Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη το μεσημεράκι και η υπηρεσία παρουσίασε τη Ντόρα. Ξανθιά με μέτρια φάτσα και αδύνατο σώμα με μαγαλούτσικο κώλο ο οποίος έχει και αρκετή κυταρίτιδαMoney Mouth
Λοιπόν η κοπέλα είναι τελείως αλλού! σκοπός της είναι να σου δακτυλιάσει τον κώλο....
Ξεκίνησε με τρίψιμο και φιλιά στο σώμα και μου φόρεσε προφυλακτικό ξεκινώντας μια αρκετά καλή πίπα. Στην αρχή πήγα να της γλίψω λίγο τα βυζιά και με σταμάτησε λέγοντάς μου να περιμένω. Κατα την διάρκεια της πίπας πήγα να της τρίψω λίγο το μουνί (πάνω απο το εσώρουχο αφού δεν το είχε βγάλει ακόμα) και με σταμάτησε πάλι απότομα λέγοντάς μου "Μήν ακουμπάς εκεί!!"Χμμμ; την άφησα να συνεχίσει για να δώ που το πάει.....
Σε κάποια στιγμή τεντώνετε και πίανει ένα 2ο προφυλακτικό απο το παράθυρο που υπάρχει πάνω απο το κρεββάτι και το φόρεσε στα 2 δάκτυλα του χεριού της. Συνεχίζοντας την πίπα ξεκίνησε να μου χαϊδεύει την κωλοτριπίδα..... Για να μην μακρυγορώ μου έβαλε το δάκτυλο στον κώλοΝτροπή και με έτριβε κάπου εσωτερικά κάνοντάς με να τελειώσω πολυ γρήγορα.... και πολύ δυνατά! Μαστόρισα η Ντόρα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντόρα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2012
Μάλλον ξέρει για το σημείο G των ανδρών Χμμμ;
Το είχα διαβάσει νομίζω και εδώ.Δηλαδή είναι ξεπέτα τελικά ?
24 Ιανουαρίου, 2012
τον προστατη σου ετριβεMoney Mouth
X
xaros1982
25 Ιανουαρίου, 2012
ε ρε να δεις ουρες η ντορα...
25 Ιανουαρίου, 2012
ντορα,η μικρη εξερευνητρια του αντρικου πρωκτου!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4