Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79820
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
επίσκεψη στο εν λόγω studio για να ξεκινήσει και σεξουαλικά η χρονιά μας.παρουσίαση από την τσατσά της κορίνας που δεν την είχα ξανασυναντήσει.μια γυναίκα με όμορφα πιασίματα, 40+, απαλή και μαυρισμένη επιδερμίδα,ξανθό μαλλί και εκφραστικά ανοιχτόχρωμα μάτια.πληρώνω 50 και μπαίνω στο δωμάτιο που διαθέτει νιπτήρα αλλά όχι και ντουζ
μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο και μού ριξε τους βύζους της στο πρόσωπο.πολύ καλή αίσθηση το στήθος της αν και σιλικονάτο.τρίφτηκε πάνω στον πούτσο μου μ αυτό, χωρίς πολλά φιλιά τα προκαταρκτικά της.πέρασμα προφυλακτικού και σχετικά καλή πίπα.έτσι όπως κάθησε όμως χουφτώματα δε μου πρόσφερε.ανέβηκε πάνω μου,περάσαμε σε πισωκολητό και μετά σε ιεραποστολικό όπου και προσπαθούσε να μου βγάλει γούστα με τα μάτια..καθόλη τη διάρκεια είχα καλή αίσθηση με το μουνί της και χωρίς βιασύνες αλλά η γυναίκα πέρα από το τυπικό δεν προσπάθησε να μου κάνει κάτι περισσότερο.έλλειψη πάθους να το 'λεγα μήπως?..και δεν εννοώ προς εμένα γιατί που με ξέρει κιόλας, αλλά προς το λειτουργημά της μάλλον..περίμενα κάτι παραπάνω..
θά πρεπε να περιμένω κάτι παραπάνω?..αλλουνού παππά ευαγγέλιο θα μου πείτε.είχα επισκεφτεί και τη χριστίνα κάνα μήνα πριν απ αυτή την επίσκεψη στο ίδιο σπίτι που ήταν τ αντίθετο.μού βγαζε πάθος αλλά δεν είχα καλή επαφή με το μουνί της.λες και γαμούσα αέρα..
μπορώ να τις έχω και τις δύο σε μία συσκευασία παρακαλώ??Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού