Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
1.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Τζουλια είναι Βουλγάρα 25 ετών έτσι με είπε. Είναι από τον Νοεμβρη στις Σέρρες !
Είναι 1,60 ύψος καστανά μαλλιά {μάλλον τα βάψε λόγο γιορτών πριν τα είχε μαύρα όπως μας περιέγραψε ο ακανες στην κριτική του } νταρντάνα και σκύλε φάτσα ! Βυζιά αρκετά μεγάλα !
Επίσκεψις το Σαββατόβραδο 14/01/2012 μετά τις 20,20 ! Δεν είχε πελατεία.
Με υποδέχτηκε η Τζούλια η Τζένη δεν ήταν αν και δεν την είδα ποτέ μου .
Καλησπέρισα το κορίτσι με το τσιγάρο στο στόμα και όταν με ειδή με είπε {νο πουσα } θα πει στα βουλγάρικα απαγορεύεται το κάπνισμα ! Εγώ κατάλαβα δεν θέλεις πουτσα και πήγα να την κάνω . Με είπε που πας ? πέτα το τσιγάρο και έλα μέσα.
Έτσι και έκανα. Με είπε τα προγράμματα. Κάνει απλό με 30 ευρώ και μόνο ελεύθερο στοματικό με 60 ευρώ ! Δεν κάνει 69 και σταμάτησε τα προγράμματα μισάωρα και ώρας .
Πήρα το πρόγραμμα των 30 ευρώ το απλό και πέρασα στο δώμα.
Δεν φαινόταν να είναι ορεξάτη .Λύπη
Η συμμετοχή της ήταν ανεπαρκή !Λύπη
Πιπα μέτρια μέχρι χάλια του ενός λεπτού με το ρολόι ! Στάσεις με άρχισε με ιεραποστολικό μετά στα 4 και έπειτα ήρθε από πάνω μου !
Δεν με άφηνε να πιάνω ούτε βυζιά ούτε να τα γλείψω ούτε το σώμα της .
Η φάση ήταν ούτε καν τελείωσα σηκώνετε και φεύγει με λέει τελείωσε η ώρα ! Κοιτώ το ρολόι με το λίγο μπιρι μπιρι στο σαλόνι ένα 5 λεπτο διήρκησε μετά ώσπου να ξεντυθώ να έρθει πάλι κάνα 5 λεπτο συμμετοχή στο δωμάτιο ούτε 7 λεπτά !
20:45 ήμουν στην εξώπορτα όταν κοίταξα το ρολόι !
Με αποχαιρέτισε και στα βουλγάρικα {Μπλαγκονταρια Ντοβιζντανε } ευχαριστώ χαίρετε !
Την είπα εγώ δεν χαίρετε και φυγα ! Θυμός
Δεν την συστήνω σε κανέναν !
Στο καλό να πας και να πας από κει που ήρθες...Στην χώρα σου την Βουλγαρία με τα ίδια λεφτά γαμαω 1 ώρα με 2 εκτονώσεις με δίνουν και ρέστα ένα 10 ευρώ για το ακαποτο πρόγραμμα που θέλεις και 60 ευρώ ευτυχώς που δεν πήρα το πρόγραμμα με 60 ευρώ ! Έκλαψα όμως τα 30 ευρώ.Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2012
ΓλώσσαΓλώσσακριμα ρε φιλαρα που δεν επιασε τοπο το 30 αρι...μερικες Βουλγαρες κ Ρουμανες το εχουν γαμησει το θεμα τελειως...μη μασας φιλε..
18 Ιανουαρίου, 2012
Ειναι δευτερη φορα απο Βουλγαρα που τρωο πατατα Λύπη
αυτη ομως φιλε η πατατα ηταν πολυ στεγνη ουτε καν τηγανητη Money Mouth
η αλλη που φαγα μεσα στην εδρα τους περσι το καλοκαιρι στην Βουλγαρια τουλαχιστον με κανε ολα τα γουστα αλλα μονο μια εκτονωση για μισαωρο και με πηρε οσο για μια ωρα Money Mouth με λεγε και οτι την ποναει το μουνι και ο κωλο της... γαμησετα Money Mouth
Στο τελος την εκοψα την ταριφα στην μεση την εδωνα 2-3 φορες τα μισα δηλ. 30 γιουρο για μισαωρο δεχοταν επειδη δεν ειχε πελατεια και παππου σκεφτηκε η μις ''απο το καθολου καλο ειναι και το 30 γιουρο για μισαωρο '' καταλαβες φιλε πως σε βλεπουν μερικες , μετα κλαιγονται γιατι δεν εχουν δουλεια και κλεινουν τα μαγαζια τους απο κατι τετοιες σαβουρες ...

ναι οντως μερικες Βουλγαρες και Ρουμανες το εχουν παραγαμησει Θυμός


2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2