Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823700
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν ο τίτλος της κριτικής δεν είναι καθόλου τυχαίος. Διαβάστε μέχρι το τέλος και θα καταλάβετε , θα σας αφήσω την έκπληξη για το τέλος της κριτικής. Μπαίων λοιπόν περί τις 6 και κάτι καρφωτός για Αμάντα αφού το ένστικτο μου δε κάνει ποτέ λα΄θος και έχω αποφασίσει απο εδω και στο εξής να γίνει το αγοραίο μου ταίρι. Μαρίνα στην υποδοχή η οποία δε με ήξερε και λογικό αφου δε την έχω τιμήσει , όμως πρέπει να πω ότι έχει πολυ βιτσιόζικο χαμόγελο και με καύλωσε το πονρηό υφάκι της. Ρωτάω λοιπόν αν ήρθε η Αμάντα και μου λέει ναι την ξέρεις Της λέω ναι την έχει πάρει το αυτί ου δίνω το αντίτιμο και ζητάω 69. Μου λέει τι να κεράσσω ? της λέω ένα ντουζάκι και μια πορτοκαλάδα . Στο 3 μου λεέι μου δίνει κα το αναψυκτικό άλλο ένα καυλωτικό βλε΄μα και δρόμο για μπανάκια. Στο δωμάτιο όλα πεντακάθαρα , πετσετούλα σφραγισμένη , ζεστό νεράκι τι άλλο θέλω. Περιμένω λοιπό ολόγυμνος και φρέσκος στο κρεβάτι και αυτό που συνέβη θα σας το πω στο τέλος. Μετα λοιπό απο αυτό μπαίνει η Αμάντα , της συστήνομαι ποιος είμαι ιντερνετικά γνέφει και μου μπήκαν υποψίες ότι δε κατάλαβε ποιος είμαι αλλά προχωράμε. Εντάξει δεν υπαρχει η γυναίκα απο εκείνη τη ώρα δε θυμάμαι τίποτα να σας πω. Με βάζει κάτω και με αρχίζει , τι γλωσσόφιλα, τι γλειψίματα στο αυτί , υπερόχη πίπα όλα τέλεια , με ζάλισε το καυλωπουτανάκι. Πολύ σπέσιαλ πάντως μπορείς να το πεις φουλ πρόγραμμα χωρίς πρωκτικού . Το πιο τρελό ήταν το καμπόικο καβάλημα και ο τρόπος που έκατσε πάνω μου , ν.ομιζα πως ειμαι πλανητάρχης έτσι όπως κατέβαινε όλα για μένα ήτανε. Στο τέλος της λέω γύρνα στα 4 γιατι πολύ με γάμησες σειρά μου τώρα. Εννοείται ότι δεν άντεξα στην ηδονή και τη θέα της οπίσθιας πλευρα΄ς της και άδειασα με τραγική ορμή και υπερδιέγερση και τότε μου λέει το πιο τρελό . Γιατί έχυσες? Και δε μου τον έβγαζε. Τι να πως για αυτή τη συνάντηση . Μετά κουβεντούλα με θέα την κορμάρα της αστειάκια και όταν κατάλαβε ποιος είμαι χτυπιότανε. Α και προσοχή στο ποδι στο χατζαπλάστ , έχει χτυπήσει μη την ακουμπάτε εκεί πονάει . χαχα
Εννοείται ότι μοσχομύριζε απο πάνω μέχρι κάτω.
Και τώρα η αποκάλυψη. Πρέπει να πω πως μόλις είδα τη Αμάντα αναουφίστηκα γιατί σιγουρεύτηκα πως θα γαμήσω γυναίκα. Λίγο πριν έρθει και ενώ ήμουν ολόγυμνος στο κρεβάτι μπαίνει ένας κοστουμάτος και με βλέπει με την πουτσάρα μου ενώ αυτός λογικά περίμενε να δει βυζια. Ακολούθησε ο πιο σύντομος διάλογος που εχει γίνει σε μπουρδέλο. Οπ λέει αυτός , επ λέω εγω , σόρρυ αυτός και δρόμο. ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΤΟ 2 ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΑΜΕ ΣΤΟ 2 ΟΧΙ ΣΤΟ 3!!! χαχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
isideratos
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
74
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2012
Ὅλα 10 τέλος πάντων! Μέχρι καὶ ἡ στάθμευσις διὰ τὸ αὐτοκίνητον (μάλλον θὰ κατεσκεύασε ὑπόγειον χῶρον δωρεὰν σταθμεύσεως τὸ Φ104).
