Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχω παθει πλακα..καταρχην απο την εμφανιση και κατα δευτερο απο τη κριτικη του smirni για την ιδια κοπελα.Πανω που ετοιμαζομουν να γραψω οτι ειναι αρκετα εξω απο τα νερα της ενω ειναι φοβερος μουνος ο smirni μου περιγραφει πολυ καβλωτικες κατασρασεις.Το σωμα της ειναι οπως της μιχαελας οπως και η εμφανιση,ψηλη ,λεπτη μελαγχροινη αλλα εμενα το ματι μου αν το πιστευεται επεσε στο προσωπο της,ενα προσωπο που καπως εφερνε απο την τανια απο φυλης 134 που πρωτος ειχε γραψει κριτικη ο hotscorpios.Mπηκε μεσα πολυ συνεσταλμενα με το προφυλακτικο στο χερι αλλα εγω την ξαπλωσα στο κρεβατι και την φιλαγα,χαιδευα συνεχεια σε ολο της το κορμι για αρκετα λεπτα,το τζακι ομως δεν αναβε..Κατοπιν προφυλακτικο και κατευθειαν μεσα της,ειλικρινα το πιο στενο που εχω δει ολα αυτα τα χρονια,μου εκανε φοβερη εντυπωση.Ενω δεν ηταν αποτρεπτικη δεν σε βοηθουσε καθολου στο να γινει η κατασταση τελεια γιατι παρολ αυτα η αισθηση ηταν ευχαριστη.Κατοπιν τη γυρισα στα τεσσερα αλλα πολυ γρηγορα τελειωσα παρολες τις τιτανιες προσπαθειες μου για να μη γινει αυτο..η τριβη του πεους μου στο αιδοιο της λογω της στενοτητας ηταν πολυ εντονη.Θα την επισκεφτω ξανα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού