Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367547
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ ολους τους αξιοτιμους συναδελφους ιπποτες της ηδονης και σας ευχομαι ευτιχισμενο το 2012 με υγεια,καυλες και χρηματα για να τα σκορπαμε στα πολυαγαμημενα μας κοριτσια...Αν και ασχολουμαι φανατικα με το σπορ εδω και πολλα χρόνια και παραλληλα διαβαζα σχεδον καθημερινα το site για ενημερωση, δεν μπηκα ποτε στον κοπο να καταγραψω και γω τις εμπειριες μου..Κακως βεβαια οπως τωρα συνειδητοποιώ βλεποντας τον καθημερινο αγωνα που δινουν αφιλοκερδως οι σεβαστοι πορνορεπορτερς του bourdela..Ετσι σας παραθετω την πρωτη μου κριτικη..

Πρωινη επισκεψη λοιπον στην οδο κασσανδρας την προηγουμενη βδομαδα(δεν θυμαμαι ακριβη μερα),προετοιμασμενος για την Λαουρα την οποια αν και εχω δει στο παρελθον αμετρητες φορες κατι μου ελεγε να μην περασω..Οκ η γκομενα αντικειμενικα ειναι μπαρα πολυ καλη..Εχει αρκετα συμπαθητικο προσωπο, παρα πολυ ωραιο σωμα, ψηλη και προπαντων εχει ΒΥΖΑΡΕΣ!!! Δινω τα 50 και μπαινω στο δωματιο. Χωρος πολυ καλος, η τσατσα μου φερνει πετσετα και μπανακι και μετα απο κανα 5λεπτο ερχετε η Λαουρα. Συμπαθητικα προκαταρκτηκα οπου χωρτασα να γλυφω το απιστεφτο ΦΥΣΙΚΟ της στηθος και να τησ τριβω το γατακι το οποιο ειχε αρχισει να υγρενεται ελαφρως.Δαχτυλιασμα δεν γνωριζω αν επιτρεπει καθως δεν δοκιμασα..Περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα στοματικου το οποιο δεν με ενθουσιασε αλλα σε καμια περιπτωση δεν ηταν κακό.Στα συν οτι η κοπελα ειχε την ευγενεια να μην αφησει τα μπαλακια μου παραπονεμενα..Μετα απο κανα 2λεπτο της λεω να ερθει απο πανω μου οπου και ξεκινησε η ιππασια. Μπορω να πω οτι η αισθηση του αιδιου της ηταν σχετικα ικανοποιητικη και η Λαουρα φαινοταν να ξερει απο ιππασια.Επειτα ιεραποστολικο οπου ετριβα το σωμα μου πανο στο στηθος της και πεχτηκαν και καποια πεταχτα φιλακια στο στομα(χωρις γλωσσα) και επειτα πισοκολλητο οπου και εγινε η καταθεση..

Συνολικοσ χρονος διαμονης γυρω 15-20 λεπτα χωρισ καμια ενοχληση ουτε απο την ιδια ουτε απο την υπηρεσια.

Γενικα δεν ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες μου και οι λογοι ηταν οτι οσο ομορφη και αν ειναι η Λαουρα, δεν ειναι ο τυπος μου και δευτερον οτι ειναι σχετικα ψυχρη, με την εννοια οτι σε ολη τη διαρκεια της συνεδρειας δεν εχει αυτο το κατι σε κανει να ξεχνας οτι βρισκεσαι με πουτανα και οχι με την γκομενα σου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού