Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823546
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νάμαστε λοιπόν ξανά στο Φ104 για την Κέλυ. Χτεσινό (ΞΑΦΝΙΚΟ λόγω ιντερνετικών εξελίξεων) κόλημμα, αλλά δεν με βόλευε η απογευματινο-βραδινή της βάρδια της τής Παρασκευής, βλέπω σήμερα τυχαία ότι δουλεύει και το Σάββατο πρωί και γκάζωσα. Η αλήθεια είναι ότι είδα και την Αμάντα εκεί, αλλά είπα να μην αλλάξω γνώμη και να έλθω άλλη φορά στην ξανθιά. Μού πέρασε από το μυαλό και ένα ξανθό-μελαχροινό ντουετάκι, δεν θα με χάλαγε καθόλου, αλλά θα χάλαγε το πορτοφόλι μου και δεν ήθελα να ανέβω τόσο. Επίσης, είχα να κάνω σεξ από την Κυριακή οπότε δεν θα κρατούσε και πολύ και θεώρησα ότι θα ήταν κρίμα να περάσει τόσο γρήγορα η ώρα με τις δύο γυναικάρες. Οπότε την επόμενη φορά με την Αμάντα –σορυ Κέλυ-. Τεσπα, απλό προγραμμα με την Κέλυ. Δεν θα γράψω για την εμφάνιση της, τόχουμε κάνει όλοι πολλές φορές. Θα πω μόνο τούτο: εμφανισιακά εμένα μού αρέσουν οι ξανθές μπαμπάτσικες, προμιλφ ή μιλφ, και χωρίς σιλικόνες –πάλι σόρυ Κέλυ-. Η Κέλυ όμως με γοητεύει αφάνταστα σαν στυλ και περνώ πάντα απολαυστικά μαζί της, εξού και την επισκέπτομαι -Κέλυ εδώ περιμένω να μού πεις ευχαριστώ- (χαχαχαχα!)

Ντουζ, και περιμένω λίγο καθώς άργησε κάπως να έλθει στο δωμάτιο αφού τα κουδούνια χτυπούσαν συνέχεια και δεν μπορούσε να ξεκολλήσει από το σαλονάρισμα. Είσοδος, φιλιά, χαιρετούρες, πλακίτσες (η Κελυ είναι από τις κορυφαίες, ταλαντούχο άτομο στο social time), αμοιβαια επίθεση, χαμουρέματα, χαδια, φιλιά. Με εκείνη στο ύπτιο ρουφούσα και έγλυφα (στηθια, οπίσθια κτλ. ό,τι εύρισκα μπροστά μου). Λάστιχο (ήμουν ήδη έτοιμος) και μού κάνει στοματικό. Εκείνη ύπτιο ή στο πλαι και εγώ στα γόνατα. Καλόοο. Διεξοδικότατο, έκανε διάφορα κολπάκια (τόσο που σε συνδυασμό με την 6ήμερη αποχή ανησυχούσα μήπως τελειωσω). Τα χέρια της να δουλεύουν μπάλες. Τα δικά μου να δουλεύουν πάνω και κάτω. Να σκύβε και να τις ρίχνω και απαλές δαγκωματιές στον ωραίο της πισινό. Αλλαγή: Εγώ στο ύπτιο και εκείνη από πάνω για συνέχεια στοματικού -ενίοτε σταματάει τη μπανάνα και ξεκινάει να τρώει τα ακτινίδια. Νέο χαμούρεμα όπου της έκανα σύντομη επίθεση από πίσω στα μάγουλα (και όχι πρωκτικό) αξιοποιώντας και τη θέα στον πλευρικό καθρέπτη που μας... καμαρώναμε. 1η στάση με εκείνη από πάνω και να δίνει ένα 70-80% ισχύ στις μηχανές της όσον αφορά την συχνότητα. Έκανε όμως βαθύ και δυνατό καβάλημα (90%+). Τη σταματάω μετά από λίγο και γυρίζουμε σε ιεραποστολικό. Συχνότητα 60% από μένα, αλλά βαθύ και δυνατό δε. Τελος, και με την Κέλυ να παρατηρεί ότι δεν κάναμε στα 4. Τής λέω την άλλη φορά. Εννοείται ότι καθόλη τη διάρκεια χέρια και στόμα δουλεύανε στο φουλ. Σύντομη κουβέντα με διάφορες παραινέσεις της Κέλυς και αποχαιρετισμός με νέα φιλιά και αγκαλιές. Κέλυ σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά.

