Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
9.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
Δ/Υ
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
7.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
10.0
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Συνήθως τις ταινίες της ΣΙΡΙΝΑ , πλην ελάχιστων, τις βλέπω στο fast forward για να έχω κάποια άποψη.

Την συγκεκριμένη όμως την είδα με πάσα λεπτομέρεια, αφού ήταν γενική απαίτηση της παρέας σε φιλικό σπίτι προ ημερών. Και αποκόμισα τις καλύτερες των εντυπώσεων.

Η Χριστίνα Ρουσσάκη, χωρίς κανείς να μπορεί κάποιος να την χαρακτηρίσει θεογκόμενα, είναι μια αρκετά sexy παρουσία. Ναζιάρα, έδειξε να κατέχει το άθλημα, και ανταποκρίθηκε άψογα στις «απαιτήσεις» του ρόλου, προσφέροντας μας και την σκηνή με το πρωκτικό.
Απλά διασκεδαστικοί οι διάλογοι μεταξύ του Ζαφείρη και του άλλου «πρωταγωνιστή» στην αρχή της ταινίας.

Εξ΄ισου δυνατή και η δεύτερη σκηνή με την παρτουζα του Δημήτρη ΧΧΧ, μαζί με τον έγχρωμο φίλο του. Οι κοπέλες αυτή την φορά, για τα γούστα μου τουλάχιστον, ήταν πανέμορφες και φάνηκαν αρκετά έμπειρες στον φακό και γενικότερα στο «παίξιμο τους» το οποίο κυμάνθηκε σε υψηλά επίπεδα, με «φουλ πρόγραμμα» όπως και η Χριστίνα. Δεν μου έκανε έκπληξη που κάποιος από τους φίλους, μου είπε ότι είναι ανεγνωρισμένες διεθνής πορνοσταρ.

Από την επόμενη σκηνή το μόνο που θα θυμάμαι είναι το «κουλουράκι» της Σαντρα, ενώ για το φινάλε η μελαχρινούλα δεν τα πήγε και άσχημα.

Το μονό ίσως αρνητικό που λίγο βέβαια ενδιαφέρει είναι πως ουσιαστικά πρόκειται για 4 διαφορετικές ιστορίες, παρά για μια ταινία που οι σκηνές είχαν κάποια συνεχεία μεταξύ τους..

Σε γενικές γραμμές μια πολύ καλή παραγωγή. Θα μπορούσε κανείς να παρασυρθεί και να ενθουσιαστεί με αυτή την ταινία, συγκρίνοντας την με τις προηγούμενες της εταιρείας οι οποίες ήταν χρυσές μετριότητες.
Όμως εγώ τουλάχιστον την ίδια άποψη θα είχα και εάν δεν είχα δει κάποια από αυτές που προηγήθηκαν. Ότι δηλαδή πρόκειται για με ταινία υψηλού επιπέδου που λογικά θα ικανοποιήσει και τον πιο απαιτητικό. Ελπίζω και σε ανάλογη συνέχεια (η οποία όμως δεν πραγματοποιήθηκε, κατα την άποψη μου, μιας και «Οι γυναικείες φύλακες» που ακολούθησαν δεν ήταν στο ανάλογο επίπεδο).
Αυτό όμως είναι μια άλλη ιστορία...........
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2012
''Μια αξιόλογη παραγωγή'',ούτε ταινία σε φεστιβάλ κιν/ματογράφου να'ταν,γαμάτο.Γλώσσα
P
pz89
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1