Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση στις 3 το μεσημέρι στα Κάτω Πατήσια σε μια πάροδο της οδού Νιρβάνα, κοντά στην Στρατηγού Καλάρη. Προσυμφωνημένο κόστος 50 ευρώ για μισή ώρα. Με υποδέχθηκε πολύ ευγενικά και με γελάκια και νάζια. Άρχισε αβίαστα να μου κάνει μασάζ και να με τρίβει και αφού πέρασε σιγά σιγά στο να με πιπιλάει σε όλο μου το σώμα, τελικά ξεκίνησε αργά αργά την πίπα. Πίπα μερακλίδικη, αργή, που έδειχνε γνήσια ευχαρίστηση και απόλαυση από την πλευρά της. Ειδική παρατήρηση : για πρώτη φορά στην ζωή μου δέχθηκα τέτοιο πιπίλιμα στα αρχίδια. Κράτησε η διαδικασία αυτή αρκετά λεπτά. Σημειωτέον ότι η Αλίσα είχε μόλις βγει από το μπάνιο και μύριζε πολύ ωραία. Υστερα από λίγη ώρα και αφού είχαμε ανταλλάξει γλωσόφιλα και άλλα κόλπα, μπήκα μέσα της με τα δικά της πόδια ψηλά και άρχισα να την γαμάω άγρια. Μετά από λίγη ώρα και με τις κραυγούλες που έβγαζε, έχυσα αρχοντικά. Σίγουρα θα ξαναπάω, άλλωστε η ίδια ήταν φιλικότατη και με άνεση χρόνου. Μακάρι να μπορούσαν να διαβάσουν το σχόλιο αυτό διάφορες βραζιλιάνες ξεπέτες, αλλά και δικές μας εγχώριες που τσιμπάνε το χρήμα και μετά κάνουν αγγαρεία.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.436
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, fouxter, OUROBOROS και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού