Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324827
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ηταν η πρωτη φορα που εβλεπα την Αντριανα αλλα δεν ειχα περασει στα ενδοτερα του εν λογω ιδρυματος οχι επειδη δεν μου αρεσε αλλα επειδη τυχαινε να εχω καταθεσει αλλου.Αυτη τη φορα ομως ειχα ερθει για να μεινω.Καθοριστικο ρολο διαδραματισε και η Μαιρη , μια τσατσα πολυ φιλικη και εξυπηρετικη,με την οποια ειχαμε γνωριστει σε αλλα μαγαζια .Μου ειπε οτι θα μιλουσε για μενα με τα καλυτερα λογια στην Αντριανα και ετσι δεν θα ενιωθε οτι θα ερχοταν σε καποιον αγνωστο.Πηρα προγραμμα με 80 € που περιλαμβανε στοματικο, 69 και μασαζ.Ενω περιμενα υπομονετικα εξαιτιας της πολυκοσμιας, συνομιλησα με καποιον συναγωνιστη που με διαβεβαιωσε για την υψηλη ποιοτητα των υπηρεσιων της.
Εκανα ενα ντους και ισως για αυτο να μου φανηκε πως ηρθε πιο γρηγορα απο οτι περιμενα.Ειναι 28 ετων,Ισπανιδα , εντυπωσιακη παρουσια ,ισως οχι τοσο στο προσωπο, αλλα με μακρυ ξανθο μαλλι, ατελειωτα ποδια και μεγαλο, αλλα οχι υπερβολικο ,σιλικονατο στηθος που ταιριαζει πανω στο σωμα της .Ειναι εμφανιση που μπορει να κανει τους αντρες να κομπλαρουν.Ηταν προσχαρη και ευγενικη.Με αγκαλιασε, συστηθηκαμε μου εβαλε με το στομα το προφυλακτικο και αρχισε να μου γλειφει τα αρχιδια αργα και απολαυστικα.Στον ιδιο ρυθμο και η πιπα και συνεχισαμε με 69. Δεν μπορεσα να αντισταθω στον πειρασμο και ετσι εγλειψα και την ομορφη κωλοτρυπιδα της.Εκει που τα εχασα ηταν οταν μου ανταπεδωσε το προαναφερθεν γλειψιμο κατα την διαρκεια του 69 και μαλιστα ΧΩΡΙΣ να της το ζητησω.Δηλαδη καναμε 69 του κωλου( με την καλη εννοια).Ακολουθησε ισπανικο και με τα κωλομερια της και με το στηθος της και την εστησα στα τεσσερα για να την ξαναγλειψω.Τα γλωσσοφιλα επεφταν συννεφο.Της εβαλα δαχτυλο στο μουνι το οποιο και εγλειψε οπως και αυτο που της εβαλα στον κωλο.Της τον εχωσα απο τα πλαγια, μετα ανεβηκε απο πανω και στη συνεχεια πισωκολλητο συνοδεια αφθονων και αληθοφανων ηχητικων εφε.Της ζητησα να μου γλειψει ξανα κωλο και αρχιδια και σκεφτηκα οτι θα ηταν ωραια να τελειωνα με την γλωσσα της στον κωλο μου.Συμφωνησε και επισης δεχτηκε να χυσω στο σωμα της.Ξαπλωσε ανασκελα και ανοιγοντας τα ποδια μου σταθηκα πανω απο την γλωσσα της και αρχισα να τον παιζω.Μετα απο λιγο πιδακες σπερματος εκτοξευθηκαν και επεσαν στην κοιλια της και στους μηρους της ενω μου εγλειφε γλυκα τον κωλο.Πραγματικα την καμαρωνα οταν μετα εκανε ντους και αν και ο χρονος μας ειχε περασει , ολοκληρωσε το προγραμμα με ενα χαλαρωτικο μασαζ με λαδι.
Με αποχαιρετησε με αγκαλιες και φιλια και με αφησε με καταπληκτικες εντυπωσεις.Οσοι δεν κομπλαρουν απο την εμφανιση της και τολμησουν θα περασουν υπεροχα ακομα και με πιο απλα προγραμματα της ταξης των 40-50 € , συμφωνα και με τα λεγομενα του συναγωνιστη στο σαλονι.Ιδιαιτερα ευχαριστω την Μαιρη για τα καλα της λογια προς την Αντριανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
38.681
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού