Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 95 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ελαφρώς παλιά εμπειρία προ ~6 εβδομάδων. Πάω για την Πατρίτσια στην αρχή της βάρδιας. Είχα πάει πριν καποιες μέρες, τότε είχα πετυχει την Σάρα, είχα ευχαριστηθεί, αλλά μού είχε μείνει το απωθημένο της Πατρίτσιας. Δεν ήταν όμως «τυχερό»: Η υπηρεσία μού λέει να σε ζευγαρώσω? Το σκέφτηκα λίγο και τελικά τοκανα το κασκαντεριλίκι. Από τις μεγαλύτερες προκλήσεις!, με 2 λατίνες ταυτόχρονα?, πού πας ρε Καραμήτσο σκεφτόμουν και ευχόμουν να μπορέσω να κρατήσω όσο περισσότερο γίνεται τόσο για να πιάσουν τόπο τα λεφτά (διπλό το κόστος της επίσκεψης γαρ) όσο και για να ευχαριστηθώ όσο περισσότερο γίνεται.
Ντουζ και έρχονται οι δύο δυναμίτες στο δωμάτιο χωρεύοντας. Μού ορμάνε, με φιλιά, χαμουρέματα, με βάζουν κάτω και γίνεται σεισμός. Δεν έπαιξε κάτι μεταξύ τους, αλλά εγώ με εκείνες και εκείνες με εμένα. Με είχαν ρίξει στο ύπτιο σαν πασά και αυτές από πάνω η Πατρίτσια προς τα δεξιά μου και η Σάρα προς τα αριστερά μου. Με κάνανε συντομότατα μπαρούτι. Με έφαγαν με γλωσσόφιλα, μού έφαγαν μπάλες, κορμό πότε η μιά και πότε η άλλη. Εγώ να γλείφω όπου μπορώ να ρουφάω και να βυζάνω ρόγες. Αλλαγή, αυτές κάτω και εγώ από πάνω. Βυζάνω, ρουφαω και γλείφω πάνω και κάτω χείλια, βάζω δάχτυλα, ζουλάω. Ισπανικό με την Σάρα που ενδείκνυται λόγω πλούσιου στήθους. Λάστιχο και στοματικό από Σάρα. Η Πατρίτσια να μού χαιδευει ή να μου τρώει μπάλες. Ενίοτε να έχει κολλήσει πάνω στην πλάτη μου η Πατριτσια και να χαμουρευομαστε. Στοματικό από την Πατρίτσια και εναλλαγή ρόλων. Συνέχεια με κλασικό με τη Σάρα, ενώ αλληλο-χουφτωνόμαστε με την Πατρίτσια. Αλλαγή και κλασικό με την Πατρίτσια. Δεν άντεχα πλεον, κι ας ήθελα να κρατήσω κι άλλο. Τελείωσα με την Πατρίτσια. Φοβερή έξαψη. Οι λατινοβόμβες έλεγαν και διάφορα ισπανικά που με κάνανε τουρμπο. Ήτανε φορές που είχα χάσει τη μπάλα, είχαμε μπλέξει τα μπούτια μας κανονικά. Εννοείται ότι άλλαζαν προφυλακτικά ως σωστές επαγγελματίες, ομολογώ όμως ότι εγώ κάποια στιγμή τα είχα χάσει. Γυναικάρες σας ευχαριστώ πολύ και να είστε πάντα καλά! Πριν φύγουν από το δωμάτιο τα άπειρα φιλιά και ευχαριστώ και χαμουρεματα κυρίως από την Πατρίτσια. Τί να πω! Εμπειρία και αυτή!

ΥΓ. Πέρασαν λίγος καιρός από το συμβάν, αλλά αφού έγραψα για το απλό με τη Σάρα (και έχω γραψει και απλά με την Πατρίτσια) είπα να γράψω και για το διπλό να συμπληρώσω την τριλογία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σάρα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2012
Να είσαι καλά και να βιώνεις πάντα τέτοιες εμπειρίες!
Ίσως την επόμενη φορά, θα πρέπει να συνεννοηθείς με την υπηρεσία για 2 εκτονώσεις, αν πάρεις πάλι δίδυμο.
27 Ιανουαρίου, 2012
Agiana!

thnx!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2