Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ο φιλος cazzoduro νομιζω περιγραφει ακριβως την κατασταση.Πολυ δυνατη γκομενα,μελαγχροινη χυμωδης με βυζαρες αλλα χωρις καμια συμμετοχη.Μπηκε στο δωματιο και ασχοληθηκα πολυ με το στηθος της ομως στη διαρκεια αυτων των προκαταρκτικων ουτε μια φορα δε σηκωσε το χερι της να μ αγκαλιασει η' να με χαιδεψει..Στοματικο πολυ γρηγορο και για να μη τελειωσω εκει ξεκινημα ιεραποστολικα για λιγα λεπτα και κατοπιν με μενα στα γονατα πλαγιαστα,φαινοταν οτι δεν την ενδιεφερε τιποτ αλλο παρα μονο η στιγμη που θα τελειωσω.Κατοπιν μου ζητησε να ρθει απο πανω αλλα της ζητησα να τη παρω ορθια στον καθρεφτη κατι που τελικα δεχτηκε αλλα με μια εκφραση που σημαινε οτι ζηταω εξεζητημενα πραγματα.Η εκφραση της ηταν αρκετη για να ειμαι χαλαρος στη στυση,το καταλαβε και μου ξαναπηρε τσιμπουκι και σε λιγα δευτερολεπτα ημουν σχεδον ετοιμος.Μπηκα παλι μεσα της χαλαρος,ομως ανεβαζοντας στροφες αρχισα παλι να σκληραινω.Μπηκα μεσα,τη ρωταω περιπαιχτικα,να μου λεει αλλα δωσε για να τελειωνουμε.Εκει αρχισα να ξαναβρισκω τα πατηματα μου,δωσε εσυ της λεω γιατι μεχρι τωρα δεν εχεις δωσει τιποτα..εκει ανεβασε λιγο τις στροφες,τοσο οσο χρειαζοταν για να τελειωσω.Αν ειναι δυνατον τετοιος μουνος και να μη βαζει λιγο θέρμη στο κρεβατι,ειναι πανευκολο αν θελει να σε κανει να τελειωσεις και να περασεις καλα.
Στο τελος μου λεει,ολα καλα,οχι της απανταω,παλιοτερα ησουν πιο θερμη.Πιο θερμη μου λεει,ναι της λεω πιο θερμη,με κοιταζει λιγο προβληματισμενα..δεν το ξερεις της λεω..αφου το ξερεις..Μπορει..μου απανταει,φευγοντας απο το δωματιο σκεφτικη.Μαλλον το ξερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2012
Ωραιος!! Ποια ηταν η κορασιδα?
19 Ιανουαρίου, 2012
τι περημενεις να δωσει φιλε μου...για κατι τετοιο σημερα ..πρεπει να πεσεις απο την ακροπολη και να βρεις και πορτοφολι
19 Ιανουαρίου, 2012
Γιαννα
19 Ιανουαρίου, 2012
θα επαναλαβω ρηση φιλου με πολλα ετη''ενσημα''στην πιατσα
''στα μπαζα ειναι οι θησαυροι''
19 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πηγα για τανια christara αλλα δε δουλευε σημερα.Ωστοσο και οι αποτυχιες χρησιμευουν και ας ειναι πικρες.Υστερα οπως γνριζεις πολυ καλα αν δε ρισκαρεις και σε καινουργια πραγματα ειδικα αν φαινονται ελκυστικα δεν μπορεις να προχωρησεις ενα βημα παραπερα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5