Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487261
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ψωλοκρυο η σημερινη μερα αλλα την ψωλη την ζεσταναμε τουλαχιστον καταλληλαΜεγάλο χαμόγελο
Επισκεψη στην τριγγετα κατα το μεσημερακι και αφου εκατσα στο σαλονακι να περιμενω καθοτι η εργαζομενη ηταν με συναδελφο επαιζα στο touch ταβλι.
Μολις ομως μου εμφανιστηκε η μικρη παρατησα και τη παρτιδα και το κινητο και αφου σηκωθηκα αμεσως (θελοντας να παρω και τη θεση ενος που περιμενε πριν απο μενα, σορρυ φιλεΜεγάλο χαμόγελο) εσκασα το χαρτονομισμα κολλαριστο κολλαριστο κατευθειαν απο το ατμ και εκανα την εισοδο μου στα ενδοτερα.
Η Ζανετ ειναι ενα γλυκιτατο κοριτσακι με μικρο βυζακι, μετριου αναστηματος, με χαμογελαστο προσωπο, πανεμορφο κωλαρακι και με καλη πανω απολα διαθεση.
Απλο προγραμματακι πληρωσα αλλα παρολαυτα μονο απλες δεν ηταν οι στιγμες μου μαζι της.
Αρχισαμε με καποια χαδακια και καποια φιλακια της στο στηθος μου και στη κοιλια μου, και μεχρι να μου σηκωθει σε πληρη θεση η μικρουλα με ζεστενε καταλληλα.
Περασμα καποτιτσας και συνεχεια με ενα αισθησιακο τσιμπουκι με το κωλαρακι της στη χουφτα μου και τα ματακια της να με καρφωνουν.
Απο κλαρινο παντως τα παει μια χαρα το κοριτσι, νο παραπονοΜεγάλο χαμόγελο
Αρχισαμε με αυτην απο πανω σε πρωτη φαση και το κουνημα της ηταν αργο , εμπειρο με ολοκληρωτικη βυθιση επι του πεους.
Το γραντ φιναλε ομως δωθηκε στα 4 , το στησιμο της αψογο και η ορεξη της ανεβασμενη, η κωλαρα της κουνιοτανε συνεχεια μπροστα μου οποτε θελοντας και μη εγινε και η εκρηξη του πεικου υγρου.
Χαιρετηθηκαμε και η παρασταση ελαβε τελος με πολυ καλα αποτελεσματα καλυτερα του ανεμενωμενου.
Μπραβο ζανετ κουκλιτσα μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού