Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα και απο εμενα, ειναι η πρωτη μου κριτικη, αλλα διαβαζω συχνα τα σχολια σας. επισκεψη λοιπον στο εν λογω μαγαζι, την περασμενη εβδομαδα. η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη και στο περιπου για ευνοητους λογους. επεσα πανω στην αλλαγη της βαρδιας λοιπον, και ημουν ο πρωτος πελατης για την κοπελα, της οποιας το ονομα απο οτι μου ειπε και θυμαμαι, ειναι μαριαννα η μαρινα, κατι τετοιο λοιπον. η κοπελα, γεματουλε, δε τη λες χοντρη, με πιασιματα καλυτερα. ηρθε στο δωματιο χαμογελαστη και με διαθεση απο οτι καταλαβα. καθαρη και αρχισε τα προκαταρκτικα, τα οποια απο πλευρας μου δεν ηθελα να κρατησουν αρκετα. στην αρχη λοιπον, την εβαλα απο πανω και επειτα ιεραποστολικα. η λοη συναντηση κρατησε περιπου 10-12 λεπτα, και μαλιστα εμεινε εκπληκτη οταν τελειωσα, μιας και περιμενε να κρατησω παραπανω. τελος παντων. οποως ανεβαινα, επεσα πανω στην αντζελα, η οποια τολμω να φαινεται και γαμω τις κοπελες, και με χαιρετησε ευγενικοτατα καθως κατεβαινε τις σκαλε.αξιες οι κριτικες σας. σιγουρα θα την δοκιμασω!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
324
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού