Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την πρωτη μου φορα πριν πολλα χρονια θυμαμαι οτι ενω ημουνα αρκετα καλος αν και εντελως αβγαλτος δεν ειχα καταφερει να τελειωσω μεσα στη κοπελα αλλα με χειρομαλαξη.Τοτε επειδη ημουν εντελως ασχετος με το σεξ φοβομουν οτι ημουν ανικανος κατα καποιο τροπο και αυτη η ανησυχια μου ενταθηκε οταν και τις δυο επομενες φορες το αποτελεσμα παρεμεινε το ιδιο.Χρειαστηκε μια τεταρτη φορα οπου τελειωσα με τσιμπουκακι πριν καν κανω σεξ για ν αρχισω να παιρνω θαρρος, μεχρι τη πεμπτη προσπαθεια οπου το τελειωμα ηταν μεσα στη κοπελα.Αυτη η ανησυχια σε μικροτερο βαθμο βεβαια υπηρχε και αυτη τη βδομαδα καθως οι τρεις τελευταιες συνευρεσεις μου και με ωραια κοριτσια μαλιστα(γιαννα,λαουρες) δεν ηταν αυτο που περιμενα καθως η αισθηση της καβλας θα ελεγα οτι απουσιαζε σε μεγαλο βαθμο.Ετσι σημερα πηγαινα για τη τανια απο φυλης 69β για να αισθανθω λιγο καλυτερα ,ομως παλι απουσιαζε, και η σκεψη μου,σαν εμπνευση,στραφηκε στην νταιανα που τις τρεις με τεσσερις φορες που την ειχα παρει ειχα μεινει απολυτα ευχαριστημενος.Ειχα τη περιεργεια περισσοτερο αν θα καταφερνε να με κανει να αισθανθω οπως συνηθως οταν βρισκομαι με τα κοριτσια.Βγαινοντας στο σαλονι παρατηρησα οτι μου αρεσε πολυ και το σωμα της,σαν να ειχε χασει καποια κιλα χωρις ν αφαιρει στο ελαχιστο τη θηλυκοτητα και το χυμωδες του κορμιου της και το εικοσαρικο βγηκε αμεσως.Γδυθηκα και τη περιμενα στο δωματιο..με το που ηρθε και βρεθηκε απο πανω μου σχεδον αμεσως τ αντανακλαστικα λειτουργησαν.Τα χαδια της,τα φιλια της στο σωμα και στο στομα( εστω χωρις γλωσσα,δεν εβαλα),ηταν αρκετα για να με φτιαξουν απιστευτα.Χωρις υπερβολη,ακομη και χωρις να μ αγγιξει κατω θα μπορουσα ευκολα να χυσω αν συνεχιζοταν αυτη η αισθησιακη παρασταση.Τσιμπουκακι με προφυλακτικο,πολυ καλο και αργο για λιγο, και ιεραποστολικα με απιστευτα ωραια αισθηση.Αφου συνεχισαμε για λιγα λεπτα με τη νταιανα να συμμετεχει πολυ ομορφα ειχα την ιδεα να της ζητησω να παμε στο καθρεφτη και να τη παρω στα ορθια με μενα απο πισω της.Ηταν απο τις πιο ωραιες στιγμες στη μπουρδελοζωη μου,το κορμι της,το φυσικο μαλακο στηθος της οταν την αγγιζα,τα μαλια της και το προσωπο της οταν γυριζε προς το μερος μου για να με φιλησει ηταν απιστευτο.Ημουν τοσο βλακας που δεν πηγαινα νωριτερα..Αφου ημασταν ορθιοι συνεχισαμε σ αυτη τη σταση και τελειωσα εκει αφου δεν υπηρχε λογος ν αλλαξω τη φαση που περναγαμε.Μια πολυ ωραια συνευρεση που αξιζε πολλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2012
Παντα τετοια φιλε μου!!
20 Ιανουαρίου, 2012
Καλέ μου φίλε έπαθα τα ίδια αλλά δεν έβαλα κριτική γιατι θα έλεγαν ότι κάνω διαφήμιση.Μπήκα ,γδυθηκα και ξάπλωσα ,μετα μπήκε εκείνη και γω δεν έκανα τίποτα....τα έκανε όλα αυτή!!!!
20 Ιανουαρίου, 2012
xilnik, το πρόβλημα που λες στην αρχή πώς το ξεπέρασες; ηταν λόγο άγχους;
21 Ιανουαρίου, 2012
Γι αυτο εβαλα τη κριτικη και κυριως την εισαγωγη alan,για τους μικροτερους,για να ξερουν και να εχουν υπομονη.Εγω αυτο ειχα,επιμονη και υπομονη,αφου ειχα στυση και ερεθιζομουν ηξερα οτι ηταν θεμα καθαρα ψυχολογικο.Ολ αυτα συνεβησαν απο 15 μεχρι 18 χρονων περιπου.Οποιος πιτσιρικας λοιπον αγχωνεται να μην το κανει,να διαλεγει αν παει σε οικο ανοχης μια κοπελα που πραγματικα θα του αρεσει και ακομη καλυτερα σε στουντιο που εχει μεγαλυτερη ανεση χρονου.Τα μπουρδελα λογω ελλειψης χρονου και συμπεριφορας ιεροδουλων μπορουν ν αποτελεσουν πηγη πολλων ψυχολογικων προβληματων, γι αυτο ενας πιτσιρικας πρεπει να διαλεγει τις συνθηκες εκεινες(στουντιο,call girl και φυσικα με το κοριτσι του ακομη καλυτερα)που τον εξυπηρετουν.Και παντα να λεμε στην ιεροδουλο τους προβληματισμους μας η' τις ανυσηχιες μας στο σεξ.Παρα πολλες βοηθανε,ενω μπορειτε να ρωτατε και εδω τους συναγωνιστες για καποια κοριτσια που μπορουν να βοηθησουν και να σε προσεξουν
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4