν άλλη κοπέλα.
Δεν μπορούν σίγουρα να μας κοροιδεύουν αν δεν θέλουν να κάνουν αυτή την δουλειά να κάνουν άλλη και να γυρίσουν πίσω στα σπίτια τους!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2012
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2012
Μα και εσύ σεξ ήθελες σε μπουρδέλο ρε τύπε? Χμμμ;
29 Ιανουαρίου, 2012
Μπράβο που ειδοποίησες προφέσορ...μιλάμε για πολύ άσχημη περίπτωση!
D
dirtyliving
29 Ιανουαρίου, 2012
ντροπη και αίσχος!
29 Ιανουαρίου, 2012
Έπρεπε να διώξεις την κοπέλα και να ζητήσεις τα χρήματά σου πίσω.Είτε 5 ή 10 ευρώ, πρέπει να τα σέβονται.Στενοχωριέμαι μεν αν η κοπέλα είναι με το ζόρι εκεί μέσα, για να μην θέλει να κάνει σεξ, αλλά δυστυχώς δεν είναι δουλειά μου ή δουλειά σου να το λύσεις αυτό το θέμα.Γιατί δεν ρωτάει κανείς κι εμάς σαν πελάτες πού βρίσκουμε τα χρήματα.
29 Ιανουαρίου, 2012
''Μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς κουρασμένη και χωρίς όρεξη...''

( Από τη σημερινή κριτική σου. Τα παρακάτω είναι από προηγούμενες κριτικές της πρώτης ''σελίδας'' του κατάλογού σου )

''....Παρόλο που μου κακοφάνηκε ξαπλώνω...''
''...Αυτό ήταν κα το πρώτο φάουλ...''
''...Αυτό ήταν το πρώτο φάουλ!!...''
''....Το πρώτο φάουλ της συνεύρεσης...''
''...Λέω απο μέσα μου οτι δεν θα τα πάω καθόλου καλά με αυτή...''
''...η κοπέλα φαινόταν αρκετά κουρασμένη και ψυχρή...''
''...έχει πάρει το ύφος του ψυχρού επαγγελματία...''
''...Αργούσε να βγάλει τα εσώρουχα της χρονοτριβόντας...''

Το ότι είσαι έμπειρος παίχτης δεν αμφισβητείται. Φαίνεται από τις ενημερώσεις που κάνεις και τις κριτικές σου.
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αφού σου έτυχε τόσες φορές, γιατί δε διέκοψες στην αρχή τη συνεύρεση, ζητώντας τα χρηματά σου πίσω;
30 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί ξέρω εκ των προτέρων οτι για να πάρω τα λεφτά μου πίσω θα γίνει μανούρα!
2 φορές την έχω πάθει να μην κάνω καθόλου σεξ παρότι το είχα ζητήσει και οι 2 φορές ήταν με Ρουμάνες και μάλιστα της ίδιας αλυσίδας!Και οι 2 φορές ήταν στις τελευταίες φουρνιές!Τις άλλες φορές που περιγράφεις μπορεί να ήταν ψυχρές οι κοπέλες αλλά σεξ έγινε!
Αρκετοί γνωστοί μου αλλά και συναγωνιστές απο εδώ μέσα διακόψαν την συνουσία ζητώντας τα λεφτά τους πίσω και δεν πήραν τίποτα.Ασφαλώς και εγώ έχω πάρει τα λεφτά μου πίσω μετά απο πολύ μανούρα και τσακωμό με νταβατζή που προσπαθούσε να κάμψει το ηθικό μου!Τον απείλησα με την αστυνομία και πήρα τα λεφτά μου πίσω!Αξίζε τον κόπο να αναλωθώ στην τελική για να πάρω πίσω τα 10 ευρώ;;Είναι και ανάλογα το μαγαζί πάντα.Αν είσαι πελάτης και σε ξέρουν αν ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω αμέσως θα στα δώσουν.
Επειδή λοιπόν είμαι έμπειρος αρκετά όπως είπες και επειδή η συγκεκριμένη περιοχή Κεραμικού-Ακομινάτου είχε πάμπολα καθιζήματα μαζεμένα εκείνη την χρονική στιγμή έκρινα πρέπον να συνεχίσω την συνουσία και στο τέλος να τα ψάλω ένα χεράκι στην τσατσά και να φύγω.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6