Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eιχα προγραμματισει από χτες την επισκεψη μου σημερα το μεσημερι στη γιαννα.Στο σαλονι παρουσιαστηκε και αυτή αλλα και η ξανθια λαουρα και οφειλω να ομολογησω ότι δεν ηξερα ποια να διαλεξω.Η γνωστη υπηρεσια ειτε επειδη ηθελε να με προσεξει ειτε επειδη η γιαννα εχει μεγαλυτερη περαση μου προτεινε την λαουρα.Για να ειμαι ειλικρινης ενδομυχα αυτή ηθελα καθως η γιαννα μου φανηκε γνωστη και ειχα δικιο.Προκειται για την γνωστη χυμωδης γιαννα από φυλης 134 ισογειο και υπογειο πριν δυο χρονια ισως,περναγα πολύ καλα μαζι της καθως παντοτε μου εβγαζε τον αγριο εαυτο μου.Σημερα μου φανηκε πιο κυριλατη..
Μπαινει η λαουρα λοιπον, της ζητω να ξαπλωσει στο κρεβατι ερχομενος εγω από πανω της για ολιγα προκαταρκτικα.Η αντιδραση της ειχε χαλασει ολο το εργο πριν ακομη ξεκινησει..αμα δω κοπελα που παω ν αγκαλιασω και να χαιδεψω και είναι αποτρεπτικη,ειτε με τα λογια ειτε με την εκφραση της για μενα η συνεδρια εχει αποτυχει.Τελος παντων ξαπλωνω και περιμενω να δω τι θα κανει..ξεκινημα αμεσως με προφυλακτικο,ουτε χαδια ουτε τριψιματα.Το στοματικο καλο με μικρους αναστεναγμους αλλα τι να το κανεις,η ατμοσφαιρα ειχε χαλασει,στη περιπτωση μου λιγα απλα προκαταρκτικα χρειαζονται για να ειμαι ετοιμος και όχι η τακτικη που εφαρμοσε η λαουρα.Ξεκινημα ιεραποστολικα με δυσκολια για να μπω μεσα της,το ιδιο μου συνεβη και χτες με τη μελαγχροινη λαουρα στη φυλης 69β,δε μπορω να καταλαβω..και όχι μονο αυτό αλλα στην αποτομη διεισδυση μου βλεπω ότι η κοπελα προσπαθει για το αντιθετο.Γυρισμα πισωκολλητα,λιγες κινησεις και κατοπιν βγαλσιμο του προφυλακτικου ζητωντας απο τη κοπελα να φυγει.Δεν ηθελα να προσπαθησω για να τελειωσω..λεω στην υπηρεσια να μου στειλει την άλλη κοπελα μ ένα αντιτιμο δεκα ευρω επιπλεον κατι που δεν γινοταν.Τελικα με τα πολλα μ επεισε να στειλει την ιδια κοπελα παρολες τις αρχικες αντιρησεις μου.Μετα από λιγο ξαναρχεται,καμια κινηση από τη πλευρα μου για να φτιαξω τη κατασταση,ξαπλωτος,ακινητος και η κοπελα ξανα στοματικο,πολύ καλο,καλοι αναστεναγμοι,ηταν καλυτερα.Κατοπιν ιεραποστολικο,παλι με δυσκολια στον στενο της κολπο αλλα ημουν περισσοτερο αποφασισμενος να περασω καλυτερα,λιγο πλαγιαστα και τελος με πισωκολητο με πιο φιλοτιμη προσπαθεια από μερους της.
Συμπερασματικα,τρεις επισκεψεις αυτή τη βδομαδα με τρια διαφορετικα κοριτσια,τη σονια από 84α,τη μελαγχροινη λαουρα από 69β και τη ξανθια λαουρα από το 54β και το αισθημα του ανικανοποιητου κυριαρχο μεσα μου.Στη πρωτη περιπτωση καλο μονο το στησιμο στα τεσσερα αλλα δε μου λενε τιποτα τετοια πηδηματα,στις άλλες δυο περιπτωσεις τα κοριτσια δεν με φτιαξανε με τιποτα.Απο την άλλη και δικα μου .Το σημαντικοτερο για να περασεις καλα τις περισσοτερες φορες δεν είναι η επιλογη της κοπελας αλλα το τι θελεις εσυ να κανεις,ένα γρηγορο αλλα δυνατο πηδημα,ένα χαλαρωτικο πηδημα με gfe διαθεση,ένα αργο αλλα βασανιστικο πηδημα και ουτω καθεξης.Και στις τρεις περιπτωσεις πηγα χωρις να ξερω τι ουσιαστικα θελω,η΄ αν θελετε ηθελα ένα πηδημα με μια πολύ ωραια κοπελα αλλα με gfe διαθεση,δεν το βρηκα στις δυο τελευταιες περιπτωσεις γιατι με τη σονια η διαθεση ηταν σε πιο δυνατους ρυθμους.Οσον αφορα τη λαουρα,αισθανθηκα και ασχημα,δεν μου αρεσει να υποβαλω τις κοπελες σε τετοιες ψυχοφθορες δοκιμασιες.Το γεγονος ότι κανει αυτή τη δουλεια δεν σημαινει ότι πρεπει να κανει παπαδες στο δωματιο.Πολλες κοπελες μπορει να μην είναι γεννημενες γι αυτή τη δουλεια ασχετα αν για καποιους λογους που πολλες φορες δεν εξαρτωνται από αυτές είναι υποχρεωμενες να την κανουν,γι αυτό και σχεδον παντα ειμαι επιεικης στις βαθμολογιες μου,γιατι ξερω ότι αρκετες από αυτές δινουν αρκετα παραπανω απ ότι θα μπορουσε να πειμενει καποιος.Γι αυτό το λογο ζητησα και από την υπηρεσια να της μιλησω για λιγο για να της εξηγησω τι ηθελα και τι μ ενοχλησε.Με βαση την ιδιοτροπια της καταστασης χαιρετηθηκαμε μαλλον χωρις ιδιαιτερα ψυχολογικα καταλοιπα και οι δυο, που όπως διαμορφωθηκε η κατασταση σημερα μαλλον αυτό ηταν και το βασικο ζητουμενο τελικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2012
Πω πω φίλε με γλύτωσες από 20αρικο, γιατί τα ίδια πράγματα με εσένα επιδιώκω στο δωμάτιο και τη συγκεκριμένη την έψαχνα καιρό, μετά τη φόλα που έφαγα απ'την πορνο-σούζη
D
dirtyliving
14 Ιανουαρίου, 2012
Δυσκολο βλεπω τις μικρες για αυτες τις καταστασεις,περισσοτερο τα μιλφ ταιριαζουν για μας.Αυτο θελω να πιστευω γιατι απο τις τελευταιες περιηγησης με τα μιλφ περασα καλυτερα!!
14 Ιανουαρίου, 2012
Ωραία η κριτική σου, Xilnik και ακόμα ωραίότερες οι απόψεις που εκφράζεις.
Καλό (μπουρδελο)δρόμο!
J
jopino
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3