B
bakalhs
25 Ιανουαρίου, 2012
Κορυφαιο περιστατικο!Μεγάλο χαμόγελο
25 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι λίγο περίεργο αυτό.Χμμμ;
25 Ιανουαρίου, 2012
Ελεύθερο στοματικό ? απο πότε το κάνει , καί , ή Αμάντα συναγωνιστή μου ?
25 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ότι μπορεί να πήγε με μηχανάκι ή με τις συγκοινωνίες είναι πολύ περίπλοκο να το σκεφτεί το μυαλό σου.
P
px75
25 Ιανουαρίου, 2012
Διευκρίνηση Νο1: Ελεύθερο στοματικό εννοώ όχι απόλυτο αλλα τα γρήροα περάσματα με τη γλώσσα που έκανα ακα συν την περιοποίηση στα @@.
Διευκρίνηση Νο2: 10 στο πάρκινγκ επειδή αφενός πήγα με συγκοινωνία και αφετέρου έχει πάρκινγκ ελεγχόμενο ιδιωτικό στα 20 μέτρα για όσους ξέρουν
Απορία Νο1 : Τελικά είναι του σαϊτ ο κοστουμάτος;;Χμμμ;
(Updated: 25 Ιανουαρίου, 2012) 25 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εὐχαριστῶ διὰ τὴν ὑποβοήθησιν τῆς διανοίας μου. Ὁπότε κατ' ἀναλογίαν νὰ ὑποθέσωμεν ὅτι εἰς ἑστιατόριον π.χ. θὰ πρέπῃ νὰ βαθμολογήσωμεν τὸ σύστημα κλιματισμοῦ μὲ 10 ἐπειδὴ ἐκαθήσαμεν εἰς... ὑπαίθριον χῶρον. Ὅπως πάντοτε χαράσσετε νέους δρόμους είς τὴν σκέψιν.
B
bakalhs
(Updated: 26 Ιανουαρίου, 2012) 25 Ιανουαρίου, 2012
Εδω ειναι η διαφορα μας φιλε,οτι της συστηθηκες με το νικ σου ΠΡΙΝ τη συνευρεση..γι αυτο και η κριτικη δεν μπορει να ειναι αξιοπιστη.Το πιο σωστο θα ηταν να μη γραψεις κριτικη και να κρατησεις την εμπειρια για τον εαυτο σου.Το αμεσως πιο σωστο αφου εγραψες κριτικη ειναι να το αναφερεις,οποτε για μενα ειναι ενταξει.Η αμαντα μου αρεσει και μενα και θα τη δοκιμασω
Και μια επισημανση για να καταλαβεις..εχω παει σε στουντιοκοριτσο με την οποια ειχαμε επαφη μεσω σαιτ για πολυ καιρο.Τη πρωτη φορα που πηγα το νικ μου το αποκαλυψα ΜΕΤΑ τη συνευρεση που ηταν τελεια.Ειναι και η μονη κοπελα που με ξερει
25 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδη είμαι ντόμπρος δε διαφωνώ σε αυτό που λες , ήξερα ότι είναι το δευτερο πιο σωστό που μπορούσα να κάνω. Αλλα γιατί αναφέρεις τη φράση εδω ειναι η διαφορα μας? Ανταγωνιζόμαστε σε κάτι? Ενώ έχουμε ξαναμιλήσει και είσαι πολυ λογικός και έχει και αξιοσέβαστα απο μένα τουλάχιστον χρόνια πάνω σου , θα ήτανε καλ΄΄υτερα αν δε μου το χάλαγες με αυτό γιατί μου δημιουργεί την εντύπωση ότι πάνω σε μένα προσπαθείς να αποδείξεις κάτι... Και αυτό εγώ προσωπικά το σιχαίνομαι γιατί ο μόνος μου εχθρός είναι ο καλύτερο εαυτός μου
26 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Xilnik αυτό που λες είναι αληθές.Το να συστήνεσαι ως ίντερνετικός κριτής αυτόματα καθιστά άχρηστη την κριτική σου.
Βέβαια δεν είναι ο μόνος που το κάνει..Πολλοί το κάνουν προσπαθώντας είτε να τύχουν καλύτερων υπηρεσιών ,είτε ακόμα και να τη βγάλουν τζάμπα (δε μιλώ για τον συγκεκριμένο)..
Φυσικά κατά τη γνώμη μου εξίσου άχρηστες από πλευράς αντικειμενικότητας είναι και οι κριτικές ατόμων που είναι πλέον γνωστοί σε τσατσάδες,κοπέλες κτλ..Είναι σαν να μπαίνεις σε εστιατόριο και να ανακοινώνεις ότι είσαι κριτικός εστιατορίων!
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2