Το στουντιο πάντα καλό, η υπηρεσία ευγενής, με κέρασαν και ποτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2012
Ἄαα, ἡ ὁμαλότης ἀποκατεστάθη!
B
bakalhs
29 Ιανουαρίου, 2012
sorry ρε φιλε μου ,με ολον τον σεβασμο , αλλα ενω ηξερες την ολη φαση με την απαραδεκτη συμπεριφορα της κελλυς,εσυ την προτιμησες παρ ολη την δυνατοτητα που ειχες για την αλλη κοπελλα (που οπως ειπες ηταν και του γουστου σου)...καμμια φορα τα θελει ο κολος μας τελικα (βαζω και τον εαυτο μου μεσα)..θα μπορουσε να ησουν εσυ αυτος που οταν θα επεστρεφες σπιτι σου και εγραφες την οποια κριτικη σου, η κυρια να σε ελουζε κανονικα επειδη δεν θα της αρεσε...αλλα περι ορεξεως....keep going Παιδια..
29 Ιανουαρίου, 2012
Φίλε athal, η Κέλυ είναι κομμένη άρα έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Καταλαβαίνεις ότι αστειεύομαι. Λοιπόν σοβαρά τώρα: στην Κέλυ της έχω μιλήσει στα ίσια για πολλά και εκεινη το ίδιο, π.χ. σήμερα μού είπε να βρω γκόμενα (δεν έχει σημασία γιατί). Με παραδέχεται όχι επειδή είμαι ο προμόταρας που θα σκεφτούν κάποιοι αφελείς, αλλά επειδή έχει καταλάβει κάποια πράγματα που εάν δεν αφήσει κάποιος το μυαλό του ελέυθερο δεν μπορεί να τα διανοηθεί Η παρωπίδα του διαφημιστή που με θεώρησαν κάποιοι προφανώς και δεν τους αφήνει να σκεφτούν. Εγώ συνιστώ να διαβάσουν τα κείμενα μου για εκείνη. Δεν είναι και τόσα πολλά, έστω το προτελευταίο και να το συγκρίνουν με αυτό που δημιούργησε τη φασρία. Τί λιγότερο είπα? Πρέπει νάχουν κάποιοι το πνεύμα ελέυθερο και τα guts όμως. ΤΕσπα, μην το ζαλίσω άλλο. Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου στο σχόλιο που μού έγραψες, αλλά δεν θα κόλωνα και πολύ από αυτά που θα μού έλεγε η Κέλυ. Έχει και μυαλό και ταλέντο και δεν θα μού έλεγε κάτι (και φυσικά όχι επειδή θα με φοβόταν μήπως απαντήσω άσχημα αλλά για πολύ ανώτερους λόγους).
29 Ιανουαρίου, 2012
Καλησπέρα σας κύριε bakalh! Καταρχάς συγγνώμη που ομιλώ τη μαλλιαρή. Αντιλαμβάνομαι ως ειρωνικό το "η ομαλότης αποκατεστάθη". Πώς το πέτυχα αυτό? Υπονοείτε ότι έγραψα καλά πράγματα για την Κέλυ? Ότι δεν υπήρχαν κρίσεις, αλλά μόνο καλές κρίσεις? (παρακαλώ να κάνετε έναν παραλληλισμό με το πώς οι αρχαίοι χρησιμοποιούσαν τη λέξη τύχη). Θεωρείτε ότι όλα όσα έγραψα ήταν άριστα και ήμουν υπερβολικός ? Το αντίθετο, πιστεύετε ότι θα έπρεπε να γράψω άσχημα? και δεν υπήρχαν καθόλου άσχημα ή ίσως να μην γράψω και καθόλου (ίσως ότι δεν αξίζει καθόλου να ασχοληθεί κανείς με την Κέλυ ή ακόμη και με την Φ104)? Ποιές ακριβώς είναι οι νόρμες κατά τη γνώμη σας? Δεν θα έπρεπε να πληρώσω καθόλου? Πιστεύετε ίσως ότι δεν πήγα καν και έγραψα εκτελώντας εντεταλμένη υπηρεσία? Ειλικρινά, προσπαθώ να υπερβώ τα όρια της φαντασίας μου για να καταλάβω το σχόλιο σας.
29 Ιανουαρίου, 2012
A φίλε athal, προφανώς κατάλαβες ότι το απαντητικό σε σένα σχόλιο μου ήταν επεξηγηματικό, και αυτά που ανέφερα δεν αφορούσαν εσένα, δηλ. δεν υπονόησα ότι εσύ με είπες προμότορα και τα τοιαύτα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5