Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Γυναίκες πορνοστάρ
 
9.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
6.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
6.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
8.0
Γενική βαθμολογία
 
8.0
o ζαφειρης ξεκινωντας μας κανει μια εισαγωγη στον νεο τυπο ταινιων που θα προωθει ο σιρινας.....

πρωτη σκηνη και δυο φιλες βαφει η μια την αλλη....ο ζαφειρης εισβαλει και μας παρουσιαζει την βαλεντινα.... προτρεπειτην μιμη να σταματησει να βαφει για να της παρει συνεντευξη αλλα τελικα καταληγει να την ξεσκιζει με παθος
μεγαλη καυλιαρα και αρχιδογλειφτρα η δεσποινις και ωραια γκομενα γενικα...διαθετει και μουνακι με πιρσινγκ και ωραια φυσικα βυζακια.....ακολουθει και χυσιμο σε αυτα αλλα οχι γαμησι απο κωλο δυστυχως

δευτερη σκηνη με την λολιτα βαλεντινα η οποια αφου παιξει με το νινακι της
με ακρως υγρο και καυλωτικο τροπο και χυσει με καυλολογα του παιρνει του ζαφειρη μια πιπα βαθια και ξεσκιζεται δυνατα....απο ατακες η βαλεντινα συναγωνιζεται επαξια την τζουλια στο καριολη και καριολη...τελικα το cim/cif ειναι εντυπωσιακα καλο για ελληνικη παραγωγη και η γκομενα τα ρουφαει ολαΜεγάλο χαμόγελο

τριτη σκηνη με την σεξι ροζα να εξομολογειται τις ερωτικες της και σεξουαλικες της εμπειριες,μετα να επιδιδεται σε ρολο αναφτρας με μεγαλη επιτυχια και εν τελει να πηδιεται και αυτη αγρια με προστυχολογα...ουτε εδω ειχαμε κουλουρι

το τελος της σκηνης περιλαμβανει και την πρωτοφανη οπως ηδη ειπωθηκε καταγεγραμμενη αποτυχια του πρωταγωνιστη να την χυσει και μια χυσια πανω στο κορμι της αγνωστου προελευσεως σαν βολη πεδινου πυροβολικου απο μακρια.....ενω η γκομενα γαμηθηκε καλα ο πρωταγωνιστης αποδειχτηκε κατωτερος των περιστασεων για ταινια πορνο


τελευταια σκηνη ο γιατρος να λεει ακαταλαβιστικες μαλακιες και η βουλα να παιζει με το μουνι της με οτι βρει απο δονητη ομοιωμα μεχρι γλυφιτζουρια και μπανανες.....αναμενουμε το σηκουελ μαλλον για να γαμηθουν κιολας κανονικα

γενικη εντυπωση αρκετα καλη,η ταινια εχει στοιχεια θετικα και βγαζει καυλα....

απο τις πρωταγωνιστριες εμενα μου αρεσε πολυ η μιμη και θα ηθελα να την ξαναδω σε ταινια...

σεναριο καλουτσικο και σκηνικα,σκηνοθεσια και ποιοτητα εικονας και ηχου στα στανταρ προτυπα

ΤΩΡΑ τι μου ελειψε και θα ηθελα να δω;μια λεσβιακη ή εστω παρτουζιαρικη σκηνη και ενα γαμησι εστω απο κωλο....οψομεθα εις το μελλον σε κατι πιο δυνατο
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2012
Τί παπαριές γράφεις ρε....Γλώσσα

Aληθεια σου άρεσε αυτή η μαλακία;;;Εμμμμ

Aκολουθεί κριτική μου θαψίματος.Κουλ
P
pz89
23 Ιανουαρίου, 2012
παπαζολη μαρουλι θα σε παω Γλώσσα
G
gl
23 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα μου όποτε θες αρρωστάκι.Γλώσσα
P
pz89
24 Ιανουαρίου, 2012
Και μένα η Μιμή μου άρεσε, όντως ένα λεσβιακό έλειπε, οψόμεθα στο μέλλον. Γενικά δεν ήταν και άσχημη ταινία, από τις καλύτερες που είδα τώρα τελευταία.

Και μια ακαδημαϊκή ερώτηση. Πόσο δυνατά παίζει άραγε να δούμε κάποιο από αυτά τα πιπίνια σε κάνα στουντιάκι????
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4