Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τα περισσότερα που έχουν γραφτεί για αυτή καλύπτουν το τι να περιμένετε. εν περιλήψει λοιπόν, ρωσίδα, ξανθιά, μακρύ μαλλί, ηλικία ακαθόριστη (θα επανέλθω) αλλά πάνω από 35, υπερβολικά λεπτή (ξυλαράκια για πόδια), άκωλη, γενικά πολύ πετίτ (όχι πάνω από 1.55) κάτι που κάνει τα μεγάλα πλαστικά πέτρινα βυζιά της να ξενίζουν πάνω σ'ένα τέτοιο σώμα. η φάτσα τώρα θέλει ιδιαίτερη μνεία. δεν ξέρω τί λέει η ίδια ότι τα χείλια είναι δικά της, εγώ ξέρω ότι έχει πέσει τόσο νυστέρι κ ένεση που έχει φτάσει στα όρια της παραμόρφωσης (εξ'ού κ το ακαθόριστο της ηλικίας). μύτη, χείλια, μάτια, όλα έχουν 'πειραχτεί'. πολύ δεχτική στο σεξ. πράγματι στα σάλια είναι εξπέρ, γουστάρει να φτύνει σε όλα τα στυλ. η πίπα της αξιοπρεπής χωρίς όμως κάτι το σούπερ. στο σεξ δείχνει ότι γουστάρει κ παίρνει πρωτοβουλείες αν την αφήσεις. γουστάρει τα βρωμόλογα αν σας αρέσουν, ενώ δεν αποφεύγει να κοιτάζει στα μάτια. φιλιά λόγω ξενερώματος με τα χείλια της δεν επιχειρήθηκαν. τέλος είναι ανοιχτή κ για πιο kinky πράγματα. αν δεν σας χαλάει το σώμα κ η φάτσα που σας περιέγραψα είναι τεφαρίκι.

p.s. πράγματι μια μανία να μας δαχτυλιάσει τον κώλο την έχει η κυρία. αν δεν γουστάρετε πάντως το πιάνει γρήγορα κ αλλάζει ρότα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού