Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη επίσκεψη για το 2012 και ήθελα να πάω κάπου που θα περνούσα καλά. Έτσι λοιπόν σκέφτηκα να πάω στην Λίντα για να ξεκινήσει καλά το έτος. Ευτυχώς η σκέψη μου αποδείχτηκε σωστή.

Μετά απο τηλεφώνημα στο στούντιο για επιβεβαίωση της βάρδιας ξεκινάω. Ο χώρος γνώριμος απο παλαιότερη επίσκεψη, αν και σε διαφορετικό δωμάτιο αυτήν την φορά.

Με το που φτάνω δίνω το 50ρι και κάνω την είσοδό μου στο δωμάτιο χωρίς να την δω.

Μετά απο κανένα 10λεπτο ακούω τον ήχο απο τα τακούνια στο πάτωμα και η πόρτα ανοίγει. Φάνηκε αρκετά ευδιάθετη. Πρέπει να έχει αδυνατίσει και λίγο.

Αφού μου ευχήθηκε τα χρόνια πολλά πλησιάζει στο κρεβάτι και κάθεται. Είπαμε λίγα λόγια για να σπάσει ο πάγος και με μια κίνηση ματ γδύθηκε και με καβάλησε. Το πότε έγινε αυτό ούτε που το κατάλαβα. Μου έφερε το στήθος της στο πρόσωπο και το απόλαυσα ιδιαιτέρως καθώς περάσαμε ορισμένα λεπτά σε αυτήν την στάση. Η Λίντα, κλασικά, ήταν επιθετική πιέζοντας το κεφάλι μου στο στήθος της και καθ' όλη την διάρκεια με τα χέρια της πέρναγε όλο το σώμα μου μέχρι που ξαφνικά με τραβάει (πως τα κατάφερε δεν ξέρω) και βρισκόμαστε στην μέση του κρεβατιού στην στάση του λωτού, να κοιτιόμαστε στον καθρέπτη. Η ιστορία αυτή κράτησε λίγο ακόμα μέχρις ότου αρχίζει την κάθοδο στην επίμαχη περιοχή. Αφού περιποιήθηκε την ευρύτερη περιοχή τοποθετεί το προφυλακτικό αφού επήλθε πλήρης στύση. Στο στοματικό, παρόλο που το είχε μέσα μέχρι την μέση, "έπεζε" με την γλώσσα της το κεφάλι δημιουργώντας μια πολύ ωραία αίσθηση, πότε ρηχό και πότε βαθύ με εναλλαγές. Είχε ξαπλώσει δίπλα μου δίνοντάς μου την δυνατότητα να έχω επαφή με το κορμί της. Πήρε το χέρι μου και το οδήγησε απο μόνη της στο μουνί της όπου και δέχτηκε χωρίς ενδοιασμούς το δάχτυλο. Μετά απο αρκετά, ομολογουμένως, λεπτά ξεκινήσαμε το σεξ με ιεραποστολικό στο οποίο άνοιξε τα πόδια της τέρμα. Κατά την διάρκεια ήταν δεκτική σε φιλιά και γλειψίματα απο πλευράς μου στον λαιμό της. Εκ νέου στοματικό και μετά καβάλημα και πισωκολλητό. Όσο έσπρωχνα εγώ τόσο κόντρα έβαζε αυτή και έσπρωχνε προς τα πίσω. Το τέλος αργούσε να έρθει αλλά δεν μου έδειξε να αγχώνετε ιδιαίτερα. Καθ΄ όλη την διάρκεια του σεξ συμμετείχε είτε με σφαλιάρες απο πλευράς της σε μένα είτε παίρνοντας το χέρι μου και σφαλιαρίζοντας τον κώλο της η ίδια!

Μετά το τέλος περάσαμε λίγο όπως ακριβώς ξεκινήσαμε, με συζήτηση περί ανέμων και υδάτων μέχρι την στιγμή που έπρεπε να αποχωρήσει καθώς είχε και άλλο δωμάτιο.

Ο χώρος αν και πολύ καλός επιδέχεται βελτίωση. Ο καθρέπτης θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερος. Αυτά είναι λεπτομέρειες βέβαια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
lex80
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2012
τελικά το πρόσωπο της λίντας με φως το έχει δει κανείς;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1